BenQ W11000H 2200 Ansi Lumen 3840*2160 4K Ev Sineması Projeksiyonu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

BenQ feature


4K Pro Sinema Projektörleri

Ticari bir dijital sinemaya gitme deneyimini sunan BenQ DLP 4K UHD Pro Sinema Projektörleri, panel kalıntılarından arındırılmış 8.3 milyondan fazla jilet keskinliğinde pikselle sinematik renk ve kontrast kalitesi yaratıyor. HDR desteği görüntü performansını güçlendirir ve inanılmaz keskinlik ve detaylar sunar.


4K UHD Gerçek 8,3 Milyon Piksel Mükemmelliği

W11000H, DLP 4K UHD DMD'nin 4.15 milyon mikro aynasını ve XPR çift konumlu aktüatörün hızlı aktarmasını kullanmaktadır ve CTA'nın 4K UHD spesifikasyonunu elde etmek için her karede 8.3 milyon farklı pikselle 3840x2160 çözünürlüğe ulaşmaktadır. Full HD 1080p'nin dört katı yüksek çözünürlüğe sahip 4K UHD büyüleyici bir netlik ve keskin tanımlanmış ince detayları ortaya çıkarmak için piksel bulanıklığını azaltır.

HDR ile Hiper Gerçekçi Video Kalitesi

BenQ'nun özel Otomatik HDR Renk Oluşturma ve Sinema için Optimize Edilmiş teknolojisine sahip HDR10 desteği ile güçlendirilen W11000H'nin Yüksek Dinamik Erim performansı, üstün bir sinema keyfi için 4K video içeriğindeki her ayrıntıyı ortaya çıkararak tek bir adımda daha fazla parlaklık, kontrast aralığı ve görüntü optimizasyonu sunar.


Görüntü Bütünlüğü ve Renk Kesinliği

Birden çok panelin doğal hizalama sorunlarından kaçınmak için tek DMD DLP teknolojisi ile W11000H, özellikle 1080p pikselden çok daha hassas 4K piksel ile görüntü bütünlüğü ve kesin renkler sunar. W11000H, kusursuz netlik için bulanıklık, gölgelenme ve girişim örüntüleri gibi hatalara yer bırakmayan jilet keskinliğinde görüntüler ve doğru renkler üretir.


DLP 4K UHD Projektör


DLP 4K UHD Olmayan Projektör


Sınıfının Lideri Lens Mimarisi
Hassas 14 Elemanlı 6 Gruplu Lens Dizisi

Süper yüksek çözünürlüklü 14 elemanlı lens dizisi, metal yuva ve hücre iskeletine sahip altı grupta yapılandırılarak, baş döndürücü renk performansı, netlik ve keskinlik ile 4K için daha fazla ışık girişi ile 1080p projektör teknolojisini fazlasıyla gölgede bırakır.Saf Netlik için 4K Optimize Lens

Sınıfının lideri lens mimarisinin optik motoru ile özellikle olağanüstü 4K görüntü kalitesi için tasarlandı; True Zoom (Gerçek Yakınlaştırma) işlevi ve kusursuz optikler ile en iyi görüntüleme kalitesini sunuyor.


Görüntü hassasiyeti ve detaylar korunur


Hassas detaylar kaybolur 

 
Kusursuz True Zoom

W11000H'nin True Zoom sistemi, yakınlaştırma oranını optimize ederek görsel olarak mükemmel odaklanma sağlamak için odak ayarlamalarını otomatik olarak takip eder. Üç odaklanma lens grubu, kavisli alanı yok etmek için yakınlaştırma lens grubuyla aynı anda ayarlanarak görüntünün her köşesinde kusursuz sinematik performans ve yüksek hassasiyetli netlik sağlar.


Mükemmel Görüntü Kalitesi için Kusursuz Optikler

BenQ 4K optik sistemi, üstün ışık penetrasyonu ve gerçekçi görüntü kalitesi için yalnızca en yüksek kalitede cam kullanır. Tescilli düşük dağılımlı mercek kaplamaları, renk sapmasını en aza indirger, böylece en sevdiğiniz 4K UHD içeriğinin keyfini parlak netlikte çıkarabilirsiniz.

 

THX Sertifikalı Orijinal Sinema Performansı

Sadece sınıfının en iyisi AV sistemlerine ayrılmış olan THX Sertifikası, yönetmenlerin amaçladığı kesin içerik üretimini garanti eder. %100 Rec.709 renk kesinliği, hassas gama, ideal renk sıcaklığı, geliştirilmiş aynılık, süper yüksek doğal kontrast oranı ve önceden kalibre edilmiş THX Modu ile W11000H, olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. 
BenQ THX Sertifikasına Nasıl Ulaştı?

BenQ mühendisleri bu prestijli payeyi kazanmak için 500 veri noktasında 200 THX laboratuvar testini içeren 18 aylık titiz bir geliştirme gerçekleştirmiştir. Rec.709 uyumu için gerekli olan veri analizini 10 kat, mühendislik kaynaklarını 7 kat aşarak, THX genel merkezinde 3 tur canlı testi geçmek için en üstün genel görüntü performansına ulaştık.


BenQ CinematicColor™ Teknolojisi

CinematicColor™ ile Harikaları Görün

CinematicColor™ teknolojisi, hassas ve gelişmiş görüntüler üretmek için en uygun renkleri kullanır. CinematicColor'un Rec.709 HDTV renk kapsama alanı, X6 RGBRGB renk tekeri, yüksek doğal ANSI kontrast oranı ve ISFccc belgeli kalibrasyon inanılmaz görüntü performansı sağlar ve profesyonel sinema keyfinize eşlik eden ayrıntılı, keskin ve net görseller sunar.

Renk Kesinliği için %100 Rec.709

Ev sinemanıza bütünsel bir görsel keyfi katacak olan BenQ'nun CinematicColor™ teknolojisi ile hayran kalmaya hazır olun. Fabrika kalibrasyonu %100 Rec.709 renk kapsamı ile en hassas görüntü üretiminin en rafine renklerinde kendinizi şımartın. Oturma odanızı birinci sınıf bir sinema salonuna dönüştürmenin zamanı geldi.
6X RGBRGB Renk Tekeri

Tüm DLP projektör bileşenleri arasında renk tekeri renk üzerinde en büyük etkisi vardır. Renk kesinliği ve parlaklık arasında mükemmel denge elde etmek yüksek hassasiyet ve sıkı kalite kontrolü gerektirir. Çünkü nanometre farklılıklar bile renk spektrumunda büyük farklar oluşturduğundan, BenQ CinematicColor™ renk tekeri açısı ve kaplamanın 20’den fazla kombinasyonunu test etmek için hassas nanometre düzeyinde referanslar kullanır. Her renk tekeri, Rec.709 renk gamı gereksinimlerini karşılamak ve Hollywood filmlerinin gerçek renklerini yeniden üretmek için yüksek saf renk kaplamalar ile titizlikle üretilmiştir.


BenQ Rec. 709


Diğerleri


Sadece BenQ Fabrika Kalibrasyon Raporu Sunar

Özel enstrümanlar ve yazılımlar kullanarak, her bir CinematicColor™ projektör, hassas D65 renk sıcaklığı, gama, siyah seviyesi, beyaz seviyesi, nötr gri, RGBCMY renk takibi, renk tonu, doygunluk, parlaklık ve ITU-R Rec.'a dayalı farklı arabirimlerden elde edilen çıktılar için test edilir ve ayarlanır. 709. Ayrı ayrı her bir CinematicColor™ fabrika kalibrasyon raporu için tüm verileri toplayarak, Rec.709 standartlarını aşmak için böylesine yüksek standartlarda renk gamı ve gama kalibrasyonunu benimseyen sektörün tek markasıyız.

*Fabrika kalibrasyon raporları X12000, W8000, W3000 hariç CinePro ve CinePrime serilerine dahil edilmiştir


Yazılım Optimizasyonu


Üretim Hattı Kalite KontrolüISFccc® Belgeli Görsel Kalibrasyon

Görüntüleme Bilimi Vakfı'nın çok saygın dahili ISFccc®Belgeli Görsel Kalibrasyonu ile, W11000H’nin görüntü ve renk performansı, gündüz ve gece için önceden ayarlanmış ışık dengesi modları ile birlikte, herhangi bir ortam için özelleştirilebilir.


Eşsiz Görüntü Performansı
En İnce Ayrıntılar için Yüksek Kontrast

Sektör lideri yüksek doğal ANSI kontrast oranı performans seviyeleri üreten W11000H, net, derin ve gerçek siyahlar üretir ve karanlık ve parlak sahnelerde güç algılanan katmanları ve ince ayrıntıları kaybetmeden çözer.

Dinamik Siyah Teknolojisi ve Aktif İris

Aktif iris ideal kontrast için optik sistem üzerinden ışık miktarını kontrol eder. Dynamic Black™, ışık çıkışını ve kontrastı optimize etmek için sahne parlaklık seviyelerini analiz eder. W11000H, gölgelerde ince detayları ortaya çıkarmak ve parlak sahneleri yıkanmaktan korumak için, gerçek siyahlar için etkileyici kontrast ve inanılmaz görüntü derinliği, detaylar ve netlik sağlar.


Evinizde Hollywood Büyüsü

CinemaMaster™ Video+, video güçlendirici teknolojilerle herhangi bir odayı, en eleştirel film meraklılarını bile kesinlikle memnun edecek dünya standartlarında bir ev sinemasına dönüştürür.


4K Piksel Güçlendirici

4K Piksel Güçlendirici, keskin kenarlar ve hassas yüzey dokuları oluşturmak için bir nesne ile arka planı arasındaki renk değişimlerini algılayan, harekete duyarlı bir kenar güçlendirme özelliğidir.


Renk Güçlendirici

Renk Güçlendirici, doygun renkler, ince gradyanlar, ara tonlar ve incelikli pigmentler yaratmak için karmaşık renk algoritmalarının tonunu ayarlar.


Güçlendirilmiş


Orijinal


Ten Rengi

Ten Rengi özelliği, her ten rengini en güzel tonlarında görüntüleyerek projeksiyon ışınının ışığı nedeniyle ten renklerinin canlılığını yitirmesini engeller.


Açık Ten Renkleri


Pembe Ten Renkleri


DCTI ve DLTI Güçlendirici

Gelişmiş DCTI ve DLTI algoritmaları, mükemmel görüntü derinliği ve renk performansı için renk ve ışık çıkışını iyileştirir. Geçici Dijital Renk Düzeltmesi (DCTI), karlanma karışımı olmadan yoğun renk geçişlerini geliştirir ve Geçici Dijital Parlaklık Düzeltmesi (DLTI), optimum parlaklık ve kontrast için hızlı parlaklık geçişinden kaynaklanan karlanmayı azaltır.


DCTI-Güçlendirilmiş


DLTI-Güçlendirilmiş


Orijinal


Orijinal


Sürükleyici Filmler için Geniş Görüntüleme Açısı
Sinematik Genişlikte 2.4:1 Anamorfik Format

Yerel BenQ bayilerinde mevcut olan opsiyonel Panamorph Paladin anamorfik lens, sinemaskop olmadan ticari sinemanın sürükleyici 2.4:1 görüntü oranını sunarak, daha fazla parlaklık ve ayrıntı için 2 milyon daha fazla piksel ile evde tam sinema deneyimi yaratır. *Menüde anamorföz lensle birlikte “Anamorphic 2.4:1” veya “Anamorphic 16:9”u seçin.
Lens Kaydırma ve 1,5 Kat Büyük Yakınlaştırma

BenQ Pro Sinema Projektörleri, dinamik projeksiyon aralıkları ve yükseklikleri ile herhangi bir odaya mükemmel uyum sağlamak için H/V Lens Kaydırma özelliği sunar. Ve 1,5 kat büyük yakınlaştırma çeşitli montaj ve yerleştirme seçenekleri için kurulum esnekliğini önemli ölçüde artırmak ve herhangi bir alanı gerçekten ilham verici bir ev sinemasına dönüştürmek için geniş bir aralıkta yansıtma mesafesi sağlar.


Ana Özellikler
Doğal Çözünürlük

4K UHD (3840 x 2160)


Parlaklık

2200 ANSI Lümen


Kontrast Oranı (FOFO)

50000:1


Tüm Özellikler
Ekran
Projeksiyon Sistemi

DLP


Doğal Çözünürlük

4K UHD (3840 x 2160)


Parlaklık

2200 ANSI Lümen


Kontrast Oranı (FOFO)

50000:1


Kontrast Oranı (ANSI)

420:1


Ekran Rengi

1,07 Milyar Renk


Rec.709 Kapsama

100%


DCI-P3 Kapsama

81%


Doğal En Boy Oranı

16:9


Işık Kaynağı

Lamba


Işık Kaynağı Ömrü

Normal 3000 saat

Ekonomik 4000 saat

SmartEco 6000 saat


Optik
Yansıtma Mesafesi Oranı

1.36 - 2.03 (100" @ 3m)


Yakınlaştırma Oranı

1.5x


Lens Kaydırma

Dikey: ±%65 / Yatay: ±%27


Lens

F/# = 2.05 - 2.37  f = 20.54 - 30.31


Net Görüntü Boyutu (Diyagonal)

95" - 180"


Görüntü
Görüntü Modu

Parlak / Canlı / Sinema / THX / Sessiz / Kullanıcı 1 / Kullanıcı 2 / ISF Gece / ISF Gündüz


Renk Tekeri Dilimi

6-Dilimli (RGBRGB)


Renk Tekeri Hızı

1x (120Hz)


Özel Özellik
THX

Evet


HDR

Evet


ISF

Evet


CinemaMaster Video +

Evet


Yerel Ağ kontrolü

Evet


Anamorfik Lens

Evet


Uyumluluk
Çözünürlük Desteği

VGA (640 x 480) - 4K UHD (3840 x 2160)


Yatay Frekans

15K-102KHz


Dikey Tarama Hızı

23-120Hz


HDTV Uyumluluğu

480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p


3D Uyumluluğu

Kare Sıralaması: 1280x720 120Hz’ye kadar

Kare Paketleme: 1080p 24Hz'ye kadar

Yan Yana: 1080i 60Hz'ye kadar

Üst Alt: 720p 60Hz'ye kadar


Arayüz
PC (D-Sub)

1


HDMI (1.4a) / HDCP (1.4)

1


HDMI (2.0a) / HDCP (2.2)

1


MHL2.1 (HDMI ile paylaşım)

1


USB (Tip mini B)

1 (hizmet)


LAN

1


RS232

1


DC 12V Tetikleyici

2


IR Alıcısı

2 (Ön/Arka)


IR girişi

1


Güvenlik

1


Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (G x Y x D)

470.7 x 224.9 x 564.7 mm


Ağırlık

14.8 kg (32.6 lbs)


Çalışma Durumu
Gürültü Seviyesi (Normal/Ekonomik mod)

26 / 23 dBA (sessiz mod)


Çalışma Sıcaklığı

0~40?


Aksesuarlar (Standart)
Kutu

Evet


Pilli Uzaktan Kumanda (RC model adı)

Evet (RCV024)


Güç Kablosu (bölgeye göre)

Evet (3m)


Kullanıcı El Kitabı CD’si

Evet (27L)


Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Evet (8L)


Garanti Kartı (bölgeye göre)

Evet


Lens kapağı

Evet


Aksesuarlar (Opsiyonel)
Yedek Lamba Takımı

Evet


Evrensel Tavan Montajı

Evet


3D Gözlük

Evet


RS232 Kablosu

Evet


Kablosuz FHD Seti (WDP01, WDP02)

Evet, WDP02


Ekran Üstü Kumanda
Dil

Arabic/ Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese(28 Languages) 

*Bu üründeki lamba civa içerir.

Ürünü veya kullanılmış lambaları atma yönetmelikleri için yerel çevre yetkililerine danışın veya www.lamprecycle.org adresini ziyaret edin.

*Lamba ömrü çevre koşullarına ve kullanıma bağlı olarak değişecektir. Gerçek ürünün özellikleri ve teknik nitelikleri bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

**Ofset, tam ekran yüksekliği ile hesaplanır.

***ISF etkinleştirildiğinde, varsayılan görüntü modu ISF Gece'dir.

****3D Modunda çözünürlük 1920x1080’dir. 

Teknik Özellikler
Çözünürlük3840 * 2160 4K
Işık gücü2.000 - 2.999 Ansi Lumen
Kontrast50.000 -
Kullanım amacıEv Sineması
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-W11000H
MarkaBenQ
Stok DurumuFiyat Sorunuz
4718755073366

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.