ViewSonic VIEWBOARD IFP6552-2F Kurumsal Cihaz Lisans Sözleşmesi (EDLA) Sertifikalı ViewBoard 65-inç 4K İnteraktif Ekran

Fiyat:
139.820,04 TL
Havale / EFT:
133.947,60 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
136.324,54 TL
13.224,65 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

ViewBoard IFP6552-2F

Kurumsal Cihaz Lisans Sözleşmesi (EDLA) Sertifikalı ViewBoard 65-inç 4K İnteraktif Ekran

 • EDLA sertifikalı ve Google uygulamalarına erişim
 • Üçlü USB-C bağlantı noktasıyla kusursuz tak ve çalıştır bağlantısı
 • Sürüklenebilir uygulamalara ve widget'lara sahip, sezgisel Android™ 13 özelleştirilebilir başlatıcı
 • Verilerinizi koruyan gelişmiş güvenlik kontrolleri ve uyumluluk standartları?
 • Sekiz çekirdekli CPU tarafından desteklenen entegre myViewBoard yazılımıyla gelişmiş işbirliği


*Google, Android, YouTube, Google Maps ve diğer markalar Google LLC'nin ticari markalarıdır.

 

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

ViewBoard IFP52-2F Serisi ile sınırsız öğrenmenin keyfini çıkarın. Android™ Kurumsal Cihaz Lisans Sözleşmesi (EDLA) kapsamında onaylanan bu ürün, sağlam güvenlik özellikleriyle geliştirilmiş zenginleştirilmiş öğrenme deneyimleri sunmak için Android™ 13 işletim sistemini myViewBoard yazılımı ve Google Play Store erişimi ile sorunsuz bir şekilde uyumlu hale getirir. Bölünmüş ekranda çoklu görevle işbirliği yapın; Üçlü USB-C bağlantı noktası ve vCast kablosuz ekran yayınıyla desteklenen kesintisiz bağlantının ve kolaylaştırılmış iş akışlarının keyfini çıkarın; dahili mikrofonlarını ve ön tarafta bulunan hoparlörü kullanarak, hem uzaktaki hem de yüz yüze öğrencileri büyüleyin. Eksiksiz bir uyumlu aksesuar yelpazesiyle tamamlanan bu ürün, öğrenci katılımını yeni zirvelere taşımak için öğrenme deneyimlerini canlandırır.

ViewBoard IFP52-2F Serisi

Keyfini çıkarın

Sınırsız

ÖğrenmeninÖzel nitelikler
DAFA FAZLASI İÇİN

Öğretmenler için
DAFA FAZLASI İÇİN

Öğrenciler için
DAFA FAZLASI İÇİN

Okullar için
DAFA FAZLASI İÇİN

Özel nitelikler

Hepsi öğrenme deneyimlerini geliştirmek için tasarlanmış çok sayıda üretkenlik uygulamasıyla gücünüzü artırın

Google Play Store Öğretme Ufuklarını Genişletiyor

Google Play Store ve Workspace paketine entegre erişim ile işbirliğini kolaylaştırır. Android™ 13 başlatıcısı ile widgetları, eğitim araçlarını, Chrome, YouTube ve Google Arama gibi temel uygulamaları ana ekranınıza basit bir sürükleyip bırakma işlemiyle anında erişebileceğiniz bir konuma yerleştirebilirsiniz.


Basitleştirilmiş Koruma, Sorunsuz Güncellemeler

Android EDLA sertifikalı IFP52-2F ile eğitimciler ve öğrenciler, otomatik Android güvenlik ve uygulama güncellemeleri sayesinde korunmuş bir ortamda teknolojiyi güvenle kullanabilirler. Bu, IT personelinin artık güncelleme bakımı konusunda endişelenmesine gerek kalmaması anlamına gelerek iş yüklerini de hafifletiyor.


Gelişmiş Çoklu Görev ile Öğrenme Deneyimlerini Geliştirin

Bölünmüş ekranda çoklu görev özelliğiyle dersleri ve etkinlikleri dinamik hale getirin. İster bir pencerede dijital tahtayı kullanırken diğer pencerede video akışı yapın, ister test sorularının yanında beyin fırtınası yapın, Resimden Resim modu ile kusursuz üretkenlik için aynı anda iki pencere görüntüleyebilirsiniz.Öğretmenler için Tasarlandı

Akıcı dersler için kullanıcı odaklı tasarımı dijital araçlarla entegre etme

myViewBoard Dijital Tahta ile Öğrenmeyi Ateşleyin

Çapraz uyumlu entegre myViewBoard Dijital Tahtayla etkileşime geçin, heyecanlandırın ve ilham verin. İster yüz yüze ister çevrimiçi eğitim verin, kısa sınavlar, sonsuz bir tuval ve zamanlayıcılar gibi özel olarak hazırlanmış dijital tahta araçlarıyla kolaylaştırılmış ders planlamasının ve etkileşimli sınıfların keyfini çıkarın.


Akıcı bir Ders Sunumu için Ergonomik Tasarım

Kontrol çubuğunun şık tasarımı, açılı giriş düğmelerini ve G/Ç bağlantı noktalarını öne ve ortaya yerleştirir. Bu, sorunsuz ve kesintisiz bir ders akışı için bağlantıyı kolaylaştırırken temel kontrollere zahmetsiz erişim sağlar.

Tek Kablo Çözümü Kurulumu Kolaylaştırır

Kullanım kolaylığı için tasarlanan kapsamlı bağlantı kurulumu, uygun şekilde konumlandırılmış üç USB-C bağlantı noktasıyla tamamlanır. Bu tek kablolu çözüm, hızlı multimedya oynatımı, sorunsuz veri aktarımı ve verimli cihaz şarjı sunarak çalışma alanınızı kolaylaştırır.


Web Tarayıcı Ekran Yayını ile Sorunsuz Paylaşım

myViewBoard Ekranı ile cihazınızın ekranını ViewBoard ile zahmetsizce paylaşın. Bu yerleşik yayın hizmeti, uyumlu web tarayıcılarından anında paylaşıma olanak tanıyarak ek kablo veya uygulama yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Eşzamanlı Çoklu Cihaz Ekran Yayını ile İşbirliği Yapın

Masaüstü ve mobil cihazlardan ViewBoard'a dört cihazla aynı anda yayın yapılmasına olanak tanıyan önceden yüklenmiş vCast ile genişletilmiş yayın olanaklarının keyfini çıkarın. Bölünmüş, genişletilmiş ve gruplandırılmış ekran işlevlerinden yararlanın veya verimli işbirliği için ders içeriğini bağlı cihazlara zahmetsizce yayınlayın.

vCast

Dinamik Sınıflar için Hızlı Kablosuz Bağlantı

Sorunsuz internet erişimi için ViewBoard IFP52-2F Serisini isteğe bağlı Wi-Fi modülüyle yükseltin. Karmaşık olmayan bir ortamda çevrimiçi videoların veya araştırma kaynaklarının keyfini çıkarın. Ek olarak cihaz, sınıfta istikrarlı, kablosuz bir internet bağlantısı sağlamak için bir erişim noktası işlevi de görebilir.


Çok Yönlü Aksesuarlarla Öğretimi Zenginleştirin

ViewBoard IFP52-2F Serisi, eksiksiz bir uyumlu aksesuar serisiyle birlikte gelir. Cihazınızı bir web kamerası, takılabilir bilgisayar, motorlu bir araba ve bir belge kamerasının yanı sıra tüm öğretim ihtiyaçları ve senaryoları için daha birçok eklentiyle özelleştirin.Öğrenciler için Yapıldı

Sınıfta göz koruma ve etkileşim sağlama

Akıcı bir Hibrit Öğrenme için 8li Mikrofon Dizisi

ViewBoard IFP52-2F Serisi, gelişmiş gürültü algılama ve iptal teknolojisine sahip 8 mikrofonlu bir diziyi entegre ederek hibrit, uzaktan ve önceden kaydedilmiş dersler için net ses ile erişilebilir öğrenme deneyimlerini güçlendirir.


Sürükleyici Entegre Hoparlörlerle büyüleyin

Bu kurulum, önde ve merkezde konumlandırılmış hoparlörler ile sürükleyici bir ses deneyimi sunar. Gelişmiş ses efektleri ve filmler, oyunlar ve multimedya içeriği için büyüleyici bir atmosfer yaratır.

Ultra İnce Dokunma Teknolojisi ile Kağıt Üzerine Kalemle Yazma

Çift kalemle not alırken, açıklamalar eklerken ve fikirlerinizi çizerken kağıt üzerinde kalemle yazma deneyiminin keyfini çıkarın. Ultra İnce Dokunma Teknolojisi ve 40 noktalı dokunma özelliğiyle geliştirilen ViewBoard IFP52-2F Serisi, yeni öğrenme yolları için işbirliğini ve ders etkileşimini güçlendirir.


Flicker-Free Teknolojisi ile Göz Sağlığına Öncelik Verin

Titreşimsiz flicker-free teknolojisini, mavi ışık filtresini ve parlama önleyici kaplamayı doğrudan ekrana entegre eden ViewBoard IFP52-2F Serisi, hem gözleri yormayan hem de enerji tasarruflu üstün bir görüntüleme deneyimi sağlar.Okullara göre Özelleştirildi

Sağlam güvenlik ve merkezi, sorunsuz cihaz yönetimi

Uzaktan İletişim ve Cihaz Yönetimini Optimize Edin

Güvenli, kullanıcı dostu myViewBoard Yöneticisi aracılığıyla herhangi bir yerden aynı anda birden fazla ekranı yayınlayın ve yönetin. Bu merkezi cihaz yönetim sistemi, yalnızca multimedya ve acil durum yayınlarıyla kampüs iletişimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda kullanışlı uzaktan açma/kapama ve ECO modu kontrolleri aracılığıyla enerji tasarrufunu da güçlendiriyor. Sorumluluk reddi beyanı: *Multimedya yayınları ve görev planlama, isteğe bağlı Gelişmiş lisansla kullanılabilir.

Enerji Verimli Tasarımla Birlikte Çevrecileşin

ViewBoard IFP52-2F Serisi, sıkı enerji tüketimi, tedarik zinciri karbon emisyonları ve kullanım ömrü sonu yönetimi standartlarına bağlılığını tanıyan prestijli EPEAT Silver sertifikasına sahiptir. Sürdürülebilir bir geleceğe adanmış okullar için, sürdürülebilirlik hedefleriyle uyumlu, enerji açısından verimli ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.


G/Ç Noktaları

 1. USB Type-C
 2. HDMI In
 3. Touch
 4. USB 3.0 x 2
 5. 8-Microphone Array
 6. Speakers
 7. Menu Control
 8. VESA® Wall Mount 500x400 mm
 9. AC In
 10. Power On/Off
 11. USB 2.0
 12. LAN
 13. LAN
 14. SPDIF
 15. Audio Out
 16. RS232
 17. USB Type-C
 18. Touch 2
 19. Audio In
 20. VGA
 21. Slot-in PC
 22. WiFi Slot
 23. USB 3.0 x 2
 24. USB Type-C
 25. HDMI Out
 26. Touch 1
 27. HDMI 2
 28. HDMI 3
 29. DP

TEKNIK ÖZELLIKLER

 
 • Ekran
  Panel Boyutu: 65"
  Panel Türü: TFT LCD Module with DLED Backlight, VA
  Görüntü Alanı (mm): 1428.48(H) x 803.52 (V) (64.5” diagonal)
  En Boy Oranı: 16:9
  Çözünürlük: UHD 3840x2160(Pixels)
  Colors: 1.07B colors
  Parlaklık: 350 nits (typ)
  Kontrast Oranı: 4000:1(Typ.)
  5000:1(Min. with DCR enabled)
  Tepki Süresi: ≤7ms
  İzleme Açıları: H = 178, V = 178 typ.
  Arka Aydınlatma Ömrü: 50,000 hrs (typ).
  Yüzey Kaplama: Hardness: 7H. Anti-glare coating
  Yön: Landscape
 • Platform
  İşlemci: Octa-Core CPU (A73*4 + A53*4)
  RAM: 8GB
  Depolama: 64GB
 • Touch
  Tip/ Teknoloji: UFT (Ultra Fine Touch) Technology
  Dokunmatik Çözünürlük: 32767 x 32767
  Dokunmatik Nokta: Windows: 40 points touch, Android: 20 points touch

 
Diğer Özellikler
Stok KoduVS-IFP6552-2F
MarkaViewsonic
Stok DurumuVar
0766907023183

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.