BenQ MS550 3600 Ansi Lumen SVGA 800x600 HDMI 3D DLP Projeksiyon Cihazı

 

BenQ MS550 3600lm SVGA İş ve Ev Projektörü


  • Çarpıcı Sunumlar için 3600 ANSI Lümen Yüksek Parlaklık

  • Net Okunabilirlik için 20.000:1 Yüksek Doğal Kontrast

  • Çok platformlu dijital bağlantı için çift HDMI girişleri


Aydınlık Toplantı Odaları için Net Yüksek Parlaklık

3.600 lümen yüksek parlaklığa sahip BenQ MS550 projektör, iyi aydınlatılmış toplantı odalarında ışıklar açık sunum yapabilme imkanı verir. Yüksek parlaklık, katılımcıların slaytları daha net bir şekilde görmelerini sağlar. Ayrıca yüksek parlaklık sayesinde canlı renkler resimlerdeki ve videolardaki resim kalitesini arttırarak net metinlerin ve ince detayların rahatlıkla görülebilmesini sağladığından hem işyeri hem de ev kullanımı için uygundur.


BenQ İş Yeri Projektörü MS550


Konvansiyonel Projektör


Net Metin için Yüksek Kontrast

Sektör lideri kontrast ve piksel dolgu öğesine sahip BenQ projektörler, en net siyahları verir; net bir şekilde tanımlanmış her harf, grafik veya tablo için benzersiz okunabilirlik sağlar. Yüksek oranlı piksel dolgu öğesi siyah, beyaz veya renkli görüntüler için netliği arttırdığından, sunum yapanların ve izleyicilerin göz yorgunluğunu azaltarak içeriğe daha iyi odaklanmalarını sağlar.Evrensel Çoklu HDMI ve VGA Bağlantısı

Çift VGA girişlerine ek olarak çift HDMI girişleri, birden fazla sunucuyu ve dizüstü bilgisayarları veya mobil cihazları sıra beklemeden barındırmak üzere amaca uygun tasarlanmıştır. Çoklu girişler, toplantı katılımcılarının karmaşık adaptörler veya zaman alıcı BT desteği olmadan anında işbirliği yapmalarını sağlar.Büyük Bir Oda Olmaksızın Büyük Görüntü

3,98 metrelik bir mesafeden 100 inçlik bir görüntü yansıtın. Küçük/orta büyüklükte bir toplantı odasında projektör için yer açmaya gerek kalmadan profesyonel çalışmanızı kolayca paylaşın.Mükemmel Hizalama için Dikey Yastık Düzeltme

Dikey yastık düzeltme işlevi, projektörün basitçe bir masa üstüne yerleştirilmesinde olduğu gibi dengesiz yerleştirilmesi gerektiği zamanlarda ortaya çıkan yamuk etkiyi ortadan kaldırmak için görüntüyü profesyonel olarak düzeltilmiş bir görüntü sunacak biçimde ayarlar. Yastık düzeltme işlevi, çeşitli konumlardan ideal olarak hizalanmış görüntüleri yansıtmayı kolaylaştırır.Uygun Dış Ayar Ayakları

Yalnızca bir ayarlama ayağı olan projektörlerden çok daha üstün olan üçlü ayarlama ayağı, projektör yerleşimi ne olursa olsun mükemmel sunumu kolayca başlatmak için köşelere veya projektöre yerleştirilen ek ayaklar ile geniş bir yelpazedeki toplantı salonlarında esnekliği önemli ölçüde artırır.
Kurulum Fonksiyonlarına Tek Dokunuşla Erişim

Titiz bir şekilde yeniden tasarlanan yeni uzaktan kumanda, Ekran Üstü Kumandada yuvalanmış menüleri seçmeden doğrudan Test Deseni ve Yastık Düzeltme gibi kurulum dostu işlevlere anında erişen özel bir Hızlı Kurulum düğmesine sahiptir.


Lamba Değişiklikleri için Kolay Erişimli Üst Kapak

Üst kısıma yerleştirilen, kolay açılır, elverişli bir lamba kapağı, projektör toplantı odalarında tavana monte edildiğinde kesintisiz üretkenlik için hızlı lamba erişimi, bakım ve değiştirme olanağı sağlar. Lamba hızlı erişim kapağı, monte edilen projektörleri yeniden sökme ihtiyacını ortadan kaldırarak, lamba değişikliklerini hızlı ve basit hale getirir ve aksama süresini önemli ölçüde azaltır.
Hırsızlıktan Caydırmak için Kensington Kilitleme

İşletmeler için masa üstü projektörlerin güvenliğini sağlamak amacıyla tasarlanan Kensington kilitleme arayüzü, toplantı odası projektörlerine “fiziksel” güvenlik sağlar. BenQ iş yeri projektörleri fırsatçı hırsızları caydırmak için bir güvenlik çubuğu ile inşa edilmiştir.


Güç Tasarrufu, Çevre Dostu Optimizasyon

BenQ Eco Çevrim Sistemi, elektrik israfını ortadan kaldırır, toplantılardan önce ve sonra açma süresini azaltır ve bakım maliyetini en aza indirerek toplam mülkiyet maliyetini azaltır.


Eco Çevrim Sistemi

A. SmartEco™ Modu: SmartEco™ Modu, optimum renk ve kontrast performansı için gereken parlaklığı belirlemek için giriş içeriğini analiz eder ve ödün vermeden en iyi görüntü kalitesini sunarken lamba gücünden de %70'e varan tasarruf sağlar.

B. Eco Boşluk Modu: Eco Boşluk Modu, dikkat dağınıklıklarını ortadan kaldırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için projektör kaynak içeriği algılamadığında 3 dakika hareketsizlik sonrasında otomatik olarak etkinleşir.

C. Otomatik Kapanma: BenQ iş projektörleri, enerji israfını ve öğretmenlerin ekipmanı açık unutma endişelerini ortadan kaldırmak için 20 dakika hareketsizlikten sonra kapanır.

Hızlı İpuçları: Eco Boşluk Modu ve SmartEco Modu uzaktan kumanda kullanılarak doğrudan etkinleştirilebilir.
 


Bekleme Modunda 0,5W

BenQ iş yeri projektörleri etkin değilken güç tüketimini minimum 0,5W bekleme gücünde tutarak projektör bağlıyken kullanılmadığında enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır.
LampSave Modu

Daha az lamba değişimi ve bakım, daha düşük mülkiyet maliyeti demektir. LampSave Modu, projektör lambasının ömrünü normal moda göre %50'ye varan oranda artırmak için lamba gücünü dinamik olarak ayarlar.


Projeksiyon Sistemi

DLP


Doğal Çözünürlük

SVGA(800x 600)


Çözünürlük Desteği

VGA (640 x 480) - WUXGA_RB (1920 x 1200)


Parlaklık (ANSI lümen)

3600


Kontrast Oranı (FOFO)

20,000:1


Ekran Rengi

1,07 Milyar Renk


Doğal En Boy Oranı

Doğal 4:3 (5 en boy oranı seçilebilir)


Işık Kaynağı

Lamba


Işık Kaynağı Watt Miktarı

200W


Işık Kaynağı ömrü*

Normal 5000 saat

Eko 10000 saat

SmartEco 10000 saat

Lampsave 15000 saat


Optik
Yansıtma Mesafesi Oranı

1.96~2.15


Yakınlaştırma Oranı

1.1X


Yastık Düzeltme Ayarı

Dikey +/- 40 derece


Projeksiyon Ofseti**

110%±2.5% 


Görüntü Boyutu

30"~300"


Yatay Frekans

15K~102KHz


Dikey Tarama Hızı

23~120KHz


Ses
Hoparlör

2W


Arayüz
PC (D-sub)

x 1


Monitör çıkışı (D-sub 15pin)

x 1


S-Video girişi (Mini DIN 4pin)

x 1


Kompozit Video girişi (RCA)

x 1


HDMI

x 2


USB Tip Mini B

x 1


Ses girişi (3,5 mm Mini Giriş)

x 1


Ses çıkışı (3,5 mm Mini Giriş)

x 1


RS232 (DB-9pin)

x 1


IR Alıcısı

x 2


Güvenlik Barı

x 1


Uyumluluk
HDTV Uyumluluğu

480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p ‎


Video Uyumluluğu

NTSC, PAL, SECAM ‎


Ortam
Güç Kaynağı

AC 100 to 240 V, 50/60 Hz


Tipik Güç Tüketimi

270W


Bekleme Halinde Güç Tüketimi

<0,5W


Akustik Gürültü (Tip./Eco.)

33/29 dBA (Normal/Ekonomik mod)


Çalışma Sıcaklığı

0~40?


Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (G x Y x D) (mm)

296 x 120 x 221


Net Ağırlık (Kg/ lbs)

2.3 kg 


Aksesuarlar (Standart)
Kutu

Kahverengi karton + Plastik Saplı + Doggy Hole


Pil/ ile Uzaktan Kumanda

x 1(RCX014)


Güç Kablosu (bölgeye göre)

x 1


Hızlı Başlangıç Kılavuzu

x 1


Garanti Kartı (bölgeye göre)

x 1


VGA (D-sub 15pin) Kablo

x 1


Aksesuarlar (Opsiyonel)
Yedek Lamba Takımı Opsiyonel

Evrensel Tavan Montajı Opsiyonel

3D Gözlük Opsiyonel


Ekran Üstü Kumanda

Ekran Üstü Kumanda Dili

Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/Japanese/ Korean/ 

Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/TraditionalChinese/Vietnamese /Farsi

(30 Languages) ‎

*Bu üründeki lamba civa içerir.

Ürünü veya kullanılmış lambaları atma yönetmelikleri için yerel çevre yetkililerine danışın veya www.lamprecycle.org adresini ziyaret edin.

 

*Lamba ömrü çevre koşullarına ve kullanıma bağlı olarak değişecektir. Gerçek ürünün özellikleri ve teknik nitelikleri bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

 

**Ofset, tam ekran yüksekliği ile hesaplanır.

Teknik Özellikler
Çözünürlük800 * 600 SVGA
Işık gücü3.000 - 3.999 Ansi Lumen
Kontrast20.000 - 49.999
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-MS550
MarkaBenQ
Stok DurumuFiyat Sorunuz
Garanti (Yıl)2
4718755074189

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.