VIEWSONIC PRO9530HDL 5500 Ansi Lumen Full HD 1920x1080 RJ45 Ag Yönetimi STACKING Ops. HDBaseT Projeksiyon Cihazı

 

Pro9530HDL

Full HD Stacking Kullanımlı Profesyonel Projeksiyon Cihazı

  • 1.7x optik zoom
  • Full HD 1080p Çözünürlük
  • 5200 ANSI lümen parlaklık
  • 360 derece kurulum
  • Yatay/Dikey kenar düzeltme ve 4 köşe düzeltme

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Stacking çözümü ve 360 derecelik kuruluma uyumlu olarak gelen Pro9800WUL, profesyonel ve yaratıcı uygulama ihtiyaçlarına uyan çok yönlü çözümler sunmaktadır. Esnek ve kolay kurulum sunan Pro9530HDL 'deki merkezi lens, 5,500 lümen parlaklık ve Full HD çözünürlüğü, yatay ve dikey lens değişimi için birçok ayarlama seçeneği, 1.7 x optik zoom, yatay/dikey köşe düzeltme, 4 köşe açı düzeltme ve 12V’luk trigger özellikleri ile donatılmıştır. Daha güvenli bir kullanım için optik lens motor kapağı, darbelere karşı korumalı lambası ve tırtıklı yüzeyli hava filtresi ile genel kullanımın neden olduğu hasarlara karşı da korumalıdır. SuperColor renk teknolojisi ve dengeli kontrast oranı ile yüksek kalitede renkleri sunmanın yanı sıra kolay yönetim için otomatik açma, cep telefonu uzaktan yönetim (vRemote uygulaması üzerinden) ve ağ yönetim özellikleri ile de çok fonksiyonlu kullanım sunan Pro9530HDL özellikle kurumsal kurulumlar ve geniş mekanların ihtiyaçlarına yönelik olarak ideal bir çözüm sunmaktadır.[ Muhteşem Renk Performansı ]

Daha üstün renk performansı için özel olan geliştirilmiş 6 renk tekeri ile daha kaliteli görüntü deneyimi yaşayın.

 

Üstün Renk Doğruluğunda En İyisi

Kullanıcıların gerçekçi ve doğru renklerden keyif almasını temin eden ViewSonic®’in SuperColor™ teknolojisi, klasik DLP® projeksiyon cihazlarından daha geniş renk aralığı sunar. Özel renk tekeri tasarımı ve dinamik lamba kontrol yetenekleri ile SuperColor™ Teknolojisi, görüntü kalitesinden ödün vermeden, hem aydınlık ve hem de karanlık ortamlarda, görüntüleri güvenilir ve gerçek hayattakine benzer renk performansı ile gösterir.


İnce Ayarlı İzleme Deneyimi

5 özel izleme ayarı seçeneği, ortam ışığına bakmaksızın her ortamda, mümkün olan en iyi izleme deneyimi sağlar.

  • Parlaklık Modu: ekstra yüksek parlaklık gerektiren ortamlar için
  • Dinamik Mod: gün ışığına sahip ortamlarda ve metin içeriğinin sunumları için
  • Standart Mod: PC veya NB rengine uyum için
  • ViewMatch® Modu: genel izleme için
  • Film Modu: karanlık ortamlarda daha fazla canlılıkta film izlemek için

[ Profesyonel Uygulamalar ]

Profesyonel ve yaratıcı uygulama ihtiyaçlarını yerine getirmeye uygun olan çok yönlü projeksiyon çözümleri.

 

Daha Fazla Parlaklık

Geniş mekanlarda daha parlak görüntü performansı elde etmek için stacking özelliği sayesinde 2 projeksiyon cihazını üst üste yerleştirerek aynı ekranda daha yüksek parlaklık elde edebilirsiniz. Cihaz üzerinden bulunan bağlantı yuvası ile kolay bir şekilde cihazları birbrine bağlayarak stacking özelliğini kullanabilirsiniz.


Yaratıcı Uygulamalar

Yaratıcılığınızı her yönde kullanabilmenize olanak sağlayan PRO9000WUL, cihazı kullandığınız açı farketmeksizin hava akışına imkan sağlayan tasarımı ile ısınan havayı kolay bir şekilde dışarı atarak cihaz içerisnde serbest bir hava akışı sunar.


Opsiyonel ViewSonic HDBT Dongle

"HDBT Teknolojisi uzun mesafelerde Ultra HD ses ve video, infrared kontroller ve dongle cihazlar için güçte dahil Cat5e/6/7 LAN kablosu ile 70metreye kadar HDMI 'dan daha daha yüksek performans sunar.

HDBT Teknolojisi, ViewSonic HDBT dongle cihazı PortAll yuvası ile uyumludur ve 4K sinyalleri bile Cat5.3/6/7 LAN kabloları aracılığı ile 35metreye kadar taşıyabilmektedir.

*1080p 70metreye kadar Cat6
*4K/2K 35 metreye kadar Cat6


Kablosuz Projeksiyon Uygulaması

ViewSonic® Kablosuz ViewSync® serisi, 1080p video, resim gibi içeriklerinizin mobil cihazlardan projeksiyon cihazına kolay bir şekilde paylaşılmasını sağlar.


[ Güvenilir Tasarım ]

Özel tasarımı ile daha uzun ömür sunar.

 

İyi Sağlanmış Görüntü Kalitesi ve Daha Uzun Kullanım Ömrü

Gelişmiş, kapalı optik motor, tozun ve rutubetin, görüntü kalitesini ve uzun kullanım ömrünü temin eden ışıklandırma ve termal sistemini etkilemesini engeller.


İç Hasardan Kaçınma

Uzun süreli yoğun kullanım, lambanın aşırı ısınmasına neden olabilir ve bazı durumlarda lambanın kırılmasına yol açabilir. Pro9’un tel kafesi, kırık lambanın neden olduğu iç hasarlara karşı projektörü korumak için tasarlanmıştır.


Görüntü Kalitesi ve Uzun Kullanım Ömrü

Kapalı optik lens motoru sayesinde tozun ve rutubetin cihazın görüntü kalitesini etkilemesinin önüne geçerek uzun kullanımı garanti eder.


[ Kolay Kurulum ]

Ayarlaması kolay olan görüntü konumlandırma ve ayarlama, kurulumu basitleştirir.

 

Görüntü Konumlandırma Ayarlanması için Araç Gerektirmeyen Tasarım

Lens shift sayesinde projeksiyon lensinin yukarı/aşağı ve sol/sağ çok kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, yer konusunda kısıtlı alan sunan mekanlar için daha rahat bir kullanım sağlar.


Gelişmiş Görüntü Düzeltme Yeteneği

Yatay ve dikey köşe düzeltme sadece simetrik olarak çarpık görüntü problemlerini çözebilir. Simetrik olmayan çarpık görüntüler söz konusu olduğunda, 4 köşe ayarlaması sayesinde daha düzgün görüntüler elde edebilirsiniz.


Yan Projeksiyon ile Kolay Görüntü Ayarlama

Yatay ve dikey köşe açı düzeltme, mükemmel şekilde orantılanmış resim için çarpık ve bozulmuş görüntüleri her zaman ortadan kaldırır. Otomatik dikey köşe açı düzeltme ayrıca kullanılabilirliği geliştirir ve kurulum ve görüntü konumlandırmayı daha elverişli kılar.


Büyütülmüş Görüntüler, Esnek Kurulum

1.7x optik zoom lensi ile daha geniş atış mesafe aralığında montaj esnekliğini sağlar. Bu zoom lens ek olarak, sabit lense sahip klasik projeksiyonlardan %70 daha büyük görüntülerin elde edilmesini de sağlar.


Merkezi Lens

Merkezi lensin cihazın tam ortasında olması sayesinde kurulum zahmetinden kurtararak kolay kurulum sağlar.


Motorlu Ekranı Harekete Geçirmek

Dahili 12V harekete geçirici seçeneği, her sunum esnasında motorlu ekranın istenilen seviyeye getirilmesine sağlar.


Güç Kablo Kilidi

Güç kablo kilidi sayesinde cihazın güç kablosu kolaylıkla yerinden çıkmayacaktır ve böylece anlık oluşabilecek güç kesintilerinin de önüne geçmiş olursunuz.


[ Kolay Yönetim ]

Bakım için daha az işletme adımı ve daha akıllı tasarım

 

Sinyal Bağlantısı Üzerine Anında Aktivasyon

Otomatik başlatma özelliği ile VGA ve HDMI bağlantısını algılayarak daha hızlı başlatabilirsiniz.


Kolay Uzaktan Kumanda

Ön ve arka IR alıcılar sayesinde kumandanın daha etkin bir şekilde kontrolü sağlanır. Böylece mouse veya sayfa sunuma olan tepkisellik artmış olur. Programlanabilir kısa yol tuşu “MyButton” en çok kullanılan fonksiyonları başlatmak için yapılandırılabilir. Kullanıcılar ayrıca IR iletimi veya 3.5mm (Priz) stereo kabloları ile aynı mekanda 8’e kadar projeksiyon cihazını da kontrol edebilir.


Anlık Görüntü ve Lamba Kullanım Ömrü ile Uygulama Kontrolörü

Uzaktan kumandayı kaybetmekten artık asla korkmayın. Sanal uzaktan kumanda uygulaması vRemote’u herhangi bir IR veya WiFi destekli akıllı telefona yükleyerek, gösterilen görüntünün basit, anlık görüntüsünü alabilir veya dikey köşe düzeltmesini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama yardımıyla projeksiyon lambasının çalışma saatlerini uzaktan izleyebilir ve ayarları değiştirebilirsiniz.


Ağ Yönetimi

Tüm Pro Serisi projeksiyon cihazları Crestron RoomView Express ağ yönetim desteği ile birlikte gelmektedir. Böylelikle yönetici, uzaktan 256 cihazı otomatik açıp kapatıp gereksiz eneji sarfiyatını önleyebilir, güncellemeleri yapabilir ve hem zamandan hem de ekstra insan gücü olmadan işleri halletmiş olur.


Çabuk Lamba Sökme

Kolay erişilebilir üst lamba yuvası sayesinde basit lamba bakımını ve değiştirilmesini sağlar.


Yetkisiz Ayar Değiştirimlerinden Kaçınma

Kamuya açık alanlar kullanımlarında projeksiyon cihazları varsayılan ayarlar değişikliğe uğrayabilir. Klavye kilitleme fonksiyonu, ayar kriterlerinin sabit kalmasını sağlar ve istenmeyen değişiklikleri engeller.


Beklemeden Gidin

Akıllı elektrik ve lamba tasarımları sayesinde saniyeler içinde çabuk kapatma, verim ve enerji tasarrufuna yardımcı olur.


Ön ve Arka Bağlantılar


 
Teknik Özellikler
Çözünürlük1920 * 1080 Full HD
Işık gücü5.000 - 5.999 Ansi Lumen
Kontrast10.000 - 19.999
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok Kodu210136067
MarkaViewSonic
Stok DurumuFiyat Sorunuz
Garanti (Yıl)3
0766907848113

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.