VIEWSONIC PS700W 3300 Ansi Lumen WXGA 1280*800 DLP Ultra Kısa Mesafe 3D Projeksiyon

 

Ultra Kısa Mesafeli WXGA DLP Projeksiyon Cihazı

ViewSonic PS700W ultra kısa mesafeli projeksiyon cihazı, kısa mesafeden yüksek kalilteli görüntü yansıtılması gereken okullar için mükemmel bir çözüm. Projeksiyon yüzeyinden yalnızca 9,1 cm* mesafeden 87 inç büyüklüğünde görüntü yansıtabilen cihaz, her tür sınıfta kullanılmaya uygundur ve projeksiyon ışığını kullanıcılardan uzak tutarak görüntüde dikkat dağıtan gölgeler oluşmasını engeller. Gizli PortAll® bölmesinin tasarımı sayesinde, PS700W küçük kablosuz cihazlar ve PC çubukları kullanımı için esneklik sağlar ve öğretmenlerin daha ilginç ders içerikleri sunmasına olanak tanır. Sınıfının en iyi renk doğruluğunu sunan SuperColor™ Teknolojisi canlı renkler oluştururken, SonicExpert® ve SonicMode teknolojileri ise odayı dolduran kaliteli sesler oluşturur. *Gerçek mesafe ortam koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Öne Çıkan Özellikler

  • 0,23 ultra kısa yansıtma mesafesi oranı, 9,1 cm* mesafeden 87 inç projeksiyon
  • Gizli PortAll® bölmesinden multimedya içerik aktarımı
  • SonicExpert® ve SonicMode ses iyileştirme teknolojileriyle olağanüstü sesler
  • SuperColor™ teknolojisiyle geniş bir renk gamı sunar
  • 3300 lümen parlaklık sayesinde düşük ortam aydınlatması altında net izleme deneyimi sunar
  • Projeksiyon lambası için uzatılmış garanti**
  • *Gerçek mesafe ortam koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
 
 

Her Büyüklükte Sınıfa Uygun

0,23 ultra kısa mesafe oranına sahip olan bu projeksiyon cihazı size çalışma alanı bırakır. Ekranın sadece birkaç santimetre yakınına yerleştirilebilen bu cihaz sayesinde kullanıcılar büyük görüntüleri her yerde yansıtabilir. Sunum yapanlar projeksiyon ışığından uzak olacağı için görüntüde gölge oluşmasının önüne geçilir.

 
 

Ayrı Bölmeden Kablosuz Multimedya İçerik Aktarımı

MHL/HDMI ve USB girişlerine sahip akıllıca gizlenen bir bölme olan PortAll®, öğretmenlerin küçük medya cihazlarıyla kablosuz olarak içerik oynatmasını sağlar. Ek olarak, dahili USB girişi, güç kaynağını etkilemeden bağlı cihazları 10 W'a kadar güçle şarj edebilir.

  • Kablosuz Paylaşım PortAll®'a kablosuz bağlantı cihazları takın ve kablo karmaşasına elveda deyin. Bu şekilde öğretmenler ders içeriğini bir tablet veya dizüstü bilgisayardan büyük ekrana zahmetsiz bir şekilde aktarabilir.
  • Derslerinizi Yanınızda Taşıyın PortAll® bölmesine HDMI dongle cihazı takarak projeksiyon cihazını bir bilgisayara dönüştürebilirsiniz. Böylece başka bir PC'ye veya dizüstü bilgisayara bağlantıya ihtiyaç duymadan esnek kullanım imkanına kavuşursunuz. Öğretmenler ders içeriklerini sınıftan sınıfa kolayca taşıyabilmekten memnun kalacak.
 
 

Kolay Görüntü Ayarı

Yatay ve dikey kenar düzeltme ve 4 köşe ayarı özellikleri yamuk veya bozulmuş görüntüleri ortadan kaldırarak her seferinde orantısı mükemmel şekilde ayarlanmış görüntüler oluşturur.

 
 

SuperColor™: Sınıfının En İyi Renk Doğruluğu

ViewSonic'e özgü SuperColor™ Teknolojisi, geleneksel DLP projeksiyon cihazlarına göre çok geniş bir izlenebilir renk yelpazesi sunarak kullanıcıların hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda görüntü kalitesinden ödün vermeden daha gerçekçi ve doğru renklere kavuşmasını sağlar.

 
 

Daha İyi Sesler için Genişletilmiş Hoparlör

ViewSonic tarafından geliştirilen SonicExpert® teknolojisine sahip olan 10 W hoparlörler etkileyici ses sunmak için daha geniş odacıklar ve çok daha güçlü amplifikatörlerle tasarlandı.

 
 

SonicMode ile Gelişmiş Ses Performansı

Yerleşik bir DSP yongası kullanarak ses performansına ince ayar yapan SonicMode teknolojisi, standart, konuşma ve eğlence olarak 3 farklı kullanım senaryosu moduna sahiptir. Özellikle sınıflarda kullanışlı olan konuşma ve eğlence modları, sunumlar ile video içerikler için en uygun ses kalitesini sunmak amacıyla ayarlandı.

 
 

Fantastik 3D Deneyimi

Kullanıcılar, cihazda bulunan HDMI girişi ile 3D görüntüleri doğrudan 3D Blu-ray oynatıcılardan alabilir ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve medya oynatıcılar gibi HDMI özelliğine sahip cihazlarda bağlanabilir.

 
 

Sinyal Tespit Edildiğinde Anında Açılma

Projeksiyon cihazınızı iki basit ayarla çalışır duruma getirin;

 
 

SuperEco® Enerji Verimliliği Modu

Enerji verimliliği sağlayan SuperEco® özelliği güç sarfiyatını %70'e kadar azaltır ve lamba ömrünü uzatabilirsiniz. SuperEco® modu ayrıca projeksiyon cihazı boştayken otomatik olarak devreye girer.

 
 

Gelişmiş Hava Filtreleme

Tercihe bağlı olarak gelen gelişmiş dalga biçimli hava filtresi, dairesel tasarımı ve geniş yüzey alanıyla düz yüzeyli geleneksel filtrelerden daha fazla toz yakalayarak cihazın düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar ve kullanım ömrünü uzatır.

 
 

Kolay Merkezi Yönetim

Projeksiyon cihazı Creston, AMX ve PJ Link sertifikalarına sahiptir ve bir PC ile uzaktan kolayca izlenip kontrol edilebilir. BT personeli aynı anda 256 adede kadar projeksiyon cihazını yönetebilir. Bakımı kolaylaştırmak için güç, lamba ömrü ve cihaz konumuyla ilgili durum bilgileri gönderen gerçek zamanlı gelişmiş bir uyarı sistemiyle LAN IP üzerinden zamanlama gibi kontrol işlemlerinin yapılması mümkündür.

 
 

Projeksiyon Cihazına Ekli Verimli Araçlar

Tablolar, ızgaralar, çalışma sayfaları ve grafikler gibi dahili şablonlardan meydana gelen desenler, etkileşimli bir içerik yansıtan kullanıcıların çizim yapmasına yardımcı olur ve her seferinde düzgün çizgilere sahip hızlı örnek görseller oluşturur.

 
 

Zaman Yönetimi için Hatırlatıcı

Ekrana yerleştirilen Sunum Zamanlayıcı, sunumların zamanında yapılmasına yardımcı olan harika bir zaman yönetimi aracıdır.

 
 

Uyku Zamanlayıcı

Uyku zamanlayıcı, hiçbir sinyal tespit edilmediğinde projeksiyon cihazının otomatik olarak kapanmasını sağlar. Projeksiyon cihazının kullanım ömrünü artırmak ve enerji tasarrufu yapmak için kolay bir yoldur.

 
 

Giriş Çıkışlar

 
 

Projeksiyon Cihazları Lamba İçin Uzatılmış Garanti**

ViewSonic projeksiyon cihazının lambasının 1 yıl veya 1.000 saat olan standart garanti süresini, projeksiyon cihazı ile aynı olacak şekilde - 2 yıl garanti süresine sahip ürünler için 2 yıl veya 2.000 saat (hangisi önce dolarsa), 3 yıl garanti süresine sahip ürünler için 3 yıl veya 3.000 saat (hangisi önce dolarsa) - uzatabilirsiniz.

Örneğin ViewSonic PX702HD projeksyon cihazı satın aldığınızda standart olarak cihaz 3 yıl, lambası da 1 yıl veya 1.000 saat (hangisi önce dolarsa) garanti süresine sahiptir. Ürünü web sitemiz www.viewsonic.com.tr üzerinden kayıt ettirerek standart 1 yıl veya 1.000 saat olan lamba garantisini 3 yıl veya 3.000 saate uzatmış olacaksınız. 2 yıl cihaz garanti süresine sahip PA503W gibi bir modelde ise, lamba 1yıl veya 1.000 saat (hangisi önce dolarsa) garanti süresine sahipken, kayıt ettirdiğinizde 2 yıl veya 2.000 saate uzatmış olacaksınız.

Teknik Özellikler
Çözünürlük1280 * 800 WXGA
Işık gücü3.000 - 3.999 Ansi Lumen
Kontrast10.000 - 19.999
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiUltra kısa mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok Kodu210168535
MarkaViewsonic
Stok DurumuFiyat Sorunuz
Garanti (Yıl)2
766907904215

Bu ürünlere de ihtiyacınız olabilir

 
Projeksiyon Markaları Perdeler Müşteri Hizmetleri  
ViewSonic Storlu Perdeler Site kullanımı Hakkımızda
BenQ  Motorlu Perdeler 3D Güvenlik Referanslarımız
Sony Portatif Perdeler Gizlilik Politikamız Banka Hesaplarımız
Acer Yapışan Folyo Perde İade koşulları İletişim Formu
Hitachi   Sipariş / Teslimat Adres - Harita
Epson Ters Projeksiyon    
       
Mesafe Hesaplayıcı    
 
SunuMMarkeT.com Turkuaz Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Kuzgun Sk. No: 84/4 A.Ayrancı 06540 Çankaya ANKARA

0 312 223 22 55 - 0 312 213 33 27  Faks : 0 312 223 27 68
WhatsApp 0 533 196 86 24


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.