ViewSonic VP2768-4K 27" 3840*2160 7ms PIVOT

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

VP2768-4K

SuperClear® IPS Panele Sahip 27’’ 4K UHD Profesyonel Monitör

 • Yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamaları için UHD 3840 x 2160 çözünürlük
 • Hassas renk performansı için dahili donanım tabanlı renk kalibrasyonu
 • %100 sRGB panel renk kapsama oranıyla hassas renk üretimi
 • Delta E<2 değerinde inanılmaz renk doğruluğu
 • Kararlı ve dengeli görüntü oluşturulması için bütünlük iyileştirme
 • Canlı renkler ve geniş izleme açıları için SuperClear® IPS panel teknolojisi
 • 4 kenarı çerçevesiz tasarım ile kusursuz izleme deneyimi
 • Otomatik Çevirme ve ergonomik döndürme, çevirme ve yükseklik ayarı imkanı sunan tasarım
 • Kolay kurulum için hızlı ayrılabilir stant
 • Tümü HDCP2.2 şifrelemeli çift HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 ve mini DisplayPort girişleri, 4 girişli USB yuvası
 • Fabrika kalibrasyonu ve ürüne ait renk kalibrasyon raporu
 

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Benzersiz renk doğruluğu ve güvenilir uzun vadeli performans sunan ViewSonic® VP2768-4K Ultra HD monitör; fotoğrafçılar, tasarımcılar, video editörleri ve yaratıcı işlerde çalışan diğer profesyoneller için mükemmel bir tercih. SuperClear® IPS panel ve çerçevesiz şık tasarımıyla bu monitör, birden fazla monitör kullanılan sistemler için ideal, neredeyse kusursuz bir izleme deneyimi sunuyor. Monitörlerimizin her biri, üstün renk doğruluğu için Delta E<2 değerine ulaşacak şekilde fabrikada kalibre ediliyor. Böylece hassas ve değişmeyen renkler sunmaları sağlanıyor. Dahili renk bütünlüğü işlevi, renklerin ekranın tümünde tutarlı olmasını sağlıyor. 14-bit 3D taramalı tablo ise 4,39 trilyon renkten oluşan etkileyici bir palet oluşturuyor. Bunlara 6 yönlü renk ayarı işlevi de eklendiğinde, bu monitör profesyonel uygulamalar için en üstün renk işleme becerisini sunar hale geliyor. Gelişmiş ergonomik tasarım ise kişiye özel konfor seçenekleri sunarak üretkenliği artırıyor. Uyumlu kalibrasyon cihazlarıyla donanım tabanlı kalibrasyon imkanı da sunuluyor. Kullanıcılar monitörü fotoğrafçılık, grafik tasarım, içerik üretimi ve renklerin kritik önem taşıdığı başka uygulamalar için kolaylıkla kalibre edebiliyor.
 

ViewSonic x X-rite

Renk yönetimi uzmanı X-rite ile birlikte geliştirilen ViewSonic Colobration Kit , ekran kartı ile monitör ölçeği arasındaki iletişimin senkronize edilmesine yardımcı olan donanım tabanlı kalibrasyon işlevi sunuyor. Bu işlev renk çıkışının uzun vadede kararlı ve doğru olmasını sağlıyor.
* VP2768-4K’nın donanım tabanlı kalibrasyon işlevi X-rite CS-XRi1, I1 Display pro, I1 pro2 kalibrasyon cihazlarıyla birlikte çalışır.

Donanım Tabanlı Kalibrasyon

 

Endüstri Standartlarına Uygun Renk Gamı

%100* sRGB renk kapsama oranı ile daha zengin ve canlı renkler elde ediliyor, görüntülerin endüstri standartlarıyla mükemmel bir şekilde uyumlu olması sağlanıyor.
*Yüzdeler en yakın basamağa doğru yuvarlanmıştır ve panel üreticileri tarafından sunulan teknik özellikler kullanılarak hesaplanmıştır.

100% sRGB

 

Üstün Renk Üretimi

Delta E<2 renk doğruluğu etkileyici renk üretimi sağlayarak her seferinde tutarlı, parlak ve gerçeklerinden neredeyse ayırt edilemeyecek görüntüler oluşturuyor.

Delta E<2

 

Uyumlu Bütünlük

ViewSonic’in bütünlük düzeltme işlevi parlaklık performansını hassas bir şekilde dengeliyor, kenardan kenara daha kararlı parlaklık düzeyi için delta parlaklık sapmasını <5% düzeyine getiriyor.

Delta Lv <5%

 

4K Ultra Yüksek Piksel Yoğunluğu

27 inç boyutunda ve 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlükteki panel sayesinde görüntüleri muhteşem 4K detayla sunan VP2768-4K, 163 PPI piksel yoğunluğuna ulaşarak Full HD çözünürlüğe göre ekranda yaklaşık dört kat daha fazla bilgi sunuyor. Böylece ürün, görüntülerin kritik önem taşıdığı fotoğrafçılar, tasarımcılar ve video editörlerinin yüksek kaliteli görüntüleri izleyip 4K videolar üretmesi için ideal hale geliyor.

UHD

 

SuperClear® IPS Panel Teknolojisi

SuperClear® IPS Panel Teknolojisi sayesinde her açıdan aynı görüntüyü izleyebilirsiniz. Renk kaymasını minimuma indiren bu teknoloji, renkleri 178 derecelik ultra geniş izleme açısında değişmeden sunabiliyor.

IPS
 
178? / 178?

 

Otomatik Pivot Özelliğine Sahip Ergonomik Tasarım

Döndürme, pivot, eğme ve yükseklik ayarı imkanı sunan tasarım sayesinde monitörü kendiniz için en rahat konuma getirebilirsiniz. Dahili G sensörü, ekran dik konuma getirildiğinde görüntüyü de buna uygun bir şekilde otomatik olarak çeviriyor.
* Auto Pivot özelliğini aktif etmek için öncelikle yazılımı kurmanız gerekmektedir.

Döndürme
 
Pivot
 
Eğme
 
Yükseklik Ayarı

 

Sınırsız Görüş

4 kenarı çerçevesiz olan tasarım, birden fazla monitörün yer aldığı sistemlerde veya diğer monitörlerle yan yana kullanıldığında, dikkat dağıtan sınırlar olmadan kesintisiz bir görsellik sunuyor. Kullanıcılar geniş içerikler üzerinde çalışırken çok daha net ve akıcı bir deneyim yaşıyor.

Çerçevesiz Tasarım

 

Monitörünüzü Kurmanın Kolay ve Akıllıca Yolu

VP2768-4K’da hızla ayrılabilir, modern ve akıllı bir stant yer alıyor. Hiçbir cıvata veya vidaya gerek duymadan tek bir düğmeye basarak ekranı ayırabilirsiniz. Basit, kolay ve akıllıca.

Hızlı Ayrılabilir Stant

 

HDCP 2.2 Şifrelemeye Sahip Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri

HDMI, USB 3.0, DisplayPort ve Mini DisplayPort girişleri bağlantı esnekliği sunuyor. VP2768-4K ayrıca, size daha üst seviye güvenlik sunan HDCP 2.2 (High Bandwidth Digital Content Protection) ile geliyor.

HDMI
 
USB 3.0
 
DisplayPort
 
Mini DP
 
HDCP 2.2
 
 
 1. VESA Compatible (Wall Mount 100 x 100 mm)
 2. Menu Controls
 3. AC In
 4. HDMI (x2)
 5. DisplayPort
 6. Mini DP
 7. Audio Out
 8. USB Up Stream
 9. USB Down Stream (x4)
 10. Kensington Lock Slot
 

Her Ürüne Özel Renk Kalibrasyon Raporu

Her bir ürün fabrikada renk kalibrasyonu yapılmış ve kendi renk kalibrasyon raporuyla birlikte geliyor. Raporlarda panelin sRGB, EBU, SMPTE-C, REC709 değerleri ve bütünlük raporu yer alıyor. Böylece kullanıcılara tipik bir renk raporunda bulunandan on adet daha fazla değer sunuluyor. Ayrıca, VP2768-4K’nın ince ayarı için harcanan süre rakip markalara göre dört kat daha uzun. Bu sayede kullanıcılar, renk kalibrasyonu mümkün olan en yüksek kalitede yapılmış ürünlere kavuşuyor.

Önceden Kalibre Edilmiş
 
Ek 10 Test Değeri
 
 

 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduVP2768-4K
MarkaViewsonic
Stok DurumuFiyat Sorunuz
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.