BenQ WDC20 Plug-n-Play Tak Çalıştır Kablosuz Sunum Cihazı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

 

Tak ve Çalıştır Mobil Cihaz Uyumlu Kablosuz Sunum Cihazı 

InstaShow ™S WDC20

 
  • Yazılım Kurulumu ve Çalıştırması Yok

  • Mobil Cihaz Kablosuz Sunum Uyumluluğu

  • Bölünmüş 4 Ekranlı Kablosuz Projeksiyon
Modern İşletmeler için Anında Ekran Yansıtma ve İşbirliği

Değişime direnmek insanın doğasında vardır, bu yüzden yeni teknolojiler korkutucu olabilir. InstaShow™S kullanımını öğrenmek kolaydır, bu da onu günlük rutininize dahil etmenizi ve hemen paylaşmaya başlamanızı sağlar. InstaShow™S aynı zamanda çalışanların ve ziyaretçilerin kurulum gerektirmeyen kablosuz sunumun keyfini çıkarmasına, ekip çalışmasına ve anında sonuç alınmasına olanak tanır. Dahası, InstaShow™S’nin gelişmiş güvenlik özellikleri, şirketinizin kar hanesi için gerekli olan zor kazanılmış fikri mülkiyeti koruyabilir.
 
Yüksek İşbirliği ÖzgürlüğüYeniliklerinizi Anında İstediğiniz Şekilde Paylaşın

Yalnızca tek bir düğmeye sahip olan ve hiçbir yazılım veya sürücü gerektirmeyen InstaShow S, bir dizüstü bilgisayara takılır takılmaz kullanıma hazır hale gelir. InstaShow™S, kesinti sürelerini ve rahatsız edici sessizlikleri azaltarak sunum yapanların her zamankinden daha verimli toplantılar başlatmasına olanak tanır.
 

Akıllı Cihazlardan Yeni Öngörüler Paylaşın

Bir hedef kitleyle fikir paylaşmak için telefonunuzu veya tabletinizi kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Android ve iOS için mevcut olan InstaShare™ uygulamasıyla, full HD içeriği akıllı cihazınızdan sorunsuz bir şekilde büyük bir ekrana anında, sınırlama olmaksızın aktarabilirsiniz.
 
Takın ve Sunuma Hemen Başlayın

Herkesin kurması kolay olan InstaShow ™ S, fişe takıldığı andan itibaren kullanıma hazırdır. Ayrıca, sunucular arasında teknolojiyle ilgili olağan gecikmeler olmadan 32 adede kadar kullanıcının bağlanmasına ve sunum yapmasına izin vererek kurumsal verimliliği ve çevikliği önemli ölçüde artırır. Dahası, InstaShow ™ S’nin entegre donanım kodlama ve kod çözme desteği, işletim sistemi ve kaynak dizüstü bilgisayarın yeteneklerinden bağımsız olarak sorunsuz sunum ve video oynatma sağlayabilmesini sağlar.
 
Yüksek Performanslı Kablosuz Bağlantı ile Full HD Video Paylaşımı

InstaShow ™ S, ideal olmayan Wi-Fi ortamlarında bile kararlı kablosuz bağlantıları koruyabilir. 700Mbps * 'ye kadar aktarım hızları için Wi-Fi 802.11 ac / n ile donatılmış olan InstaShow ™ S, sunumların, resimlerin, belgelerin ve Full HD videonun kolay ve sorunsuz paylaşımını kolaylaştırır.

* 300Mbps over 2.4G; 400Mbps over 5G
 
Kapsamlı Cihaz Uyumluluğu

InstaShow ™ S, kullanıcıların çok çeşitli cihazlardan paylaşım yapmasına olanak tanır. Dizüstü bilgisayarlardan, Blu-ray / DVD oynatıcılardan veya HDMI çıkışı olan diğer cihazlardan gelen içerik, HDMI girişi olan herhangi bir cihazda sunulabilir. Dahası, sunum yapanlar hem Windows hem de OS X'te InstaShow ™ S’nin genişletilmiş masaüstü modu ile aynı anda ilham verici sunumlar yaparken, özel olarak not alabilir veya not alabilir, verileri yedekleyebilir ve diğer uygulamaları izleyebilir.Sorunsuz Sinerjik İşbirliği
Tek Ekranda Birden Fazla Cihazdan Fikir Paylaşın

Tek bir düğmeyle bölünmüş ekranı etkinleştirin ve aynı anda herkesin fikirlerini paylaşın. InstaShow ™ S, birden fazla projektör kurmaya gerek kalmadan aynı anda farklı cihazlardan 4 kullanıcıya kadar sunum yapmasına izin vererek karar vermeyi hızlandırabilir ve toplantıları kısaltabilir.
 

Geri Dokunma


InstaShow ™ S’nin geri dokunma özelliği, sunumunuza ve izleyicilerinize odaklanmanıza yardımcı olur. Dizüstü bilgisayarınızın uygulamalarını doğrudan bir dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol etmenize olanak tanıyan geri dokunma özelliği, sürekli ekran ve dizüstü bilgisayarınız arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan PowerPoint slaytları arasında geçiş yapmanıza, videoları başlatmanıza ve daha pek çok şeye olanak tanır.
 Dahası, bir dokunmatik ekran ile eşleştirildiğinde, InstaShow ™ S’nin bölünmüş ekran modu, ekranın dört çeyreği ile aynı anda dört adede kadar dizüstü bilgisayarı kontrol etmek için kullanılabilir.

* Geri dokunma özelliği yalnızca Windows için mevcuttur.


Sağlam Güvenlik ÖzellikleriYazılım Olmadan Son Derece Güvenli Çalışma

Sadece InstaShow ™ S'yi bir dizüstü bilgisayara takın ve güvenle paylaşmaya hazırsınız. Herhangi bir yazılım, sürücü veya indirme gerektirmeyen tümüyle donanım çözümü olduğu için InstaShow ™ S, virüslerin ve kötü amaçlı yazılımların yararlanabileceği birçok potansiyel giriş noktasını tamamen ortadan kaldırır.
Yüksek Güvenlik Koruması

InstaShow ™ S, önemli kurumsal fikri mülkiyeti gizli tutar ve kurcalamaya veya kasıtsız ifşaya karşı güvende tutar ve gelecekteki iş sürdürülebilirliğini sağlar. AES 128-bit güvenlik şifrelemesi ve WPA2 kimlik doğrulama protokolü, sunumların kesinlikle güvenli olduğunu garanti eder. Güvenlik anlaşması aynı zamanda sunumların sorunsuz, yüksek kaliteli kablosuz akışını garanti eder. Bu, sunum yapanların güvenlik ihlalleri konusunda endişelenmeden gizli bilgileri paylaşmalarına olanak tanır. InstaShow ™ S, dijital haklar yönetimi ile içeriğin gecikme, hata mesajı veya kesinti olmadan sorunsuz bir şekilde oynatılmasını sağlamak için HDCP'yi de destekler.
 


Kolay Yönetim ve Bakım

Basit Eşleştirme ve Sorunsuz Bakım

InstaShow ™ S, kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Ek vericileri bir alıcıyla eşleştirmeniz gerektiğinde, işlemin inanılmaz derecede basit olduğunu göreceksiniz. Ana bilgisayardaki eşleştirme anahtarını 5 saniye basılı tutun, ardından vericide aynısını yapın, iki cihaz otomatik olarak eşleşecektir. Ana bilgisayar, tavana monte edilmiş bir projektöre monte edildiği veya başka bir şekilde ulaşılması zor olan durumlar için web kontrolü aracılığıyla eşleştirme moduna bile sokulabilir. Bu arada, mobil cihazlar alıcıya bağlanabilir ve InstaShare ™ uygulamasıyla eşleştirme işlemini kolayca tamamlayabilir.
 
Kurumsal İmajı Güçlendirmek için Özelleştirilebilir Arka Fon


MyScreen işlevi ile işletmeler kurumsal markalaşmayı güçlendirebilir ve kendi özel görseli bekleme fonu olarak * kullanarak InstaShow ™ S'nin şirketin entegre bir parçası olduğu izlenimini yaratabilir.

* InstaShow ™ S'ye erişim için Wi-Fi ve şifre bilgileri hala ekranda kalacaktır
 
Verimli Merkezi Kontrol


Merkezi kontrol, cihaz yönetimini kolaylaştırır ve güncellemeyi kolaylaştırır. BT yöneticileri, BenQ’nun OTA teknolojisi ile eşleştirmeleri kontrol etmek, ayarları ayarlamak ve aygıt yazılımını rahatlıkla güncellemek için LAN üzerinden InstaShow ™ S'yi uzaktan yönetebilir.
 

Ana Özellikler
Model name : WDC20
Product name :InstaShow™ S
Color : Siyah
Video outputs
HDMI 1.4, HDCP ile uyumlu

Frame Rate
Ortama (FHD) bağlı olarak 60 fps'ye kadar

Output resolution
720x480, 720x576, 1280x720, 1920x1080 (1080p), 3840x2160'a kadar (30Hz)

Input resolution
Video: 480p, 576p, 720p, 1080p

PC zamanlaması: 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x720, 1920x1080


Simultaneous connections
32 adet

Audio
Stereo, Radyo kalitesi 16bit 48KHz    

Wireless
IEEE 802.11ac, 5GHz, 2T2R 

IEEE 802.11n, 2.4GHz, 2T2R


Data rate wireless
867 + 300Mbps'ye kadar

Authentication protocol
WPA2 (WPA2-PSK (Pre-Shared key) / WPA2-Enterprise)

Security (encryption )
WPA2 Kişisel (AES 128 bit)

Support platform
Windows, MAC, Chrome. Herhangi bir işletim sistemi HDMI standardı 1.4'ü destekler

Reach
InstaShow S Button ve InstaShow S Host arasında maksimum 15m

Temperature range
Çalışma: 0 ° C - + 40 ° C (+ 32 ° F - + 104 ° F)

Depolama: -10 ° C ila + 60 ° C (+ 14 ° F ila + 140 ° F)


Humidity
Depolama:% 5 -% 90 bağıl nem, yoğuşmasız

Çalışma:% 10 -% 80 bağıl nem, yoğuşmasız


Cable
USB Tip A, HDMI Kablosu

Reset Button x 1
Mode Key Yok
LED 3/6 LED(R.G.B)

Power Supply
DC 5V±10%, 0.5A

Power Consumption
2.5W

Dimension (WxHxD)
67 * 67 * 24,2 mm (telsiz)

81 * 291 * 24,2 mm (telli)


Weight
81g

Power Button Yok

Pairing Key x 1

WAN x 1

Video Output x 1 HDMI 1.4 (video ve ses)

LED 3 LED(R.G.B)

DC Power Jack x 1 (mikro USB)

Power Supply
DC 12V±10%, 2A

Power Consumption
24W

Dimension (WxHxD) (not include rubber feet)
154 * 34 * 140mm (Antensiz)

200 * 150 * 140mm (Antenli)


Weight
330g

Dimensioin
100.4*92.6*152mm

Weight
550g

InstaShow Button x 2

InstaShow Host  x 1

Cradle x 1

HDMI Cable 80cm

USB Extended Cable x1 (80cm)

Antenna x4 (Siyah)

Adapter x1

Velcro Strap x1

Quick Start Guide x1

Safety Statement x1

Double-side Sponge Tap Hayır

Rubber Feet Evet

Screws Evet
 

* Please find detail LED behavior in the user manual.

**Wireless connection speed is depended on wireless environment.

Diğer Özellikler
Stok KoduBENQ-WDC20
MarkaBenQ
Stok DurumuFiyat Sorunuz
Garanti (Yıl)2
4718755076541

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.