BenQ W2700i 2000 Ansi Lumen 4K Android TV Destekli Ev Sineması Projeksiyonu

Fiyat:
74.265,30 TL
Havale / EFT:
71.146,16 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
72.408,67 TL
7.024,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1
Kargo Bedava

 

 

Android TV Destekli 4K HDR Premium Ev Sineması Projektörü | W2700i

 
  • Gerçek 4K UHD 8.3M piksel çözünürlük ve HDR-PRO™

  • Cinematic Color™ %95 DCI-P3, %100 Rec.709 doğru renk

  • Google sertifikalı Android TV ve Google Play mağazası
     

İsteğe Bağlı Zengin Filmlerle Fütüristik Bir Sinema Deneyimi

Premium ev sinemasının keyfini çıkarma günleri daha yeni başladı. Google sertifikalı Android TV'ye sahip dünyanın ilk gerçek 4K Ev sineması projektörü olan W2700i projektör, sizi en sevdiğiniz filmler, TV şovları, oyunlar ve spor etkinlikleriyle Google Play Store'a bağlar.


Kesintisiz Eğlence için Tek Google Hesabı

Google sertifikalı Android TV, favori içeriğinizi önde ve merkezde tutar ve erişimi kolaydır. Bir sonraki aleminizi bulun veya eski bir favoriyi kolaylıkla ve rahatlıkla tekrar ziyaret edin.


4k home projector powered by Android TV w2700i provides you with 5,000+ of the latest Android apps, movies, TV shows, live sports, news, games, music, and more.

5.000'den fazla Güncel Google Play Uygulaması

5.000'den fazla en yeni Android uygulamasının, filmlerin, TV şovlarının, canlı sporların, haberlerin, oyunların, müziğin ve daha fazlasının keyfini çıkarın. Her zaman, her yerde, cihazlarınızda herkesin seveceği bir şey var.


4k home projector powered by Android TV w2700i provides you with an access to exclusive Amazon Prime Originals.

Amazon Prime Video

Özel Amazon Prime içeriklerine ve büyük bir 4K film ve şov koleksiyonuna tek tuşla uygulama erişimi.

*Uygulamanın kullanılabilirliği, pazardaki ilgili sağlayıcılara tabidir.


Uyarı: Netflix yalnızca belirli yetkili cihazları destekler ve yerel olarak BenQ smart ev projektörlerinde bulunmaz. Lütfen bu önerilen görüntüleme prosedürlerini izleyin.


Yönetmenlerin Öngördüğü Renkler için CinematicColor™
BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s CinematicColor™ technology utilizes optimal colors to bring out accurate and enhanced images.

CinematicColor™ teknolojisi, doğru ve gelişmiş görüntüleri ortaya çıkarmak için en uygun renkleri kullanır. CinematicColor'ın süper geniş DCI-P3 renk alanı (Rec. 709'dan çok daha büyük görünür spektrumu kapsar), yüksek doğal ANSI kontrast oranı ve ISFccc sertifikalı kalibrasyonu, inanılmaz görüntü performansları sağlar ve profesyonel sinema keyfinize eşlik edecek ayrıntılı, keskin ve canlı görseller sunar.

Süper Geniş DCI-P3 CinematicColor

Hassas görüntü kalitesi için optimum renkleri geliştiren BenQ CinematicColor™ teknolojisi, Rec'ten çok daha geniş görünür spektrumu kapsayan %95'e varan süper geniş DCI-P3 renk alanına ulaşır. 709. DCI-P3 ile W2700i, yönetmenlerin ilk başta hayal ettiği gibi geniş ve hassas renk doğruluğu ile otantik sinema kalitesini mükemmel bir şekilde yeniden üretir.


BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i covers 100% DCI-P3 super-wide color space.
Doğal Tonların Çoğaltılması için Geliştirilmiş Renk Haritalama

BenQ DCI-P3 Cinematic Color teknolojisinin gelişmiş renk eşlemesi, DCI-P3 4K Blu-ray filmleri izlerken doğal tonları yansıtmak için otomatik olarak ayarlanan gerçeğe yakın renklerle nefes kesen görseller ortaya çıkarır.


BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i unlike other HDR projectors with biased color temperature and oversaturated greens and reds

BenQ HDR Projector


BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i unlike other HDR projectors with biased color temperature and oversaturated greens and reds

Otherfactory
Fabrikada Kalibre Edilmiş Kutudan Çıkan Renk Doğruluğu

İlk günden itibaren doğru renk performansının keyfini çıkarın. W2700i, Delta E<3* ile %100 Rec.709 kapsamını garanti eder. Her projektör fabrikada test edilmiş ve ITU-R Rec.709'a dayalı olarak D65 renk sıcaklığı, gama, siyah düzeyi, beyaz düzeyi, nötr gri, RGBCMY renk izleme, ton, doygunluk, parlaklık ve çıktı için ayarlanmıştır. Tüm veriler daha sonra ayrı fabrika kalibrasyon raporlarında derlenir.

*Delta E, "duyumdaki bir farkı" temsil etmek için L*a*b* koordinatlarına dayalı olarak bir referans renk ile projektörün gerçek rengi arasındaki farkı ölçer. Delta E<3 performansı, insan gözünün algılayabileceği neredeyse hiç renk farkı olmadığı anlamına gelir. (D. Cinema modlarında Delta E<3 performansı etkinleştirilir.)


BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s data from multiple interfaces is compiled for individual factory calibration reports.
BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s ISFccc® Certified Visual Calibration enables the image and color performance be customized for any space, along with pre-set light balance modes for day and night.
ISFccc® Onaylı Görsel Kalibrasyon

Imaging Science Foundation'ın son derece saygın ISFccc® Sertifikalı Görsel Kalibrasyonu dahil edilerek, görüntü ve renk performansı, gündüz ve gece için önceden ayarlanmış ışık dengesi modlarıyla birlikte herhangi bir alan için özelleştirilebilir.

HDR-PROTM ile Aşırı-Gerçekçi Video Kalitesi

Projeksiyon için optimize edilmiş BenQ'ya özel HDR-PRO teknolojisi, 4K HDR görüntüleme deneyimini geliştirir. Gelişmiş ton haritalama özelliğine sahip HDR-PRO, her ayrıntıyı ortaya çıkarmak için daha fazla kontrast aralığı ve benzersiz sinema keyfi için akış içeriği sunar.

Seçkin Görüntüleme için Tasarlandı

Tamamen kişiselleştirilmiş sinematik bir atmosfer elde etmek için HT3550i, yönetmenlerin istediği gibi ev sineması ve film benzeri hareket için uyarlanmış optimize edilmiş film modları sağlar.


Big-Screen Movie Experiences for Living Rooms
Karanlık Odalar için Gerçek Sinema Reprodüksiyonu
Sinema Modu
BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s D.Cinema Mode reveals wide-ranging colors and subtle details in movies utilizing 100% Rec.709 color gamut, to showcase the finest SDR content in a comfortable AV room environment.

Konforlu bir AV oda ortamında en iyi SDR içeriğini göstermek için,% 100 Rec.709 renk gamı kullanan filmlerde çok çeşitli renkler ve ince detaylar ortaya çıkar.


HDR Modu (Geniş Renk Gamı Etkin)
BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s HDR Mode provides the highest dynamic contrast and true color reproduction based on HDR-PRO technology and DCI-P3 color gamut (up to 95% DCI-P3 color coverage).

HDR-PRO teknolojisi ve DCI-P3 renk gamı (%95'e kadar DCI-P3 renk kapsamı) ile en yüksek dinamik kontrast ve gerçek renk reprodüksiyonunda 4K HDR Blu-ray filmleri görüntüleyin ve HLG içeriğini yayınlayın.


Oturma Odaları İçin Büyük Ekran Film Deneyimleri
Sinema Modu
BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s cinema mode heightened brightness to reproduce Rec. 709 color accuracy for enjoying SDR movies in higher ambient brightness.

Yüksek ortam parlaklığında SDR filmlerin keyfini çıkarmak için Rec.709 renk doğruluğunu elde etmek için yüksek parlaklık.


HDR Modu
BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s HDR Mode designed for watching 4K HDR Blu-rays and streaming HLG content based on Rec. 709 and HDR-PRO technology in higher brightness environments.

Yüksek parlaklıktaki ortamlarda 4K HDR Blu-ışınları izlemek ve Rec.709 ve HDR-PRO teknolojisine dayalı HLG içeriğini izlemek için tasarlanmıştır.


 

24P Sinematik Kare Hızı

W2700i, otantik bir görüntüleme deneyimi için saniyede 24 kare (fps) oynatmayı destekler. HD içeriği, HDR modunda titreme olmadan görüntülenir, böylece 4K filmleriniz, kaynak videonun oynatılmasını bozan açılanlar olmadan doğru kadansta görüntülenebilir.

Her Bir Piksel Çok Önemli


4K UHD Gerçek 8,3 Milyon Piksel Mükemmelliği

Çarpıcı 4K UHD 3840x2160 çözünürlük, 1080p FHD'nin piksel sayısının dört katıdır. Her kare için 8,3 milyon farklı pikselle W2700i, bulanıklığı en aza indirir ve canlı, net video görüntüler. Ek olarak, yeni nesil 0,47” tek DMD DLP teknolojisi, görüntüleme alanınızı tamamlamak için şık ve modern bir tasarım sergiliyor.


Four times the resolution of Full HD 1080p, BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i reduces pixel blur for awe-inspiring clarity and crisply defined fine details
Four times the resolution of Full HD 1080p, BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i reduces pixel blur for awe-inspiring clarity and crisply defined fine details

DLP 4K UHD Projector


Four times the resolution of Full HD 1080p, BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i reduces pixel blur for awe-inspiring clarity and crisply defined fine details

Non-DLP 4K UHD Projector


Hassas 10 Elemanlı 8 Gruplu Tüm Cam 4K için optimize edilmiş Lens Dizisi

4K optik sistem, üstün görüntü için en yüksek kaliteli camı kullanır. Hassas 10 elemanlı 8 gruplu lens dizisi, tüm ekranda kalp durduran renk performansı, netlik ve keskinlik ile uzun süreli 4K yoğunluğu için daha fazla ışık penetrasyonu sağlar.

Görkemli Sahneler için CinemaMaster Video+

CinemaMaster™ Video+, en kritik film meraklılarını bile memnun edecek video geliştirme teknolojilerine sahip herhangi bir odayı birinci sınıf bir ev sinemasına dönüştürür.

Güçlü Ses Performansı için CinemaMaster Audio +2

Derin bas ve yükselen yüksek sesler için rezonans ses odasında bulunan stereo 10-watt sesden önemli ölçüde daha geniş frekans aralığıyla yükseltilen BenQ CinemaMaster Audio+2 ses geliştirme teknolojisi, Hollywood stüdyoları tarafından kullanılan saf netlik ve şehvetli ses kalitesi için özel EQ algoritmaları sağlar .

Sorunsuz Entegre Zoom Ayarı

Ekran boyutu değişikliklerine bakılmaksızın otomatik olarak odaklanan W2700’ün yakınlaştırma sistemi, odak ayarlamalarını izleyecek şekilde ayarlanır ve görüntünün her köşesinde aynı anda yüksek hassasiyetli netlik için lekesiz görsel olarak mükemmel odak sağlamak üzere yakınlaştırma oranını optimize eder.


BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i offers hassle-free Integrated zoom adjustment.

 BenQ 1080p Projektörlerin Kolayca 4K'ya Yükseltilmesi

W2700i, çeşitli projeksiyon mesafeleri ve yükseklikleri ile her odaya mükemmel uyum sağlamak için %10 dikey lens kaydırma sunar. 1,3X büyük yakınlaştırma, çeşitli montaj ve yerleştirme seçenekleriyle kurulum esnekliği için çok çeşitli yansıtma mesafeleri sunar. Ekran boyutu ve atış mesafesi hesaplamaları gerekmeden aynı tavan montajını kullanarak 1080p'den bu 4K projektöre yükseltme yapmak kolaydır.

*Kolay 4K yükseltme, BenQ W1070, W1090, W1110 ve W2000 projektörler için geçerlidir.


 BenQ 4K Home Projector Powered by Android TV W2700i enhances installation flexibility with the vertical lens shift and 1.3X big zoom


Mükemmel Hizalama ile Kolay Kurulum için Otomatik Dikey Keystone

Projektörün merkeze yerleştirilmesi gerektiğinde, bir masanın üzerine basit yerleştirme gibi yamuk etkisine karşı koymak, dikey trapezoid işlevi görüntüyü profesyonel bir kare görüntüsü için ayarlar. Keystone düzeltmesi, çeşitli konumlardan ideal olarak hizalanmış görüntüleri yansıtmayı kolaylaştırır.


BenQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4K Home Projector Powered by Android TV w2700i\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s vertical keystone function adjusts the image for a squared image
Evrensel Bağlantı
USB Type-A 3.0 Port icon

USB Type-A 3.0 Bağlantı Noktası Hızlı Aktarım

USB Type-A 3.0, USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlı, 5 Gbit/s'ye kadar veri aktarabilir.


USB Media Reader icon

USB Medya Okuyucu Paylaşımı

İçeriği yüksek hızlı aktarımla ve kablo gerektirmeden doğrudan çıkarılabilir disklerden kolayca yansıtın. Desteklenen dosyalar arasında video, ses ve resim bulunur.


Firmware Upgrades icon

Firmware Güncellemelerinin Kolay Bakımı

W2700i’nin USB yükseltme özelliği, hem basit kullanım hem de zahmetsiz bakım sağlayan en son ürün yazılımı ile en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

Ana Özellikler
Doğal Çözünürlük

4K UHD (3840 x 2160)


Parlaklık (ANSI lümen)

2000 ANSI Lumens


Kontrast Oranı (FOFO)

30,000:1 (Dynamic Iris)


Hoparlör

Chamber Speaker 5W x 2


Tüm Özellikler
Ekran
Projeksiyon Sistemi

DLP


Doğal Çözünürlük

4K UHD (3840 x 2160)


Çözünürlük Desteği

VGA (640 x 480) to 4K UHD (3840 x 2160)


Parlaklık (ANSI lümen)

2000 ANSI Lumens


Kontrast Oranı (FOFO)

30,000:1 (Dynamic Iris)


Ekran Rengi

30 Bits (1,07 billion colors)


Doğal En Boy Oranı

Native 16:9


Işık Kaynağı

Lamp


Işık Kaynağı Watt Miktarı

245W‎


Işık Kaynağı Ömrü

Normal 4,000 hours

Economic 10,000 hours

SmartEco® 15,000 hours


Optik
Yansıtma Mesafesi Oranı

1.13 - 1.47 (100" @ 8.2 ft / 2.5m)


Yakınlaştırma Oranı

1.3X


Lens

F/# = 1.9 - 2.47, f = 12 - 15.6 mm


Lens Kaydırma

Vertical up to +10% one direction only (no negative shift)


Yastık Düzeltme Ayarı

1D, (Auto) Vertical ± 30 degrees


Projeksiyon Ofseti

100%


Net Görüntü Boyutu (Diyagonal)

40"~200" 


Görüntü Boyutu

30"~200" 


Yatay Frekans

15K-135KHz


Dikey Tarama Hızı

23-120Hz


Görüntü
Görüntü Modu

Bright / Vivid TV / Cinema (Rec. 709) / D. Cinema / Silence / User 1 (HDR / HLG / ISF Night / ISF Day / 3D*)


Renk Tekeri Dilimi

6-Segment (RGBRGB)‎


Renk Tekeri Hızı

2D: 96Hz, 100Hz, 120Hz

3D: 120Hz


Rec.709 Kapsama

100%


DCI-P3 Kapsama

95%


Ses
Hoparlör

Chamber Speaker 5W x 2


Arayüz
HDMI

X2 HDMI (2.0b/HDCP2.2)


USB Tip A

X1 (5V/2.5A power)

X1 ((Media Reader, FW download)


USB Tip mini B

X1 (FW download, service)


DC 12V Tetik (3,5 mm Giriş)

X1  (3.5mm Jack)


IR Alıcısı

2 (Front/Top)


Güvenlik Barı

Yes


Özel Özellik
Hareket Güçlendirici (MEMC)

Yes


ISF Gece/Gündüz

Yes


CinemaMaster Video +

Yes


CinemaMaster Audio+2

Yes


Uyumluluk
HDTV Uyumluluğu

720p 50/60Hz, 1080i 50/60Hz, 1080p 24/25/30/50/60Hz, 2160p 23/24/25/30/60Hz


3D Uyumluluğu

Yes (1080p)


Güç
Güç Kaynağı

VAC 100 ~ 240 (50/60Hz)


Tipik Güç Tüketimi

Max 350W, Normal 340W, Eco 280W


Bekleme Halinde Güç Tüketimi

0.5W Max. at 100 ~ 240VAC


Akustik Gürültü (Tip./Eco.)

30/28dBA (Silence mode)


Çalışma Sıcaklığı

0~40 degrees (Celcius)


Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (G x Y x D) (mm)

380 x 127 x 263 mm (15 x 5 x 10.4 inch)


Net Ağırlık (Kg/ lbs)

4.2 kg / 9.2 lbs
 


Aksesuarlar (Standart)
Kutu

Yes


Pil/ ile Uzaktan Kumanda
X1 RCV017 (5J.JKC06.001) is used for adjusting the projector picture quality

X1 RCI067 (5J.JH306.001) remote control for both the projector and Android TV


Güç Kablosu (bölgeye göre)

x 1 (3m)


Kullanıcı El Kitabı CD’si

Yes (27L)


Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Yes (21L)


Garanti Kartı (bölgeye göre)

Yes


Lens kapağı

Yes


Aksesuarlar (Opsiyonel)
Yedek Lamba Takımı

Yes (5J.JKC05.001)


3D Gözlük

YES


Ekran Üstü Kumanda
Ekran Üstü Kumanda Dili

Arabic/ Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese (28 Languages)

* 3D sadece Full HD çözünürlükte geçerlidir.

** Tam açık, tam kapalı olarak ölçülen

*** Lamba ömrü kullanım koşullarına göre farklılık gösterebilir.


Display CPU Amlogic S905 Y2, Quad A55
GPU Mali-G31 MP2
DDR RAM 2G
ROM EMMC 16G
WIFI Module 2.4G / 5G, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth BT 4.2
Input power 5V,1A
Input / Output
HDMI Out x 1 Micro USB x 1 System Google Android TV ATV 9.0 Pre-Load apps Amazon Prime,Wireless Projection, FamiLand
Dolby VAR
HDR / HLG VAR
Special Feature
Amazon Prime Amazon Prime
Wireless Display IOS (AirPlay) / Android (Chromecast) / Chrome browser
FamiLand Secured and Safe Parental Controls in the Special Kids Channel
Voice Search Google Assistant (Available in Supported Countries)
Voice Assistant Google Assistant (Available in Supported Countries)
Operation Condition Operating Temperature 0~40 degrees (Celsius)

 

Teknik Özellikler
Çözünürlük3840 * 2160 4K
Işık gücü2.000 - 2.999 Ansi Lumen
Kontrast20.000 - 49.999
Kullanım amacıEv Sineması
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-W2700i
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718755083709

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.