BenQ LU935 6000 Ansi Lumen 1920x1200 WUXGA Lazer Projeksiyon

Fiyat:
115.844,04 TL
Havale / EFT:
110.978,59 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
112.947,94 TL
10.956,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

 

 

BenQ LU935 6000 Lümen WUXGA Konferans Odası için Lazer ProjeksiyonGeleceğe Yönelik Konferans Odası için Uzun Ömürlü Görüntü Kalitesi ve Sorunsuz Entegrasyon
  • Dahili kurulum için mükemmel olan büyük D/Y lens kaydırma ve 1,6X Büyük zoom
  • Çoklu ekran uyumluluğu için 1080P'ye kadar Doğal Çözünürlük
  • Mükemmel parlaklığa sahip HDMI 2.0 bağlantı noktaları
  • Bakım maliyetlerini azaltan IP5X toz geçirmez mekanizma
 

Devrimci Lazer Teknolojisi

 

BenQ, tescilli DLP yüksek parlaklıkta lazer teknolojisine sahip eksiksiz bir yenilikçi projektör serisi sunar.


BenQ BlueCore DLP Laser Projector


Üst Seviye Parlaklık

 

Lazer diyotların sıfır sapma hizalaması, ışık tüneline ışık akısını artırarak ışık etkinliğini artırır.Üst Seviye Performans

 

Çift senkronize renk çarkları, optimum kromatik performans için hassas RGBY spektrumlarını uyaran katkı maddesi sarı bir segment kullanır.Üst Seviye Dayanıklılık

 

Renk çarkından saf ışığı yansıtan iki milyondan fazla mikro aynadan oluşan DLP çipi, 200.000 saatten fazla bozulmadan ısıya dayanacak şekilde hava geçirmez şekilde kapatılmıştır.


Yüksek Kaliteli Sunum


Üstün Sunum Kalitesi için Gelişmiş Modlar
BenQ LU935'in renk modları, tüm modern kurumsal sunum ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.  
Infografik Modu: Yüksek parlaklık ve %92 Rec.709 renk kapsamı sayesinde daha iyi renk geçişi sayesinde metin ve grafikleri ayrıntılı olarak göstererek daha doygun ve canlı renk performansı sağlar.
Sunum Modu: Eşsiz okunabilirlik için en gerçek siyahları ve örnek görüntü netliğini üreten, metinler ve çizelgeler içeren geleneksel sunumlar için tasarlanmıştır.
Video Modu: Toplantı odasında ortam ışığıyla video oynatırken dinamik renk ayrıntılarını korumak için tasarlanmıştır.

LU935 BlueCore Laser Projector infographic mode for large conference rooms.

Infographic Mode
 


LU935 BlueCore Laser Projector presentation mode for large conference rooms.

Presentation Mode
 

Çift Renkli Tekerlekler, Optimum Renk Performansı için %92 Rec.709 Renk Kapsamı Üretiyor

 

LU935'in güçlü lazer projeksiyonu, %92 Rec.709 renk kapsamı sağlayan benzersiz renk performansı üretmek için çift renk tekerleği sistemi kullanır. LU935, renk oranlarını ve RGBY renginin saflığını artırarak, üstün sunum kalitesi sağlamak için renk doygunluğunu önemli ölçüde artırır.
 


Dual Color Wheels Produce 92% Rec.709 Color Coverage for Optimal Color Performance


Lazer Etkin Ultra Yüksek Kontrast

 

LU935 Lazer Projektör, gerçek derin siyahlar, canlı zengin renkler ve ince ayrıntılar için stratosferik olarak yüksek kontrast oranı olan 3.000.000 ile çarpıcı netlikte görüntüler oluşturur. LU935 ayrıca, esnek performans yeteneği için gerçek siyahta açmak için beklemeye veya karartmaya devam etmeye gerek duymadan kendiliğinden yanıt özelliğine sahiptir.
 


Laser-Enabled Ultra-High Contrast for LU935 DLP BlueCore Laser Projector


Kolay Kurulum

 

Çeşitli Yerleşimlere Uyacak Şekilde Tasarlanmış Büyük D/Y Lens Kaydırma

 

LU935'in büyük ve D/Y lens kaydırma sistemi, ekranın boyutuna göre dikey olarak %60'a ve yatay olarak %23'e kadar kaydırarak görüntüyü düzgün bir şekilde hizalamak için kullanılabilir, herhangi bir mekanda kurulum veya yerleştirme zorluklarına rağmen mükemmel orantılı görüntüler sunar.


LU935 Laser Projector Proves Large H/ V Lens Shift Designed to Fit Various Placement
Ceiling mounted in the middle

Tavanın ortasına monte


Ceiling mounted-table Placed in the middle

Tavanın ortasına yerleştirilmiş monte masa


Tabletop placed at the back

Arkaya yerleştirilmiş masa üstü
 

Verimli Yükseltmeler ve Kurulum için 1,6x Yakınlaştırma

 

1,6x Big Zoom ile şirketler, mevcut tavan montajlarını yeniden konumlandırmadan eski projektörleri değiştirebilir ve büyük ölçekli görüntüleri yansıtmak için yeni projektörü herhangi bir alana kolayca yerleştirebilir. 1,6x yakınlaştırma, LU935'in ekrandan 3,5 ila 5,6 metre uzaklıkta herhangi bir yere monte edilmesine ve kurumsal toplantı odaları için tipik görüntü boyutu olan 120"lik görüntülerin projelendirilmesine olanak tanıyarak maliyetli yenileme veya kurulum kesintilerini ortadan kaldırır.


The 1.6x Zoom for Efficient Upgrades and Installation - BenQ LU935 Laser Business Projector for Large Meeting Room


360° Döndürerek Yansıtma

 

BenQ'nun LU935'i herhangi bir açıda dikey olarak eğilebilir ve her boyuttaki kurumsal mekanda sunumu gerçekleştirmek için tavana, duvarlara, zeminlere veya açılı tabelalara projeksiyon yapılmasına olanak tanır.


LU935 Business Laser Projector Provides 360° Rotation Projection


İdeal Projeksiyon Hizalaması için Gelişmiş Görüntü Kalibrasyonu

 

LU935, projektörün merkezden uzağa kurulması gerektiğinde sık görülen bir durum olan yamuk etkisine karşı koymak için hem yatay hem de dikey eksenlerde ±30°'lik iki boyutlu trapezoid düzeltme aralığı ile donatılmıştır. Montajcılar, mükemmel şekilde hizalanmış görüntü geometrisi için her bir köşeyi ayrı ayrı ayarlamak için Köşeye Sığdırma kontrolünü kullanabilir.
 


Advanced Image Calibration for Ideal Projection Alignment
Display Resolution Switch for Multi Display Compatibility


Çoklu Ekran Uyumluluğu için Ekran Çözünürlüğü Anahtarı

 

Kullanıcılar, ekran çözünürlüğü değiştirme işlevi aracılığıyla LU935 yerel çözünürlüğünü WUXGA'dan 1080P'ye değiştirebilir. Bu, çoklu ekran projeksiyonu yaparken 16:9 ekranlarla uyumluluğu artırmanın yanı sıra değiştirme sırasında mevcut 16:9 projektör ekranına sığdırmaya yardımcı olur. Doğal çözünürlük 1080P'ye ayarlandığında, dijital lens kaydırma işlevi etkinleştirilir ve tüm lens kaydırma aralığı dikey olarak ±%62'den ±%72'ye kadar olur ve böylece kurulumcu görüntülerde ince ayar yapabilir ve hizalayabilir, önemli ölçüde tasarruf edebilir daha fazla kurulum süresi.


Kolay Beyaz Dengesi Ayarı Projeksiyonlar Arasındaki Farkları En Aza İndirir

 

LU935, OSD'de kolay beyaz dengesi ayarını destekler, özellikle çok ekranlı konferans odasında daha iyi görüntüleme deneyimi için görüntü tutarlılığı sağlar.
 


Beyaz Dengesi Ayarından Önce
 


Easy White Balance Adjustment Minimize Differences Between Projections - LU935 Laser Business Projector

Beyaz Dengesi Ayarından Sonra
 

Kolay Kullanım için Kablolu Uzaktan Kumanda

 

LU935'in kablolu uzaktan kumandası, projektör kurulumcularına ve BT yöneticilerine ekstra kurulum kolaylığı ve kullanım kolaylığı sunar. Eklenen kablolu kontrol işlevi, cihazı projektör kurulum ayarı için güvenilir bir seçim haline getirir. Kurulumcular ve BT yöneticileri, her projektöre belirli bir uzaktan kumanda kimliği atayarak, bir mekana birden fazla projektör kurarken sinyal karışmasını ve kasıtsız değişiklikleri önleyebilir.


LU935’s wired remote control offers projector installers and IT managers extra set-up convenience and ease of operation.


Düşük Bakım Maliyeti

 

20.000 Saat Uzun Ömürlü Performans

 

BenQ LU935 lazer projektörler, 20.000 saatlik üstün görüntü kalitesi ve performansı sunar. Lazer ışık kaynağı, zamanla renk bozulmasına karşı direnç göstererek, BenQ lazer projektörlerini, belirli bir çalışma süresinden sonra farklı parlaklık seviyeleri üreten bitişik projektörler için endişe duymadan birden fazla projeksiyon için ideal hale getirir.


LU935 Provides 20,000 Hour Long-Lasting Performance


Kalıcı Canlı Renk için Filtresiz DLP Teknolojisi

 

BenQ LU935 lazer projektör, 1 çipli DLP tasarımının mutlak güvenilirliğine dayanmaktadır. Son derece dayanıklı DLP çipi, bozulma olmadan 20.000 saatten fazla dayanabilir ve sayısız kullanımda gerçeğe yakın renkler ve saf okunabilir metinler sağlar. Filtresiz DLP teknolojisi ile LU935, toplam sahip olma maliyetini düşürür ve endişelenecek zaman alıcı filtre bakımı gerektirmez.


LU935 Features DustGuard Pro Technology


Ağır Koşullar için DustGuard Pro™ Teknolojisi

 

LU935, DMD çipini, renk tekerleği sensörünü, lazer modülünü ve diğer optik bileşenleri korumak için lazer modüllerini ve kapalı ışık motorlarını kapatan BenQ DustGuard Pro™ Teknolojisi ile tasarlanmıştır. Tasarım, IP5X'in uluslararası toz geçirmezlik derecesi için toz odası test standardını geçmiştir. Servis maliyetlerini ve arıza süresini önemli ölçüde azaltmak için renk tekerleği sensör arızasını, görüntüdeki görünür noktaları ve renk bozulmasını etkin bir şekilde ortadan kaldırır.Yüksek Sistem Entegrasyonu ve Uyumluluk

 

Sıkıştırılmamış İletim ve Kontrol için HDBaseT

Çığır açan HDBaseT bağlantısına sahip LU935, PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, belge kameraları, Blu-ray ve DVD'ler dahil olmak üzere birden fazla kaynaktan gelen video, ses, RS-232 ve LAN sinyal kontrol sinyallerini tek bir RJ-45 kablosunda birleştirir. Bu, 100 metreye kadar kesintisiz aktarım sağlar.


HDBaseT for Uncompressed Transmission and Control


Üçüncü Taraf Ağ / Web Kontrol Uyumluluğu

 

LU935, LAN üzerinden ağ kontrolünü gerçekleştirerek kurumsal ağ altyapılarına entegrasyonu kolaylaştıran Extron, Crestron ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle geniş çapta uyumludur. LAN altyapısı olmadığında LU935, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli Kurulumlar için RS-232'yi de destekler.


LU935 features leading control systems including Extron, Crestron and PJ-Link, which fulfills network control via LAN.

BenQ DMS Local

 

Tüm ekranlarını LAN üzerinden uzaktan kontrol etmek isteyen kullanıcılar, sisteminiz için DMS Local yazılımını indirip kurabilirsiniz. DMS Local, Windows işletim sisteminde kullanım için bir Cihaz Bilgileri ve Yönetim yazılımıdır. DMS Local, DMS Local ayarlarınızı bulut tabanlı DMS Cloud'a entegre etmenize olanak tanıyan Ajan Modunu da destekler.


BenQ DMS Local Allows Easy Device Management on LU935 Laser Business Projector


Ekran
Parlaklık (ANSI lümen)
6000
Doğal Çözünürlük
WUXGA (1920x1200)
Doğal En/Boy Oranı
16:10
Kontrast Oranı (FOFO)
3000000:1
Ekran Rengi
30-(1,07 milyar renk)
Işık Kaynağı
Lazer
Işık Kaynağı Ömrü
20000 saat
Optik
Atım Oranı
1.36-2.18
Yakınlaştırma Oranı
1,6x
Lens
F/# = 1.81 ~ 2.1,f = 14.3 ~ 22.9 mm
Yansıtma Ofseti (Tam Yükseklik)
0%
Keystone Ayarı
2D, Dikey ± 30 derece; Yatay ± 30 derece
Dikey Lens Kaydırma
-60%~ +60%
Yatay Lens Kaydırma
-23%~ +23%
Resim
DCI-P3 Kapsamı
Yok
Rec.709 Kapsamı
92%
Resim Modları
3D, Parlak, Golf, İnfografik, Sunum, sRGB, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Canlı
Uyumluluk
Giriş Gecikmesi
33.4 ms (1080p@60Hz)
Çözünürlük Desteği
VGA (640 x 480) ila 4K UHD (3840 x 2160)
Yatay Frekans
15K~102KHz
Dikey Tarama Hızı
23~120Hz
G/Ç Arayüzü
PC girişi (D-sub 15pin)
(x1), PC in-1
Monitör çıkışı (D-sub 15pin)
(x1)
Kompozit Video girişi (RCA)
Yok
S-Video girişi (Mini DIN 4pin)
Yok
Bileşen Video girişi (3RCA)
Yok
HDMI girişi
(x2), HDMI-1 (2.0a/HDCP2.2), HDMI-2 (2.0a/HDCP2.2)
Monitör çıkışı (HDMI)
Yok
Display Port
Yok
HDBaseT (RJ45)
(x1), Video/Ses
3G-SDI girişi
Yok
3D Sync girişi
(x1)
3D Sync çıkışı
(x1)
USB Type A
(x1), USB Type A-1 (2.0/Güç Kaynağı1.5A)
USB Type B
Yok
USB Type Mini B
Yok
USB Type C
Yok
RS232 girişi (DB-9pin)
(x1)
RS232 çıkışı (DB-9pin)
Yok
Kablolu Uzaktan Kumanda Girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
Kablolu Uzaktan Kumanda Çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
Yok
DC 12V Tetikleyici (3,5 mm Jak)
(x1)
Ses
Hoparlör
(x2), 10 W
Bas hoparlörü
Yok
Ses girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
Ses çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
Audio out (S/PDIF)
Yok
Microphone girişi (Mini Jack)
Yok
Çevre
Çalışma Sıcaklığı
0~40?
Güç Kaynağı
AC 100 ila 240 V, 50/60 Hz
Tipik Güç Tüketimi (110V)
440W
Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<0,5W
Ağ Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<2W
Aksesuarlar
Kablosuz USB donanım kilidi
Yok
Android TV dongle
Yok
Pil ile Uzaktan Kumanda
RCA011
Güç Kablosu (bölgeye göre)
x1 (1.8M)
VGA (D-sub 15pin) Kablosu
Yok
Kullanım Kılavuzu CD'si
Yok
3D Gözlük
(Opsiyonel), DGD5
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Yok
Kurulum Kılavuzu
1 (8L)
Garanti Belgesi (bölgeye göre)
Evet
Toz Önleyici Filtre
Yok
Pil
Yok
Evrensel Tavana Montaj
(Opsiyonel), CMG3
Duvar Montajı
Yok
Akıllı
Dahili İşletim Sistemi
Yok
Bluetooth
Yok
Wi-Fi Standart
Yok
Kablosuz Yansıtma
Yok
Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (GxYxD) (mm)
416x166 x 351 mm
Net Ağırlık (kg)
7
Projeksiyon Sistemi
Projeksiyon Sistemi
DLP
Optical
Throw Ratio
1.36-2.18
Zoom Ratio
1.6x
Keystone Correction
2D, Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees
Lens shift
Vertical -60%~ +60% Horizontal-23%~ +23%
Display
Projection System
DLP
DMD type
DMD chip
Brightness
6,000 Lumens
Contrast Ratio*
3,000,000:1
Display Color
30-bit (1.07 billion colors)
Aspect Ratio
16:10
Light Source
Laser
Light Source Life*
20000 hrs
Native Resolution
WUXGA (1920x1200)
Audio
Built-in Speaker
10W x2
Feature
Security
Security Bar
Connectivity
HDMI
(x2) ,HDMI-1 (2.0a/HDCP2.2) ,HDMI-2 (2.0a/HDCP2.2)
PC (D-sub 15pin)
(x1) ,PC in-1
Monitor out (D-sub 15pin,Female)
(x1)
Audio in(mini jack)
(x1)
Audio out (mini jack)
(x1)
RS232 In (D-sub 9pin, male)
(x1)
USB TypeA-1
(x1) ,USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A)
I/O PORT
HDBaseT (RJ45) x1
LAN Port(RJ45 for Network )
(x1)
Compatibility
Resolution Support
VGA (640 x 480) to 4K UHD (3840 x 2160)
Horizontal Frequency
15~102KHz
Vertical Scan Rate
23~120Hz
HDTV Compatibility
480i, 480p, 576i, 567p, 720p, 1080i, 1080p
Video Compatibility
NTSC, PAL, SECAM
Power
Power Consumption (Max/Normal/Eco)
Typical 440W
Standby Power Consumption
<0.5W
Power Supply
AC 100 to 240 V, 50/60 Hz
Standby Power Comsumption
Normal < 0.5W
Dimension and Weight
Product Dimensions (WxHxD)
416x166 x 351 mm
Product Weight
7
Operation Condition
Operating Temperature
0 ~ 40°C
Accessories
Accessories (Standard)
Power Cord (by region)
Remote Control w/ Battery(RCA011)
Warranty Card (by region)
QSG
OSD
On Screen Display Language
Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/Thai/TraditionalChinese/Vietnamese /Farsi (30 Languages)

 
Teknik Özellikler
Çözünürlük1920 * 1200 WUXGA
Işık gücü5.000 - 5.999 Ansi Lumen
Kontrast50.000 -
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-LU935
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718755084591

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.