VIEWBOARD IFP6560 InGlass Teknolojili 65" Ultra HD ViewBoard

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 

IFP6560

InGlass™ Teknolojili 65" Ultra HD ViewBoard®

 

Eye-Care Teknolojisiyle 4K Çözünürlük

Full HD'den dört kat daha yüksek Ultra HD 3840 x 2160 çözünürlüğe sahip olan ViewBoard® nefes kesici görüntüler sunuyor. 4K DisplayPort girişi harici kaynaklar için de destekleniyor. Standart olarak gelen Flicker-Free teknolojisi ve Blue Light Filter uzun süreli izlemeden dolayı gözlerin yorulmasını engeller.

 

 

InGlass™ Teknolojisi

InGlass™ teknolojisi sayesinde ViewBoard® IFP7560/6560’da daha hassas bir dokunmatik deneyimi yaşayın. İster parmak ister bir stylus kalem kullanın, InGlass™ teknolojisi tek veya aynı anda birden fazla kullanıcının gecikme yaşamadan yazı yazmasını sağlıyor.

 

 

20-Nokta Dokunmatik

ViewBoard® aynı anda ince ekran üzerinde birden fazla kişinin yazı yazmasına imkan vererek grup çalışmalarını daha verimli hale getirir.

 

 

ViewBoard® Cast İçerik Paylaşma Yazılımı

ViewBoard® Cast, kullanıcıların cihazlarındaki 1080p içeriklerin kablosuz veya kablolu ağ üzerinden ViewBoard®'da yayınlanmasını sağlayan, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlara yönelik bir paylaşım uygulamasıdır. Yöneticiler ViewBoard Cast kullanarak, katılımcıların ViewBoard®’da paylaştığı ekranları izleyebilir, yönetebilir ve ayırabilir. Ayrıca ViewBoard® ekranını tüm kullanıcılara iletebilir.

* Windows/Mac/Chrome/iOS/Android cihazlarla uyumludur

 

 

Yüksek Güvenlikli Parmak İzi Okuyucu

ViewBoard®’un dahili biyometrik tanıma sistemi FIPS201 sertifikalıdır. Sistem, yetkisiz kişilerin hesabınıza erişmesini engeller ve sizin de parola girmek zorunda kalmadan kolayca giriş yapmanızı sağlar.

 

 

Genişleme Yuvası

ViewBoard®, daha fazla işlem gücü isteyenlere Intel Unite® sertifikalı OPS* (Open Pluggable Specification) ve SDM* (Smart Display Module) için iki adet PC genişleme yuvası sunuyor. Kullanıcılar bu modüller sayesinde Windows işletim sistemine geçiş yapabiliyor.

*ViewSonic OPS VPC12-WPO; SDM yuvası yalnızca 75” modelde bulunur

 

 

Akıllı Göz Koruması

Ön kısımdaki ortam ışığı sensörü, çevreye göre parlaklık seviyesini belirler ve otomatik olarak ayarlar. Not alırken ekrana yaklaştığınızda, gözlerinizi korumak için parlaklık azalır. Siz uzaklaştıkça parlaklık da artar.

 

 

Giriş Çıkışlar

 1. INTERNAL SPEAKERS
 2. VESA® Wall Mount 600 x 400 mm
 3. MENU CONTROLS
 4. USB 2.0 x 2
 5. HDMI 1.4 IN
 6. USB B TOUCH PORT
 7. MIC
 8. POWER ON / OFF
 9. FIPS201 CERTIFIED FINGERPRINT READER
 10. DISPLAY PORT
 11. HDMI 2.0 In X 2
 12. USB TOUCH PORT
 13. USB 3.0 X 2
 14. USB 2.0
 15. HDMI OUT
 16. AUDIO IN
 17. VGA IN
 18. LAN
 19. RS232 IN
 20. SPDIF
 21. EARPHONE
 22. Intel Unite® Certivied OPS SLot

Yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin

vLauncher

En sık kullandığınız 4 işlev için kısayol oluşturun. Örneğin; Tarayıcı, ViewBoard® Cast, vBoard Annotation ve Zoom Conference kısayolları ile kullanıcılar internette dolaşabilir, ekrana görüntü yansıtabilir, içerik yazabilir ve toplantılarda video konferans yapabilir.

 

 

vBoard Not Alma Yazılımı: Çift Kalemle Çizim

vBoard not alma, beyin fırtınası yapılan toplantılar için farklı renk ve kalınlıklara sahip iki adet kalem ile yazı yazılmasına destek veriyor.

 

 

vBoard Not Alma Yazılımı

vBoard, ViewBoard® üzerine yazı yazıp çizim yapmak için kullanılan bir uygulamadır. Parmakla yazıp, avuç içiyle silme tasarımı kullanıcı dostu ve kullanışlı bir deneyim sunar.

 

 

Google Drive ve OneDrive’a Kaydedin

Görseller, videolar, Microsoft Office belgeleri ve daha fazlasını bulut depolamaya kaydedin. İşaretli ekran görüntüleri veya düzenlenebilir çizimler bile doğrudan Google Drive ve OneDrive’a kaydedilebilir.

 

 

vBoard Not Alma Yazılımı: Yazıyı Nesneye Dönüştürün

Yazdığınız herhangi bir metni, daire içine alarak kolayca bir nesneye dönüştürün. Hareket ettirebildiğiniz, gruplayabildiğiniz ve toplayabildiğiniz nesneler fikirlerinizi takip etmenizi kolaylaştırır.

 

 

vBoard Not Alma Yazılımı: Düzen Belirleme

Önemli mesajları gösterirken yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için parmaklarınızı sıkıştırın. Sayfa sıralamasını değiştirmek için parmağınızı kullanın.

 

 

vBoard Not Alma Yazılımı: İçerikleri Yakalayın, E-posta ve QR Kod ile Dağıtın

Toplantı notlarının fotoğrafını çekmek artık geçmişte kaldı. vBoard, toplantı içeriklerini bir PDF dosyası olarak kaydetmek için kullanıcılara e-posta veya QR kod tarayıcı kullanma imkanı sunuyor.

 

 

myViewBoard™ Ekosistemi ile Entegre - Buluttaki Dijital Tahtanız

Windows 10 işletim sisteminde çalışan ViewSonic myViewBoard™; gelişmiş konu şablonları, multimedya desteği, ekran kaydetme ve başka faydalı öğretim araçlarının bulunduğu bir bulut dijital tahta uygulamasıdır. ViewBoard®ve mobil cihazlar üzerinde çalışarak, yerinde dokunmatik ve internet üzerinden etkileşim teknolojileriyle fiziksel ve sanal alanı birleştirir.

 

 

Zoom Konferans Yazılımı

Zoom, kullanıcıların cihazlarındaki içeriğin İnternet üzerinden ViewBoard®'da yayınlanmasını sağlayan bir konferans uygulamasıdır. Uygulama birden fazla katılımcıya destek verir. Katılımcılar dizüstü bilgisayarlarındaki veya akıllı telefonlarındaki içeriği yayınlayabilir.

 

 

OTA Yazılım Güncelleme

ViewBoard® internete bağlandığı an yazılım güncellemelerini otomatik olarak analiz eder. Yalnızca tek bir tıklamayla ViewBoard® yazılımını diğer versiyonlara güncelleyebilirsiniz.

 

 

Çift Taraflı Araç Çubuğu

Çift taraflı araç çubuğu; bir önceki sayfaya, ana sayfaya, vBoard’a, dosya gezginine, kalemle not almaya, ekran yakalamaya, spot ışığına ve daha fazlasına geçiş için kısayollar sunar. Araç çubuğu siz ViewBoard®’u kullanırken gizlenir. Açmak için yan taraftaki düğmeye basmanız yeterli.

 

 

Çift Taraflı Araç Çubuğu: Ekran Yakalama

Önemli mesajları anında kaydetmek için ViewBoard ekranının görüntülerini alın. Ardından bunları, toplantı sonrasında kullanmak için bulut depolamaya kaydedin.

 

 

Çift Taraflı Araç Çubuğu: Spot Işığı

Kullanıcıların belirli bir noktaya bakmasına yardımcı olan spot ışığı işlevi sayesinde katılımcılarla etkileşim kurun. Spot ışığı, soru cevap oturumlarında veya sunum sırasında güçlü bir etkileşim aracıdır.

 

 

Daha Fazla Özellik

Energy Star 7.1

En son ENERGY STAR 7.1 sertifikasına sahip olan ViewBoard®, üstün enerji verimliliği ile kullanıcıların tasarruf etmesine ve iklimi korumasına yardımcı olur.

 

 

USB SmartPort™

USB SmartPort™, ViewBoard®’un ön USB girişleri ile slot PC’lerin ve bağlı dizüstü bilgisayarların USB girişleri arasında veri aktarımı yapılmasını sağlar. Böylece, USB değiştirmeye ihtiyaç duymadan cihazlarınız arasında USB bağlantısını senkronize edebilirsiniz.

 

 

Paylaşımlı LAN Girişi

ViewBoard®’un dahili LAN girişi, bağlı olduğunuz ağı kolay bağlantı için slot PC’ye aktarır. Bu sayede, internet kablosunu yalnızca bir kez takmanız yeterli olur, slot PC’ler arasında değiştirmeniz gerekmez.

 

 

Web Kamerası Montaj Yuvası

ViewBoard’un üst kısmında Logitech ve MeetUP uyumlu bir web kamerası yuvası bulunur. Video konferans için web kamerasını bu yuvaya kolayca yerleştirebilirsiniz.

 

 

Tercihe Bağlı Kutu PC Yuvası

Tercihe bağlı kutu PC yuvası, kullanıcıların ViewBoard®’un arkasına Chrome PC gibi bir kutu PC monte etmesine olanak verir.

 

 

Tercihe Bağlı Tekerlekli Sehpa Montajı

ViewBoard®, duvara monte edilebilmesinin yanı sıra daha fazla esneklik için tekerlekli sehpa ile de kullanılabilir.

 

 

Tercihe Bağlı Motorlu Tekerlekli Sehpa

ViewBoard®, duvara monte edilebilmesinin yanı sıra daha da fazla esneklik için motorlu tekerlekli sehpa ile de kullanılabilir. Uzaktan kumanda ile birlikte gelen motorlu tekerlekli sehpa, yükseklik ayarı ve öne arkaya eğme imkanı sunar.

 

 

Yansıma Engelleyen, Çizilmez Cam Çerçeve

7H çizilmeye dayanıklı ve yansımayı engelleyen ekran sağlam, dayanıklı ve yüksek kaliteli bir dokunmatik deneyimi sunuyor.

 

 

HDMI Çıkış Yansıtma

ViewBoard®, daha etkileşimli büyük mekan sunumlarında sunucuların ekrandaki içerikleri büyütebilmesi için ViewSonic projeksiyon cihazları ve HB10B HDBaseT kit ile de birlikte kullanılabilir.

 

 

HDMI CEC Kontrolü

HDMI CEC özelliği sayesinde IR uzaktan kumanda sinyalleri bağlı diğer HDMI cihazlarına iletilebiliyor. Bu şekilde, daha fazla izleme seçeneği için görüş alanı dışındaki DVD oynatıcılar, ses sistemleri ve diğer cihazlar doğrudan ekranın uzaktan kumandasıyla kontrol edilebiliyor.

 

 

LAN/RS232 Kontrolü

ViewSonic’in ağ kontrol sistemi, LAN/RS232 kontrol girişi sayesinde yöneticilerin bağlı ViewBoard®’larda gösterilen içerikleri ve varsayılan ayarları PC ile LAN IP üzerinden uzaktan kontrol etmesini ve yönetmesini sağlıyor.

 

 

TEKNIK ÖZELLIKLER

 • EKRAN
  Panel Boyutu: 65"
  Tip/Teknoloji: DLED Arka aydınlatmalı TFT LCD Modülü
  Görüntü Alanı (mm): 1428,48(Y) x 803,52(D) mm (64.5” çapraz)
  En Boy Oranı: 16:9
  Yerleşik Çözünürlük: UHD 3840x2160(Piksel)
  Renkler: 16,7 Milyon (8bit)
  Parlaklık: 350 nit (tip.)
  Kontrast Oranı: 4000:1 Tipik
  Tepki Süresi: 8ms
  İzleme Açıları: Y = 178, D = 178 tip.
  Arka Aydınlatma Ömrü: 30.000 Saat (Min)
  Yüzey Kaplama: AG G2
  Çerçeve: İnce
  Yön: Yatay
 • DOKUNMATIK
  Tip/ Teknoloji: Flatfrog InGlass teknolojisi P-serisi
  Dokunmatik Çözünürlük: 22855X12856
  Dokunmatik Nokta: 20 nokta dokunmatik
 • GİRİŞ
  HDMI: 1.4a x1 (3840x2160@30Hz); 2.0 x2 (3840x2160@60Hz)
  RGB / VGA: x1
  DisplayPort: x1(3840x2160@30Hz)
  Ses: x1 (PC Ses girişi)
  RS232: x1
  OPS: x 1 PC Slotu (Intel OPS Standardı)
 • ÇIKIŞ
  RGB / VGA: Zamanlama tablosuna bakın
  HDMI: x1( 1080p, 4K@60hz)
  Ses: x1 (Kulaklık çıkışı)
  SPDIF: x1
  RS232: x1
 • LAN
  RJ45: x1
 • USB
  Tip A: USB 2.0 x3 (öndeki 2 USB girişi dahil); USB 3.0 x2
  Tip B: x1, dokunmatik için
 • HOPARLÖRLER
  10 Wx2
 • VIDALı WEB KAMERASı MONTAJı IçIN üST KıSıMDA KAMERA PLAKASı
  Var (Harici Logitech Meet-up desteği)
 • UYUMLULUK
  RGB PC/HDMI PC: Zamanlama tablosuna bakın
  HDMI: 3840x2160
 • YERLEşIK İşLETIM SISTEMI
  Android 5.0.1
 • DESTEKLENEN USB DOSYA BİÇİMLERİ
  Görsel- 
  BMP, JPG, JEPG

  Video - 
  Codec:
  MPEG 1/2, MPEG 4, MPEG4, H.263, H.264, MVC, AVS, AVS+, WMV3, VCI, Motion JPEG, VP8, VP9
  İçerik: MPEG PROGRAM STREAM, MPEG TRANSPORT STREAM, MP4, 3GPP, AVI, MKV, FLV, ASF, WMV, WEBM 

  Ses -
  Codec:
  MPEG 1/2, AAC
 • BIRLIKTE VERILEN YAZıLıMLAR
  Temel Not Alma Yazılımı: vBoard
  Profesyonel Not Alma Yazılımı: Windows için myviewboard (VPC12-WPO-3’te ön yüklü)
  Dokunmatik Geri Bildirimli Kablosuz Sunum: ViewBoard Cast: Evet
  Ekran Bölme: ViewSplit (Windows tabanlı): Evet (ViewSonic web sitesinden indirin)
  Zoom: Evet
  ViewSonic Launcher: Ekli
 • DIğER ÖZELLIKLER
  Hepsi bir arada USB girişi (Windows/Android USB girişi birlikte, birbirinden ayırmaya artık gerek yok): Tüm kanallar için ön USB SmartPort™
  Tek Tıkla Bulut Sürücüsüne: Yan araç çubuğuna entegrasyon
  IFP ve slot cihaz arasında kolay LAN paylaşımı: Evet
 • Güç
  Voltaj: 100V-240V,50/60Hz (AC)
  Tüketim: Çalışma:
  210W (tip) - OPS olmadan
  270W (tip.) - OPS ile
  ≤ 0.5 W ("Kapalı")
  *OPS ile maksimum güç tüketimi 60 W’ aşmaz.
 • ERGONOMİ
  Duvara Montaj (VESA® ): 600 x 400
 • ÇALIŞMA KOŞULLARI
  Sıcaklık (º C): 0°C ila 40°C
  Nem: 20% ~ 80% RH yoğunlaşmayan
 • BOYUTLAR (G X Y X D)
  Fiziksel (inç / mm): 61.63x3.72 x 38.07 in/ 1565,5x967,1x94,5 mm 
  Paket (inç / mm): 67.52x11.02x40.31 in/1715x280x1100 mm         
 • AĞIRLIK
  Net (lb / kg): 106.9 lb / 48,5 Kg
  Brüt (lb / kg): 134.5 lb / 61 Kg
 • YÖNETMELİKLER
  FCC, CE, cTUVus,CB, RoHS, WEEEFCC, CE, cTUVus,CB, RoHS, WEEE, ES7.1
 • PAKET İÇERİĞİ
  1. HDMI kablosu (1,5 metre)
  2. Güç kablosu (3 metre) x 4 (A+E+M+U)
  3. Uzaktan Kumanda ve AA piller
  4. USB kablosu (1,8 metre)
  5. Dokunmatik kalem x 2
  6. Hızlı Başlangıç Kılavuzu ve Uyum belgesi
  7. Web Kamerası Plakası
  8. Duvara Montaj Vidası x 4
 • UYUMLU SLOT PC
  VPC12-WPO-2 ( Intel i5-6300U ve vPro+Win10 Pro 64 bit )
 • UPC KODU
  76690796351 9 
Diğer Özellikler
Stok KoduVS-IFP6560
MarkaViewsonic
Stok DurumuFiyat Sorunuz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.