VIEWSONIC PX703HD 3500 Ansi Lumen Full HD 1920x1080 DLP 2xHDMI 12000:1 Opsiyonel Kablosuz Projeksiyon

 

PX703HD

3.500 Lümen 1080p Ev ve İş Yaşamına Yönelik Projeksiyon Cihazı

 • 1.3X optik zoom
 • SuperColor™ teknolojisi
 • Enerji tasarruflu SmartEco+ Modu
 • Dikey Lens Kaydırma
 • vColorTuner
 

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

ViewSonic PX703HD, herhangi orta boy alanda birlikte en ince detayları ve şaşırtıcı renkleri ortaya koyan 3500 ANSI lümen, 1080p Full HD çözünürlük ve ViewSonic özel SuperColor™ teknolojisi içeren pratik bir Ev Sinema Projeksiyon Cihazıdır. Projeksiyon cihazı, enerji tasarruflu SuperEco+ modu içerir ki bu da lamba değiştirme sıklığını azaltıp, bakım maliyetlerini düşürerek, lamba ömrünü 20.000 saate kadar çıkarır ve güç tüketimini azaltır. Lens kaydırma ve H/V (yatay/dikey) keystone, kullanıcıların projeksiyon cihazını herhangi açıda kolayca kurmasını sağlar. Çift HDMI girişi ve USB güç kaynağı, kullanıcının eğlence deneyiminin esnekliğini daha da artırır.

 

Her Seferinde Parlak Görüntüler

PX703HD üzerindeki görüntüler, her türlü aydınlatma koşulunda parlak görünür. 3.500 ANSI Lümen yüksek parlaklık sayesinde, görüntüleriniz gündüz vakti ya da ışıklar açık oyun oynarken veya film izlerken de soluk görünmeyecek.

3.500 ANSI Lümen


 

İnce Detay ve Netlik

Full HD 1080p (1920 x 1080) çözünürlük projeksiyon, net görüntülenen veriler ve ultra keskin görüntü kalitesi sunar.

1080p Full HD


 

Her ortama uygun

1.3x optik zoom lens ile gelen projeksiyon chazı, kullanıcıların istenen görüntü boyutunu elde ederek, mevcut iç tasarım ile çakışmayan en ideal kurulum lokasyonunu seçmelerini sağlar.

1.3X optik zoom


 

Görüntü Projeksiyonunda Esneklik

Projeksiyon cihazı, %10 dikey görüntü ayarı esnekliği sunar, böylelikle kullanıcılar, uzaktan kumanda ile görüntüyü çarpıtmadan yukarı yahut aşağıya kaydırabilir, bu da kurulumu daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

Lens Kaydırma


 

Gerçek Renk Performansı

Özel ViewSonic SuperColor™ Teknolojisi, kullanıcıların hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda gerçeğe en uygun renk projeksiyonunun tadını çıkarabilmesi için geniş bir renk yelpazesi sunar.

SuperColor™ Teknolojisi

 

Daha Konforlu bir Görüntüleme Deneyimi

Gözlerinize rahatsız etmemesi için ışığın duvar veya projeksiyon ekranından sekmesini sağlayan yansıtıcı ışıktan faydalanan projeksiyon cihazı, görüşünüze daha az zarar veren, mavi ışıksız bir görüntüleme deneyimi sunar ve ekrana uzun süre bakmaktan kaynaklanan göz yorgunluğunu da azaltır.

Eye care 

vColorTuner ile Renk Profili Tercihi

Bulut bazlı renk profili değiştirme kullanılarak, kullanıcılar kendi tercihlerine uyacak renk profilini oluşturabilir ve diğerleri ile paylaşabilirler.
>Ayrıca kullanıcılar projeksiyon cihazlarından diğer profilleri indirebilir ve ince ayar yapabilirler.

vColorTuner


 

Projeksiyon Cihazınızın Yazılımını Güncellemek Artık Daha Kolay

ViewSonic Projeksiyon Cihazı Yazılım Güncellemesi online olarak mevcuttur ve projeksiyon cihazınızın donanım yazılımını kolayca ve rahatça güncel tutmanızı sağlar, böylece yazılım güncellemeleri için projeksiyon cihazınızı bir tamir ve bakım merkezine götürmeniz gerekmez.

Projeksiyon Cihazı yazılım güncellemesi


 

Gelişmiş Oyun Oynama Deneyimi

3X hızlı giriş, oyun oynarken size rekabetçi bir avantaj kazandırarak saldırılarınızı doğrudan, gecikme yaşamadan* gerçekleştirmenizi sağlar ve bu deneyiminizi bir üst seviyeye taşır.
*Video gecikmesi, lag metreleme ile ölçülür. H/V-keystone projeksiyon cihazları üzerine kaydedilen video gecikmesi yaklaşık 48ms'dir. H/V-keystone projeksiyon cihazları üzerinde 3X Hızlı Giriş sağlanması, video gecikmesini 16.4ms'e düşürür. Kayıtlı tüm ölçütler, ViewSonic PX703HD projeksiyon cihazını temel alır. Sonuçlar, farklı projeksiyon marka ve modellerine göre değişebilir.
Daha fazla bilgi için:

3X hızlı giriş


 

Güçlü Ses

Projeksiyon cihazı, yepyeni ve tatmin edici bir ses performansı sunan 10W hoparlörle beraber gelir.

10W hoparlör

 

Geniş Çaplı Bağlantı

Çift HDMI portları, tüm durumlar için büyük ekran deneyimi sunarak herhangi HDMI çoklu ortam cihazınızı destekleyecek yeterli bağlantıyı sağlar.

Çift HDMI

 

Dahili Güç Kaynağı

Dahili 5V/1.5A USB güç çıkışı, HDMI kablosuz dongle için güç tedarik etmek üzere kullanılabilir, böylece en sevdiğiniz çoklu ortam içeriğini oynatmaya devam ederken ayrı güç adaptörlerine ihtiyacınız olmaz.

USB Güç Kaynağı

 

20.000 Saate kadar Lamba Ömrü ile Enerji Tasarruflu SuperEco+ Modu

En yeni SuperEco+ modu teknolojisi, projeksiyon cihazı lamba ömrünü büyük ölçüde, giriş sinyali ile 15.000'den 20.000 saate kadar uzatır. Yani, parlaklığında azalma olmadan 13 yıldan daha uzun süre günde 4 saat kullanılabilir.

SuperEco+ Modu

 

Kullanıcıyı Saran 3D Görüntüleme

Doğrudan 3D Blu-Ray oynatıcılardan ve dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve ortam yürütücüler gibi HDMI destekli cihazlardan HDMI bağlantı aracılığıyla 3D içerik yansıtın.

HDMI 3D Blu-Ray


 

Harici & Arka I/O Konektörleri

 1. Keypad
 2. LED Indicator
 3. Lens
 4. Power Key
 5. Zoom/Focus
 6. Front IR
 7. USB Type A
 8. HDMI Port
 9. Audio In/Out
 10. Computer In
 11. Computer Out
 12. RS-232
 13. Kensington Lock
 
Teknik Özellikler
Çözünürlük1920 * 1080 Full HD
Işık gücü3.000 - 3.999 Ansi Lumen
Kontrast10.000 - 19.999
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok Kodu210197268
MarkaViewsonic
Stok DurumuFiyat Sorunuz
Garanti (Yıl)3
766907001778

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.