BenQ LU930 5000 Ansi Lumen 1920x1200 WUXGA Lazer Projeksiyon

Fiyat:
86.262,37 TL
Havale / EFT:
82.639,35 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
84.105,81 TL
8.158,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava


BenQ LU930 5000 lümen WUXGA Konferans Salonu Projeksiyonu
İnovasyonunuzun Doğru Gerçek Renklerle Öne Çıkmasını Sağlayın
  • 3.000.000:1 kontrast oranı
  • %92 Rec.709 renk alanı
  • Bakım maliyetlerini düşüren IP5X toz geçirmez mekanizma


BlueCore Lazer Teknolojisi
Devrim Niteliğindeki BlueCore Lazer Teknolojisi

Dünyanın 1 Numaralı DLP markası BenQ, kurumsal ortamlarda profesyonel sunum için WUXGA çözünürlüğünü ortaya çıkaran LU930 ile eksiksiz yenilikçi kurumsal BlueCore lazer projektör serisini sunar.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector gives you superior brightness, performance, and durability.

Üst Seviye Parlaklık

Hassas Şekilde Hizalanmış Yüksek Çıkışlı Lazer Kaynağı

BlueCore lazer diyotlarının sıfır sapma hizalaması, ışık tünelindeki ışık akısını ve ışığın etkinliğini 5.000 lümene arttırır.Üst Seviye Performans

İkincil Sarı Dolgulu Renk Tekeri

Çift senkronize BlueCore renk tekeri, ilave sarı segment kullanır ve en iyi renk performansı için kusursuz RGBY spektrumları oluşturur.Üst Seviye Dayanıklılık

Hava Almayacak Şekilde Kapalı DLP Yongası

Renk tekeri üzerinden saf ışığı yansıtan iki milyondan fazla mikro aynadan oluşan DLP yongası, bozulma olmadan 20.000 saatin üzerindeki ısıya direnmek için hava almayacak şekilde kapatılmıştır.


Üst Seviye Görüntü Kalitesi
Çift Renk Tekeri, En İyi Renk Performansı için %92 Rec.709 Renk Alanı Üretir

LU930’un güçlü BlueCore lazer yansıtması, %92 Rec.709 renk alanına ulaşan benzersiz renk performansı sağlamak için çift renk tekeri sistemi kullanır. LU930, renk oranlarını ve RGBY renginin saflığını arttırarak, üstün sunum kalitesi sağlamak için renk doygunluğunu önemli ölçüde iyileştirir.BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector with a dual color wheel produces unparalleled color performance.
Üstün Sunum Kalitesi için Gelişmiş İnfografik Modu

BenQ İnfografik Modu, tüm modern ticari işletmelerin çaba gösterdiği infografik ağırlıklı sunumların üstesinden gelmekle ilgili mevcut kurumsal trende mükemmel bir şekilde uyuyor. İnfografik Modu, LU930’un yüksek parlaklığı ve %92 Rec.709 renk alanı aracılığıyla daha iyi renk tonlaması sayesinde, infografik metni ve grafikleri detaylı bir şekilde sergilemek için mükemmeldir ve sunum moduna göre daha doygun ve canlı renk performansı sunar. BenQ geliştirme teknolojisine sahip Video Modu ayrıca, ortam ışığı bulunan toplantı odasında video oynatılırken dinamik renk detaylarını korumak için tasarlanmıştır.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector is great for showcasing the text and graphics of infographic in detail.

İnfografik Modu


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector is great for showcasing the text and graphics of infographic in detail.

Sunum Modu


Maksimum Göz Rahatlığı için Yüksek Parlaklık ve LumiExpert™ Ortam Işığı Algılayıcısı

LU930'daki 5000 lümen yüksek parlaklık, sunum yapan kişilerin ve katılımcıların rahat bir şekilde aydınlatılmış orta büyüklükteki konferans odalarında (20-40 kişi) sunum yapmasına olanak sağlar. BenQ kurumsal projektörün sahip olduğu yeni LumiExpert™ teknolojisi, bir toplantı odasının ortam ışığı koşullarını otomatik olarak algılayabilir ve netliği ve konforu en üst düzeye çıkarmak için projektörün parlaklığını ayarlayabilir. İster karanlık toplantı odasında, ister aydınlık bir ofiste sunum yapılsın, LumiExpert™ BenQ Kurumsal projektörlerin en yüksek performansı sunmasını garanti eder.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s 4000lm high brightness and LumiExpert technology ensure peak performance of the presentations.
Lazerle Sağlanan Ultra Yüksek Kontrast

LU930 Lazer Projektör gerçek derin siyahlar, canlı zengin renkler ve en ince detaylar için 3.000.000 çok yüksek kontrast oranı ile çarpıcı derecede net görüntüler oluşturur. LU930, esnek performans özelliği için gerçek siyah renkte açılması veya karartma modundan devam ettirilmesi amacıyla beklemeye gerek kalmadan kendiliğinden tepki özelliğine de sahiptir.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector creates strikingly clear images with ultra-high contrast.
Sürekli Güvenilirlik
20.000 Saat Uzun Ömürlü Performans

BenQ BlueCore lazer projektörler, 20.000 saatlik üstün görüntü kalitesi ve performans sunar. Lazer ışık kaynağı, zaman içindeki renk bozulmasına karşı direnir, bu durum BenQ lazer projektörlerini belirli bir çalışma süresinin ardından farklı parlaklık seviyeleri üreten bitişik projektörlerle ilgili endişe duymadan, çoklu karma yansıtmalar için ideal hale getirir.Kalıcı Canlı Renkler için DLP Teknolojisi

BenQ BlueCore lazer projektörler, 1 yongalı DLP tasarımının mutlak güvenilirliğini esas alır. Son derece dayanıklı DLP yongası bozulma olmadan 20.000 saatin üzerinde çalışabilir, bu sayede sayısız kullanım sonrasında gerçeğe yakın renkler ve net okunabilir metinler sağlar.


DLP technology built in BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector ensures true-to-life colors.

Zor Koşullar için Üstün Toz Geçirmezlik

BenQ LU930 lazer projektör, lazer modülünü ve fosfor tekerini korumak için kapalı ışık kaynağı motorlarıyla tasarlanmıştır. Servis maliyetlerini ve parlaklık bozulması arıza süresini önemli ölçüde azaltır. Bu tasarım, uluslararası toz geçirmezlik derecesi IP5X için toz odası test standardını geçmiştir.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector is designed with dustproofing function, which enables outstanding performance even in severe conditions.

Kapalı Lazer Modülü
Çok Yönlü Kablosuz Sunum Çözümleri

BenQ, birinci sınıf InstaShowTM kablosuz sunum sisteminden kullanımı kolay QCast Yansıtma Wi-Fi dongle'a kadar değişen toplantı odası uygulamalarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere eksiksiz Full HD kablosuz sunum çözümleri* serisi sunar.

*Opsiyonel aksesuarlar


Full HD Kablosuz Sunumu Başlatmak için Tek Düğme

BenQ InstaShow™, birden fazla sunum yapan kişinin herhangi bir cihazdan yönlendirmesine olanak sağlayan benzersiz sıfır yazılım bir çözümüdür. Tak ve çalıştır cihaz, sürücü kurulumu gerektirmez ve herhangi bir işletim sistemi veya donanım platformuyla uyumludur, bu durum sunum yapan kişilerin daha iyi toplantı verimliliği için kablosuz olarak sırayla sorunsuz sunum yapmasını kolaylaştırır.

*Uyumluluk gereksinimleri: Kaynak dizüstü bilgisayarda USB/HDMI bağlantı noktaları ve görüntüleme cihazında HDMI girişi.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector has a designated space for InstaShowTM, which makes combining the two devices easy and results in a streamlined appearance.
Akıllı Cihazlardan Kablosuz Multimedya Sunumu

BenQ, kurumsal çalışanların artan BYOD (kendi cihazını getir) ihtiyaçlarını karşılamak için toplantıdaki katılımcılarının herhangi bir mobil cihazdan videolar, belgeler ve canlı kamera (video) da dahil Full HD multimedya içeriği kablosuz şekilde paylaşmasına olanak sağlayan QCast Yansıtma Wi-Fi Dongle'ı sunar. BenQ kablosuz çözümleri, son derece etkili toplantılar için tam katılımcı desteğini, işbirliğine dayalı ekip çalışmasını ve ilham veren tartışmaları teşvik eder.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector offers Qcast Mirror Wi-Fi dongle to enable wireless multimedia presentation.
Mükemmel Kurulum Esnekliği
360° Döndürerek Yansıtma

BenQ'nun LU930 projektörü, belirli bir açıyla dikey olarak eğilebilir ve herhangi bir boyuttaki kurumsal mekanlarda sunum talebini karşılamak için tavana, duvarlara, zeminlere veya açılı tabelalara yansıtmaya imkan verir.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector with 360 rotation projection fulfills any projection demand.
Verimli Yükseltmeler için 1,6x Yakınlaştırma

1,6x Big Zoom ile şirketler, kısıtlı alanlarda büyük ölçekli görüntüleri yansıtmak için mevcut tavan montajlarını kullanarak eski projektörleri kolayca ve ekonomik bir şekilde değiştirebilir. 1,6x yakınlaştırma, LU930'un ekrandan 3,5 ila 5,6 metre arasında herhangi bir yere monte edilmesine ve kurumsal toplantı odaları için tipik görüntü boyutu olan 120"lik görüntülerin projelendirilmesine olanak tanıyarak maliyetli yenileme veya kurulum kesintilerini ortadan kaldırır.


BenQ LU930 WUXGA Bluecore Laser Conference Room projector with the 1.6x zoom provides efficient updates of outdated projectors.
Yatay / Dikey Lens Kaydırma

Yatay/dikey lens kaydırma sistemlerinin rahatlığı, herhangi bir mekanda kurulum veya yerleştirme zorluklarına rağmen mükemmel orantılı görüntüler sunar.


BenQ LU930 WUXGA Bluecore Laser Conference Room projector with lens shift systems deliver perfectly proportioned images in any venue.
İdeal Yansıtma Hizalaması için Gelişmiş Görüntü Kalibrasyonu

LU930, trapezoid etkisini gidermek için hem yatay hem de dikey eksenlerde ±30°'lik iki boyutlu trapezoid düzeltme aralığı ile donatılmıştır. Bu durum, projektörün merkez dışına monte edilmesi gerektiğinde karşılaşılan yaygın bir olaydır. Kurulum yapanlar, mükemmel biçimde hizalanmış görüntü geometrisi için her bir köşeyi sırayla ayarlamak amacıyla Köşe Sığdırma kontrolünü kullanabilir.


BenQ LU710 WUXGA BlueCore Laser Conference Room Projector\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s corner fit correction function ensures perfectly aligned image geometry.

Son Derece Entegre Ağ Kontrolü ve Yönetim Sistemi Uyumluluğu
Kapsamlı Kontrol Sistemi Uyumluluğu

LU930, LAN aracılığıyla ağ kontrolü gerçekleştiren Extron, Crestron ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle tam olarak uyumludur ve kurumsal ağ altyapılarına entegrasyonu kolaydır. LU930, LAN altyapısının mevcut olmadığı durumlarda, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulumlar için RS-232 bağlantısını da destekler.BenQ Yazılım ile Merkezi Kontrol

BenQ merkezi kontrol yazılımı, birden fazla dijital projektörün yerel bir ağ aracılığıyla BT yöneticileri/teknisyenleri tarafından uzaktan ve merkezi olarak yönetilmesini sağlayan bilgisayarlar için bir yönetim aracıdır. Yönetim özelliklerinde, projektörleri ayrı ayrı veya gruplar halinde uzaktan izleme, kontrol etme ve yapılandırma yeteneği bulunur.BenQ Yazılım ile Merkezi Kontrol

Yöneticiler, aynı yerel ağ üzerindeki birden fazla BenQ projektöründeki üretici yazılımını LAN aracılığıyla merkezi olarak yükseltebilir (en fazla 253 projektör) ve en son güncellemeleri tek seferde tüm cihazlara dağıtabilir. Bu yeni uygulama, üretici yazılımını daha kullanıcı dostu bir arayüzle yükseltebilir.

*Araç hakkında daha fazla bilgi için lütfen BenQ servisiyle iletişim kurun.Kullanıcı Avantajı
Lazer Işığı Zaman İçinde Değer Yaratır

BenQ BlueCore lazer projektörlerin lazer ışık kaynağı, 20.000 saat bakım gerektirmeyen çalışmayı garantileyen lazer ışık kaynaklarına sahiptir ve lamba değişimine ve bakımına yönelik maliyetlerden tasarruf sağlar. BlueCore’un değeri, tipik uzun ömürlü lambaların ortalama parlaklık bitme süresine bağlı olarak, projektörün kullanım ömrü boyunca 10 lamba değişimi değerinin üzerine çıkar.BenQ LU930 WUXGA Bluecore Laser Conference Room projector is guaranteed for 20000 hours of maintenance-free operation.
Enerji kullanımını en üst düzeye çıkarmak için çoklu aydınlatma modları

LU930, yansıtılan görüntüyü çeşitli ortam aydınlatma durumlarında optimize etmek için çoklu aydınlatma modlarıyla birlikte gelir. Bu özellik, enerji tüketimini optimize ederken ve projektörün ömrünü uzatırken, herhangi bir ortamda genel görsel deneyimi geliştirmek için ideal parlaklık seviyesini garanti eder.


BenQ LU930 WUXGA Bluecore Laser Conference Room projector comes with multiple lighting modes to optimize the projected image.
Anında Açma/Kapama ve Sinyal Gücü Açma

BlueCore lazer projektör, lambalı bir projektörün yarısı kadar bir sürede açılır ve bekleme süresini ve güç tüketimini azaltır. Sinyal gücü açma özelliği, projektörünüzü VGA veya HDMI giriş sinyali algılandığında otomatik olarak açar ve BenQ’nun BlueCore lazer projektörlerinin kullanım kolaylığını daha da artırır.BenQ LU930 WUXGA Bluecore Laser Conference Room projector powers up instantly, reducing waiting time and power consumption.
Ekran
Parlaklık (ANSI lümen)
5000
Doğal Çözünürlük
WUXGA (1920x1200)
Doğal En/Boy Oranı
16:10
Kontrast Oranı (FOFO)
3000000:1
Ekran Rengi
30 Bits (1,07 billion colors)
Işık Kaynağı
Lazer
Işık Kaynağı Ömrü
20000 saat
Optik
Atım Oranı
1.36 ~ 2.18
Yakınlaştırma Oranı
1,6x
Lens
F/# = 1.81 ~ 2.1,f = 14.3 ~ 22.9 mm
Yansıtma Ofseti (Tam Yükseklik)
0%
Keystone Ayarı
2D, Dikey ± 30 derece; Yatay ± 30 derece
Dikey Lens Kaydırma
± 60%
Yatay Lens Kaydırma
± 23%
Resim
Rec.709 Kapsamı
92%
Resim Modları
3D, Parlak, İnfografik, Sunum, sRGB, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Video
Uyumluluk
Giriş Gecikmesi
2 frame (33.34ms) 60Hz
Çözünürlük Desteği
VGA(640 x 480) ila WUXGA_RB(1920 x 1200) *RB=Azaltılmış boşluk
Yatay Frekans
15K~102KHz
Dikey Tarama Hızı
23~120Hz
G/Ç Arayüzü
PC girişi (D-sub 15pin)
(x1), PC in-1
Monitör çıkışı (D-sub 15pin)
(x1)
Kompozit Video girişi (RCA)
(x1)
Bileşen Video girişi (3RCA)
(x1)
Bileşen Video girişi (5BNC)
Yok
HDMI girişi
(x2), HDMI-1 (1.4a/HDCP1.4), HDMI-2 (1.4a/HDCP1.4)
USB Type A
(x1), USB Type A-1 (2.0/Güç Kaynağı1.5A/Service)
RS232 girişi (DB-9pin)
(x1)
DC 12V Tetikleyici (3,5 mm Jak)
(x1)
Ses
Hoparlör
(x2), 10 W
Ses girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1), 1
Ses çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
(x1), 1
Audio out (S/PDIF)
Yok
Microphone girişi (Mini Jack)
Yok
Çevre
Çalışma Sıcaklığı
0~40?
Güç Kaynağı
AC 100 ila 240 V, 50/60 Hz
Tipik Güç Tüketimi (110V)
415
Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<0,5W
Ağ Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<2W
Aksesuarlar
Pil ile Uzaktan Kumanda
RCE016
Güç Kablosu (bölgeye göre)
x1 (1.8M)
3D Gözlük
(Opsiyonel), DGD5
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
1 (21L)
Garanti Belgesi (bölgeye göre)
Evet
Toz Önleyici Filtre
(Opsiyonel), Yes
Evrensel Tavana Montaj
Yes, CMG3
Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (GxYxD) (mm)
416 x166 x351
Net Ağırlık (kg)
6.3
Projeksiyon Sistemi
Projeksiyon Sistemi
DLP
Optical
Throw Ratio
1.36 ~ 2.18
Zoom Ratio
1.6x
Lens Control
Manual Focus
Lens Shift
Manual lens shfit, V: ±60 %; H: ±23 %
Keystone Correction
2D keystone, V: ±30 degree; H: ±30 degree
Projection Size
30"-300"
Display
Projection System
DLP Single
DMD type
0.48" WUXGA
Brightness
5000 ANSI Lumens
Contrast Ratio*
3,000,000:1
Display Color
1.07 Billion Colors
Aspect Ratio
Native 16:10 (5 aspect ratio selectable)
Light Source
Laser
Light Source Life*
20,000 hours(Normal)
Native Resolution
1920 x 1200 pixels, 16:10
Audio
Built-in Speaker
10Wx2
Feature
Security
Security Bar, Kensington anti-theft lock slot
Feature
Digital Shrink and Shift, 360?Projection, LumiExpert, LAN Control(AMX/ PJ Link/Crestron), MDA,DMS Local Compatibility, FW upgrade via LAN
Connectivity
I/O PORT
HDMI (1.4a) x 2
PC (D-sub 15pin) x 1
Monitor out (D-sub 15pin,Female) x 1
Audio in(mini jack) x 1
Audio out (mini jack) x 1
RS232 In (D-sub 9pin, male) x 1
LAN Port(RJ45 for Network ) x 1
USB TypeA (5V,1.5A, Service) x 1
Component Video in x 1
Composite Video in (RCA) x 1
RCA Audio in- L/R x 1
IR Receiver(Front+Top) x 2
12V Trigger x 1
Kensington anti-theft lock slot x 1

Compatibility
Resolution Support
VGA(640 x 480) to WUXGA_RB(1920 x 1200)
Horizontal Frequency
15~102KHz
Vertical Scan Rate
23 ~ 120 Hz
HDTV Compatibility
480i, 480p, 576i, 567p, 720p, 1080i, 1080p
Video Compatibility
NTSC, PAL, SECAM
Power
Power Consumption (Max/Normal/Eco)
Max 475W/ Normal 415W/ Eco 325W
Standby Power Consumption
Normal < 0.5Watts. Network < 2W.
Dimension and Weight
Product Dimensions (WxHxD)
416 x166 x351 mm
Product Weight
6.3 Kg
Operation Condition
Operating Temperature
0 ~ 40oC
Noise Level (Normal/Eco)
37/30 dB
Accessories
Accessories (Standard)
Power Cord (by region)
Remote Control w/ Battery (RCE016)
HDMI cable
Warranty Card (by region)
QSG
Accessories (Optional)
3D Glasses (5J.J9H25.002)
Ceiling mount (CMG3)
WDC10
WDC20
Qcast Mirror
OSD
On Screen Display Language
Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/Thai/TraditionalChinese/Vietnamese /Farsi (30 Languages)
InstaShow Host
Power Supply
100 ~ 240V AC

 
Teknik Özellikler
Çözünürlük1920 * 1200 WUXGA
Işık gücü5.000 - 5.999 Ansi Lumen
Kontrast50.000 -
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-LU930
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718755080647

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.