BenQ LU935ST 5500 Ansi Lumen Kısa Mesafe 1920x1200 WUXGA Lazer Projeksiyon

Fiyat:
123.278,22 TL
Havale / EFT:
118.100,53 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
120.196,26 TL
11.660,06 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

 

 

BenQ 5500 Lümen ve Kısa Mesafeli Lense Sahip BenQ LU935ST Lazer ProjektörSürükleyici Deneyimler için Gerçeğe Yakın Görüntüler Üretin
  • SORUNSUZ KURULUM - D/Y lens kaydırma, 2D trapezoid ve köşe uyumu ile
  • MUHTEŞEM RENK DOĞRULUĞU - Her ayrıntıyı görmek için %92 Rec 709 renk doğruluğu
  • HIZLI <17ms yanıt, gerçekçi simülasyon ve oyun oynamayı sağlar
  • 5500 ANSI LÜMEN - 6 metre genişliğe kadar büyük ekranları zahmetsizce doldurur
  • BAKIM ÜCRETSİZ TASARIM - Mühürlü IP5X lazer motoru, kirli projektör filtreleri ve 20.000 saatlik lazer ömrü anlamına gelmez
 


Devrimci Lazer Teknolojisi

 

Dünyanın 1 numaralı DLP markası BenQ, kurumsal ortamlarda profesyonel sunum için WUXGA çözünürlüğünü ortaya çıkaran LU935ST ile eksiksiz yenilikçi kurumsal lazer projektör serisini tanıtıyor.
 


BenQ Laser BlueCore Projector
Superior bright for BenQ Laser Projector LU935ST


Üstün Parlaklık

Hassas Şekilde Hizalanmış Yüksek Çıkışlı Lazer Kaynağı

Lazer diyotların sıfır sapma hizalaması, ışık tüneline ışık akısını artırarak ışık etkinliğini 5.000 lümene yükseltir.
 


High Performance for BenQ Laser Projector LU935ST


Üstün performans

İkincil Sarı Dolgulu Renk Tekeri
 

Dual synchronized color wheels utilize an additive yellow segment, stimulating precise RGBY spectra for optimal chromatic performance.
 


Superior Durability DLP Chip for BenQ Laser Projector LU935ST


Üstün Dayanıklılık

Hermetik Olarak Sızdırmaz DLP Çip
 

Renk tekerleğinden saf ışığı yansıtan iki milyondan fazla mikro aynadan oluşan DLP çipi, bozulmadan 20.000 saatten fazla ısıya dayanacak şekilde hava geçirmez şekilde kapatılmıştır.


Kolay Kurulum


Kısa Mesafeli Lens

 

Golf/uçuş simülasyonu ve perakende uygulamaları için ideal olan LU935ST, 3 metreden daha yakın mesafeden 3,5 metre genişliğindeki ekranı dolduracak kısa mesafeli bir lens ile donatılmıştır. Bu, projektörü gölge oluşturmadan ekrana daha yakın durabilmeniz için yerleştirmenizi sağlar.
 


Standard Throw Projector
Short Throw Projector


Montaj esnekliği için Zoom Lens ve Lens Kaydırma

 

LU935ST, projektörü korumalı bir alana monte etmenizi sağlamak için hem yakınlaştırma işlevine hem de dikey/yatay lens kaydırma özelliğine sahiptir ve yine de ekranınızda tam olarak hizalanmış bir görüntü elde etmenizi sağlar. Görüntüyü ekran yüksekliğinin %60'ına kadar yukarı ve aşağı hareket ettirebilir ve eksen dışı bir montaj konumu için yatay konumu %23 oranında ayarlayabilirsiniz. Yakınlaştırma lensi, montaj konumunuzu on dört fit genişliğinde bir ekranda bir fit kadar hareket ettirmenizi sağlamak için görüntüyü büyütebilir veya küçültebilir.
 


Big Zoom and Lens Shift for Flexible Installation


Dijital Keystone ve Köşeye Uyum

 

Dijital Keystone, projektörün dikey eğimini veya projektörün ekrana kare olmaması durumunda kolayca düzeltmenizi sağlar. Uzaktan kumandaya birkaç basit dokunuşla, görüntüyü ekranınızı düzgün bir şekilde dolduracak şekilde ayarlayabilirsiniz. BenQ'nun köşeye sığdırma teknolojisi, görüntüleri ekranınızın dört köşesine germek veya geri çekmek için tanımlamanızı ve ayarlamanızı sağlar.

 


Dijital Küçültme Ayarı

Dijital Küçültme, projektörü ekrandan daha uzağa monte etmenize ve görüntüyü ekrana doğru şekilde sığdırmak için %0,5'lik artışlarla dijital olarak ayarlamanıza olanak tanır. Bu özellikle bir golf simülatöründe faydalıdır, böylece projektör vuruş alanının arkasına güvenli bir şekilde yerleştirilebilir.

 


Portre veya Özel ekranlar için 360 Derece Kurulum

 

BenQ LU953ST, performans veya güvenilirlikten ödün vermeden bir portre görüntüsü için yanlamasına veya zemin simülatörleri için dikey olarak dahil olmak üzere herhangi bir konuma monte edilebilir. Bu, uçuş simülatörleri veya alışılmadık ekran konumlarına sahip diğer özel ortamlar için idealdir.
 


BenQ LU935ST 360 degree and portrait


Beyaz Dengesi Ayarı

 

BenQ'ya özel beyaz dengesi ayarları, farklı projektörlerden yansıtılan görüntüler arasındaki beyaz dengesi değişkenlerini o kadar düşük bir düzeye indirebilir ki çoğu insan hiçbir fark göremez. Bu, rahatsız edici tutarsızlıklar olmadan kusursuz ve doğru görüntü kalitesi sağlar.
 


BenQ LU935ST white balance adjustment


Projektör Karıştırma Araçları

 

Ortamınız birden fazla projektörün birbirine karıştırılmasını gerektiriyorsa, BenQ LU935ST, birden çok projektörle sürükleyici, pürüzsüz bir harmanlanmış görüntü sağlamak için ışık çıkışının yanı sıra her projektördeki beyaz noktaları ayarlamanıza olanak tanır.
 


BenQ Custom Light Mode for ambient lighting situations


Kalıcı Güvenilirlik

Uzun Ömürlü Canlı Renk için DLP Teknolojisi

 

BenQ lazer projektörler, projektörün ömrü boyunca uzun ömürlü ve güvenilir renkler sunmak için Akademi Ödüllü DLP teknolojisiyle çalışır. DLP çipi 200.000 saat için derecelendirilmiştir ve zamanla sararma riski olmadan çarpıcı beyazlar ve doğru renkler gösterecektir.


BenQ DLP design can last over 200,000 hours without degradation
BenQ DLP design can last over 200,000 hours without degradation
BenQ LU935ST is designed with superior dustproofing sealed engine that has passed the dust chamber test standard JIS Class IP5X for superb dust protection


Üstün Toz Korumalı Mühürlü Motor için IP5X DustGuard™ Pro

 

BenQ LU935ST lazer projektör, DMD çipini, renk tekerleği sensörünü, lazer bankasını ve diğer optik bileşenleri korumak için sızdırmaz lazer modülleri ve kapalı ışık motorları ile tasarlanmıştır. Servis maliyetlerini ve arıza süresini önemli ölçüde azaltmak için renk tekerleği sensör arızasını, görüntüdeki görünür noktaları ve renk bozulmasını etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Tasarım, üstün toz koruması için toz odası testi standardı JIS Sınıf IP5X'i geçmiştir.
 


BenQ LU935ST\\\'s Anti-Dust Accumulation Sensor


Toz Oluşumuna Karşı Dirençli Toz Birikme Önleyici Sensör

 

Zekice toz önleme özelliklerine sahip bir renk tekerleği sensörünü bir araya getiren BenQ LU935ST, IR sinyalini engellemek ve titremeye, anormal renklere ve hatta kapanmaya neden olmak için geleneksel sensörde birikebilen tozu püskürterek optimum performansı uzatır.


Üstün Görüntü Kalitesi için HDMI 2.0

 

LU935ST, kullanıcıların artık içeriği zahmetsizce çok daha az sürtünme ile yansıtabilecekleri ve SDR'den daha fazla parlaklık ve kontrast aralığının keyfini çıkarabilecekleri HDMI 2.0 bağlantı noktalarıyla birlikte gelir.


BenQ LU935ST 3D sync in and out as well as RS-232

BenQ BlueCore laser projectors deliver 20,000 hours of superior image quality and performance


Uzun Süreli 20.000 Saatlik Performans

 

BenQ lazer projektörler, 20.000 saatlik üstün görüntü kalitesi ve performansı sunar. Lazer ışık kaynağı, zamanla renk bozulmasına karşı direnç göstererek, BenQ lazer projektörlerini, belirli bir çalışma süresinden sonra farklı parlaklık seviyeleri üreten bitişik projektörler için endişe duymadan birden çok karıştırmalı projeksiyon için ideal hale getirir.


HDBaseT Uyumluluğu

 

Çığır açan HDBaseT bağlantısı, PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, belge kameraları, Blu-ray ve DVD'ler dahil olmak üzere birden fazla kaynaktan gelen video, ses ve cihaz kontrol sinyallerini 100 metreye kadar kesintisiz aktarım yapabilen tek bir CAT5 kablosunda birleştirir.


BenQ LU935ST HDBaseT connectivity combines video, audio and device control signals from multiple sources


Kablolu Uzaktan Kumanda

 

Kablolu Uzaktan Kumanda, projektör kurulumcularına ve BT yöneticilerine ekstra kurulum kolaylığı ve kullanım kolaylığı sunar. Eklenen kablolu kontrol işlevi, cihazı projektör kurulum ayarı için güvenilir bir seçim haline getirir.


BenQ LU935ST wired remote control


Bağımsız Kontrol için Uzaktan Kumanda Projektör Kimliği Ayarı

 

Kurulumcular ve BT yöneticileri, her projektöre belirli bir uzaktan kumanda kimliği atayarak, bir mekana birden fazla projektör kurarken sinyal karışmasını ve kasıtsız değişiklikleri önleyebilir.


BenQ LU935ST remote control projector ID setting


3D Senkronizasyon Girişi /3D Senkronizasyon çıkışı

3 adede kadar projektör bağlayın ve 3D içeriği tek bir PC ile birlikte yansıtın.


RS-232 Giriş ve Çıkış

3D Senkronizasyon Girişi /3D Senkronizasyon çıkışı 3 adede kadar projektör bağlayın ve 3D içeriği tek bir PC ile birlikte yansıtın. RS-232 Giriş ve Çıkış Çoklu ekran projeksiyonları yapmak için birbirine bağlı RS-232 girişi ve çıkışı ile aynı anda kontrol edin.


BenQ LU935ST 3D sync in and out as well as RS-232


Üstün Görüntü Kalitesi

 

Hızlı Mod ile Gecikmeli Tepki

 

Oyunlarda kullanılan sıfıra yakın gecikmeli ekranlarla elde edilen deneyime dayalı olarak, LU935ST, 16,67 ms'ye kadar düşük gecikme süresi sağlamak için bir Hızlı Mod kullanır, böylece izleyiciler eğlenirken duyarlı ve gerçekçi etkileşimli sahneden yararlanır.
 


BenQ LU935ST Fast Mode
BenQ LU935ST Fast Mode


Gelişmiş Detay ve Genişletilmiş İçerik için WUXGA Çözünürlüğü

 

Full HD 1080p'yi çok aşan etkileyici WUXGA (1920 x 1200) yerel çözünürlüğe sahip BenQ LU935ST lazer projektör, yüksek çözünürlüklü görüntüleri yansıtırken daha fazla ayrıntı ve çarpıcı görüntü netliği sunar.
 


BenQ LU935ST projector with WUXGA resolution
BenQ LU935ST projector with WUXGA resolution


Çift Renkli Tekerlekler, Optimum Renk Performansı için %92 Rec.709 Renk Kapsamı Üretiyor

 

LU935ST'nin güçlü lazer projeksiyonu, %92 Rec.709 renk kapsamı sağlayan benzersiz renk performansı üretmek için çift renk tekerleği sistemi kullanır. LU935ST, renk oranlarını ve RGBY renginin saflığını artırarak, üstün sunum kalitesi sağlamak için renk doygunluğunu önemli ölçüde artırır.
 


BenQ LU935ST projector with 92% Rec.709 color coverage


Parlak Ortamlarda Yüksek Parlaklık Canlı Netlik

 

LU935ST'nin 5500 lümen yüksek parlaklığı, parlak, kompakt sergi alanlarında üstün görüntü kalitesiyle harika görüntüler üretir.
 


BenQ LU935ST projector with high brightness
BenQ LU935ST projector with high brightness


Lazerle Çalışan Ultra Yüksek Kontrast

 

LU935ST lazer projektör, gerçek derin siyahlar, canlı zengin renkler ve ince ayrıntılar için stratosferik olarak yüksek 3.000.000:1 kontrast oranıyla çarpıcı netlikte görüntüler oluşturur. LU935ST ayrıca, esnek performans yeteneği için gerçek siyahta açmak için beklemeye veya karartmaya devam etmeye gerek duymadan anında yanıt verme özelliğine sahiptir.
 


BenQ LU935ST projector with ultra-high contrast


Düşük Bakım Maliyeti

 

Lazer Işığı Zamanla Değer Yaratır

 

BenQ projektörler, 20.000 saat bakım gerektirmeyen çalışma garantili lazer ışık kaynağına sahiptir ve lamba değiştirme ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Tipik uzun ömürlü lambaların ortalama parlaklık kesintisine dayalı olarak, değer projektörün ömrü boyunca 10 lamba değişiminin değerini aşıyor.
 


BenQ BlueCore laser projectors guarantees low maintenance cost


Yüksek Tümleşik Ağ Kontrol ve Yönetim Sistemi UyumluluğuBenQ MDA centralized control software


BenQ Yazılımı ile Merkezi Kontrol

 

BenQ merkezi kontrol yazılımı, yerel bir ağ üzerinden BT yöneticileri/teknisyenleri tarafından birden fazla dijital projektörün uzaktan ve merkezi olarak yönetilmesini sağlayan bilgisayarlar için bir yönetim aracıdır. Yönetim yetenekleri, projektörleri tek tek veya gruplar halinde uzaktan izleme, kontrol etme ve yapılandırma yeteneğini içerir.


BenQ projectors are compatible with Creston, AMX and PJ Link control systems for convenient system integration


Ağ/ Web Kontrolü

 

BenQ lazer projektörler, çeşitli üçüncü taraf bileşenlerle uygun sistem entegrasyonu ve birden fazla projektörün merkezi olarak bakımı için düşük maliyet için Creston, AMX ve PJ Link kontrol sistemleriyle uyumludur. 
Teknik Özellikler
Çözünürlük1920 * 1200 WUXGA
Işık gücü5.000 - 5.999 Ansi Lumen
Kontrast50.000 -
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiKısa mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-LU935ST
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718755084188

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.