BenQ LK952 5000 Ansi Lumen 4K 3840*2160 Lazer Projeksiyon

Fiyat:
183.587,04 TL
Havale / EFT:
175.876,38 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
178.997,36 TL
17.364,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

LK952 5000 lümen 4K Konferans Odası Lazer Projektörİnovasyonunuzun Doğru Gerçek Renklerle Öne Çıkmasını Sağlayın
  • 3,000,000:1 kontrast oranı
  • %95 Rec.709 renk alanı
  • Çoklu ekran yansıtma için dijital HDMI çıkış
  • Kolay kullanım için kablolu uzaktan kumanda
  • Bakım maliyetlerini düşüren IP5X toz geçirmez mekanizma


BlueCore Lazer Teknolojisi
Devrim Niteliğindeki BlueCore Lazer Teknolojisi

Dünyanın 1 Numaralı DLP markası olan BenQ, sabit lens kurulumu için yenilikçi BlueCore lazer projektörlerin tüm serisini LK952 ile genişletiyor ve kurumsal toplantılarda ve halka açık mekanlarda güçlü görsel iletişime olanak sağlıyor.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector gives you superior brightness, performance, and durability.

Üst Seviye Parlaklık

Hassas Şekilde Hizalanmış Yüksek Çıkışlı Lazer Kaynağı

BlueCore lazer diyotlarının sıfır sapma hizalaması, ışık tünelindeki ışık akısını arttırır ve ışığın etkinliğini iyileştirir.Üst Seviye Performans

İkincil Sarı Dolgulu Renk Tekeri

Çift senkronize BlueCore renk tekeri, ilave sarı segment kullanır ve en iyi renk performansı için kusursuz RGBY spektrumları oluşturur.Üst Seviye Dayanıklılık

Hava Almayacak Şekilde Kapalı DLP Yongası

Renk tekeri üzerinden saf ışığı yansıtan iki milyondan fazla mikro aynadan oluşan DLP yongası, bozulma olmadan 100.000 saatin üzerindeki ısıya direnmek için hava almayacak şekilde kapatılmıştır.


Üstün Görüntü Kalitesi
İnce Detaylara sahip Kusursuz Sunum için 4K UHD Görüntü Kalitesi

LK952, CTA'nın standardını elde etmek amacıyla her bir kare için 8,3 milyon farklı piksele sahip 4K UHD 3840 x 2160 çözünürlük üretir ve modern kurumsal ortam için projektörün şık ve kompak profilini en üst düzeye çıkarmak için devrim niteliğindeki 0,47” tek DMD DLP teknolojisini kullanır. Full HD 1080p'nin dört katı çözünürlüğe sahip 4K UHD, hayranlık uyandıran netlik ve canlı şekilde belirtilen ince ayrıntılar sunar.BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector has four times the resolution of Full HD 1080p, ensuring awe-inspiring clarity and crispy details.
DLP Teknolojisinden gelen Üstün Görüntü Detayları ve Renk Bütünlüğü

BenQ'nun LK952 4K Lazer Projektörü, 4K içeriği yansıtırken daha ciddi olabilecek birden fazla panelin özündeki hizalama sorunlarından kaçınmak için tek DMD DLP teknolojisi ile renk ve görüntü bütünlüğünü korur. LK952, çok keskin görüntüler ve saf renkler oluşturur ve kusursuz netlik için bulanıklık, gölgelenme ve girişim desenleri gibi problemleri ortadan kaldırır.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector preserves color and image integrity with the single DMD DLP technology.

DLP 4K UHD Projektör


DLP Olmayan 4K UHD Projektör


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector preserves color and image integrity with the single DMD DLP technology.

DLP 4K UHD Projektör


DLP Olmayan 4K UHD Projektör


HDR 10 Teknolojisiyle Güçlendirilen Hiper Gerçekçi Video Kalitesi

BenQ’ya özgü Otomatik HDR Renk İşleme özelliğine sahip HDR10 desteğiyle güçlendirilen LK952’nin yüksek Dinamik Aralık performansı, tek bir adımda daha fazla parlaklık, kontrast aralığı ve görüntü optimizasyonu sunar ve üstün video sunumu için 4K içeriğindeki her detayın görülmesini sağlar.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with HDR 10 technology provides greater brightness, contrast range, and image optimization.

4K Görüntü Güçlendirme Teknolojisiyle Optimize Edilmiş Görüntü Kalitesi

BenQ'nun LK952 projektörü, en iyi görüntü kalitesini sunmak amacıyla yansıtılan görüntülerin kalitesini daha da iyileştirmek için en ileri 4K Görüntü Güçlendirme Teknolojisini kullanır. LK952, yansıtılan tüm görüntülerin çözünürlüğünü otomatik olarak 4K çözünürlüğe yükseltir ve mükemmel görüntü detaylarını garanti eder. LK952'de ayrıca, keskin kenarlar ve kusursuz yüzey dokuları oluşturmak için nesne ile arka planı arasındaki renk değişikliklerini algılayan, harekete uyarlanabilir kenar geliştirme özelliği Pixel Enhancer 4K bulunur.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with 4K image amplifying technology guarantees superb image details.

İyileştirilmiş


Orijinal


Kalıcı Canlı Renkler için DLP Teknolojisi

BenQ BlueCore lazer projektörler, 1 yongalı DLP tasarımının mutlak güvenilirliğini esas alır. Son derece dayanıklı DLP yongası bozulma olmadan 100.000 saatin üzerinde çalışabilir, bu sayede sayısız kullanım sonrasında gerçeğe yakın renkler ve net okunabilir metinler sağlar.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with DLP technology ensures true-to-life colors.

Parlak Ortamlarda Canlı Netlik

LK952’deki 5000 lümen yüksek parlaklık, sunum yapan kişilerin ve katılımcıların rahat bir şekilde aydınlatılmış orta büyüklükteki konferans odalarında sunum yapmasına olanak sağlar ve en verimli toplantıları kolaylaştırmak için uzlaşması zor tartışmaları, işbirliğini, not almayı ve etkileşimi destekler. Yüksek parlaklık, montaj yapanların zorlu kurumsal standartları karşılamaları için profesyonel görüntü kalitesi sağlar.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with 5000 high lumens brightness provides vivid clarity.

BenQ Projektörler


Diğer Projektörler


Lazerle Güçlendirilen Ultra Yüksek Kontrast

LK952 lazer projektör gerçek derin siyahlar, canlı zengin renkler ve en ince detaylar için 3.000.000:1 çok yüksek kontrast oranı ile çarpıcı derecede net görüntüler oluşturur. LK952, esnek performans özelliği için gerçek siyah renkte açılması veya karartma modundan devam ettirilmesi amacıyla beklemeye gerek kalmadan kendiliğinden tepki özelliğine de sahiptir.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with ultra-high contrast creates strikingly clear images.
Çoklu Ekran Yansıtma için Dijital HDMI Çıkış

50-80 katılımcının ağırlandığı büyük toplantı odaları için birden fazla yansıtılan ekran, izleyicilere daha iyi görüntüleme deneyimleri sunabilir. Geleneksel projektörler, iletim mesafesi sebebiyle bozulabilen analog sinyalli bir VGA çıkışı sağlar. BenQ LK952, HDMI çıkışı aracılığıyla doğrudan projektörden projektöre veya diğer HDMI görüntüleme cihazlarına sinyal bozulması olmadan mükemmel dijital sinyal gönderir.

*4K 30p’ye kadar çözünürlüğü destekler


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with digital hdmi output enables multi-screen projection.
DICOM Röntgen Görüntüleme

DICOM (Tıpta Sayısal Görüntüleme ve Haberleşme) tıbbi görüntüleme bilgilerinin işlenmesine, saklanmasına, yazdırılmasına ve iletilmesine yönelik bir standarttır. DICOM Simülasyon Modu, röntgen gibi gri tonlamalı tıbbi görüntüleri öğrenim ve eğitim amacıyla gelişmiş gri tonlama seviyesiyle görüntülemek için idealdir.


BenQ LK952 4K DLP Laser Projector with high-brighteness X-ray images
Kablosuz Sunum Çözümü Ölçeklenebilirliği
Full HD Kablosuz Sunumu Başlatmak için Tek Düğme

BenQ InstaShow™ WDC10, en fazla 16 sunum yapan kişinin herhangi bir cihazdan yönlendirmesine olanak sağlayan benzersiz sıfır yazılım çözümdür. Tak ve çalıştır cihaz, sürücü kurulumu gerektirmez ve herhangi bir işletim sistemi veya donanım platformuyla uyumludur, bu durum sunum yapan kişilerin daha iyi toplantı verimliliği için kablosuz olarak sırayla sorunsuz sunum yapmasını kolaylaştırır.

*Uyumluluk gereksinimleri: Kaynak dizüstü bilgisayarda USB/HDMI bağlantı noktaları ve görüntüleme cihazında HDMI girişi.Mükemmel Kurulum Esnekliği
360° Döndürerek Yansıtma

BenQ'nun LK952 projektörü, belirli bir açıyla dikey olarak eğilebilir ve herhangi bir yansıtma talebini karşılamak için tavanlara, duvarlara, zeminlere veya açılı tabelalara yansıtmaya imkan verir.BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with 360 rotation projection fulfills any projection demand.
Esnek Kurulum için Geniş Yakınlaştırma Aralığı ve Lens Kaydırma

LK952'nin geniş yakınlaştırma aralığı ve yatay/dikey lens kaydırma sistemleri, ışıkların veya havalandırma menfezlerinin tavana monte edildiği yerde olması gibi zorlu koşullara sahip herhangi bir mekandaki görüntüleri mükemmel bir şekilde hizalayabilir. Lens kaydırma, yansıtılan görüntüleri ekran yüksekliğinin %60'ı kadar yukarı ve aşağı veya ekran genişliğinin %23'ü kadar sola ve sağa hareket ettirebilir. 1,6X Geniş Yakınlaştırma Aralığı özelliği, çeşitli halka açık görüntüleme etkinliklerindeki farklı montaj seçeneklerine yönelik kurulum esnekliğini önemli ölçüde artırmak için geniş bir atım mesafesi aralığı sunar.


BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s wide zoom range and lens shift systems enable perfect alignment.
Kablolu Uzaktan Kumanda

Kablolu Uzaktan Kumanda, projektör kurulumu yapanlara ve BT yöneticilerine ekstra kurulum rahatlığı ve kullanım kolaylığı sunar. Eklenen kablolu kumanda fonksiyonu, cihazı projektör kurulum ayarı için güvenilir bir seçim haline getirir.Projektöre Bağımsız Kontrol için Uzaktan Kumanda Kimliği Atayın

Kurulum yapanlar ve BT yöneticileri, her projektöre belirli bir uzaktan kumanda kimliği tahsis edebilir ve bir mekana birden fazla projektör kurarken sinyal karışmayı ve istemsiz değişiklikleri önler.Tutamaklı Alt Yüzey Tasarımı

LK952, projektörü kurulum sırasında veya bir mekandan diğer mekana götürme sırasında kolay ve güvenli bir şekilde taşımak için alt yüzeyinde tutamaklarla tasarlanmıştır.


BenQ LK952 4K Laser Projector. No. 1 DLP Brand.
Kasanın Altında Ağırlık Merkezi İşareti

Projektörün alt kısmında, kurulumu daha da kolaylaştırmak için küçük ama faydalı bir detay olan ağırlık merkezi bulunur.Sürekli Güvenilirlik
Üstün Toz Geçirmezlik için IP5X Dust Guard™ Pro
BenQ LK952 4K BlueCore Laser DLP Conference room Projector with Dust Guard Design, Sealed Engine and IP5X enables outstanding performance even in severe conditions.
Kapalı Motor

BenQ'nun LK952 Lazer Projektörü DMD yongasını, renk tekeri sensörünü, lazer ışık kaynağını ve diğer optik bileşenleri korumak için kapalı lazer modülleri ve kapalı ışık motorları ile tasarlanmıştır. Servis maliyetlerini ve arıza süresini önemli ölçüde azaltmak için renk tekeri sensörü arızasını, görüntüdeki gözle görülebilir noktaları ve renk bozulmasını etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Bu tasarım, uluslararası toz geçirmezlik derecesi IP5X için toz odası test standardını geçmiştir.Toz Oluşumuna Karşı Dayanıklı Toz Birikme Önleyici Sensör

LK952, renk tekeri sensörlerini akıllı toz birikme önleyici özellikle birleştirerek, geleneksel sensörlerde birikerek kızılötesi sinyalini engelleyen ve titremeye, anormal renklere ve hatta kapanmaya sebep olabilecek tozu püskürterek optimum performansı sürdürür.20.000 Saat Uzun Ömürlü Performans

BenQ BlueCore lazer projektörler, 20.000 saatlik üstün görüntü kalitesi ve performans sunar. Lazer ışık kaynağı, zaman içindeki renk bozulmasına karşı direnir, bu durum BenQ lazer projektörlerini belirli bir çalışma süresinin ardından farklı parlaklık seviyeleri üreten bitişik projektörlerle ilgili endişe duymadan, çoklu karma yansıtmalar için ideal hale getirir.Yüksek Ortamlar için Yüksek Rakım Modu

Entegre hava basınç sensörüyle donatılan LK952’nin akıllı Yüksek Rakım Modu, daha ince hava bulunan yüksek rakımlı ortamlarda verimli soğutma sağlamak ve çalışma sıcaklıklarını düzgün şekilde korumak için kullanıcıları otomatik olarak uyarır.


Düşük Bakım Maliyeti
Lazer Işığı Zaman İçinde Değer Yaratır

BenQ BlueCore projektörler, 20.000 saat bakım gerektirmeyen çalışmayı garantileyen lazer ışık kaynaklarına sahiptir ve lamba değişimine ve bakımına yönelik maliyetlerden tasarruf sağlar. BlueCore’un değeri, tipik uzun ömürlü lambaların ortalama parlaklık bitme süresine bağlı olarak, projektörün kullanım ömrü boyunca 10 lamba değişimi değerinin üzerine çıkar.
Son Derece Entegre Ağ Kontrolü ve Yönetim Sistemi Uyumluluğu

Kapsamlı Kontrol Sistemi Uyumluluğu

LK952, LAN aracılığıyla ağ kontrolü için Extron, Crestron, AMX ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle tam olarak uyumludur ve kurumsal ağ altyapılarına entegrasyonu kolaydır. LK952, LAN altyapısının mevcut olmadığı durumlarda, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulumlar için RS-232 bağlantısını da destekler.BenQ MDA Yazılımı ile Merkezi Kontrol

BenQ'nun Çoklu Ekran Yöneticisi (MDA) yazılımı, halka açık alanlar için otomatik açma ve kapama prosedürleri, uzaktan kumanda edilen güç açma ve kapatma ve kurumlar ve işletmeler için planlama da dahil olmak üzere, güçlü merkezi çoklu projektör yönetimi sağlar.HDBaseT Uyumluluğu

Çığır açan HDBaseT bağlantısı bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, doküman kameraları ve Blu-ray'ler de dahil olmak üzere birden fazla kaynaktan gelen video, ses ve cihaz kontrol sinyallerini tek bir CAT5 kablosunda birleştirir ve 100 metreye kadar kesintisiz iletim sağlar.Ekran
Parlaklık (ANSI lümen)
5000
Doğal Çözünürlük
4K UHD (3840×2160)
Doğal En/Boy Oranı
16:9
Kontrast Oranı (FOFO)
3000000:1
Ekran Rengi
30-(1,07 milyar renk)
Işık Kaynağı
Lazer
Işık Kaynağı Ömrü
20000 saat
Optik
Atım Oranı
1.36 ~ 2.18
Yakınlaştırma Oranı
1,6x
Lens
F/# = 1.81 ~ 2.1,f = 14.3 ~ 22.9 mm
Yansıtma Ofseti (Tam Yükseklik)
0%
Keystone Ayarı
1D, Dikey ± 30 derece
Dikey Lens Kaydırma
Vertical: -60%~ +60% Horiztonal : -23%~ +23%
Resim
DCI-P3 Kapsamı
Yok
Rec.709 Kapsamı
0.85
Resim Modları
Parlak, DICOM SIM, HDR, Sunum, sRGB, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Canlı
Uyumluluk
Giriş Gecikmesi
51 ms (1080p@60Hz)
Çözünürlük Desteği
VGA (640 x 480) ila 4K UHD (3840 x 2160)
G/Ç Arayüzü
PC girişi (D-sub 15pin)
(x1), PC in-1
Monitör çıkışı (D-sub 15pin)
(x1)
Kompozit Video girişi (RCA)
Yok
S-Video girişi (Mini DIN 4pin)
Yok
Bileşen Video girişi (3RCA)
Yok
Bileşen Video girişi (5BNC)
Yok
HDMI girişi
(x3), HDMI-1 (2.0a/HDCP2.2), HDMI-2 (1.4b/HDCP1.4), HDMI-3 (1.4a/HDCP1.4)
Monitör çıkışı (HDMI)
(x1)
Display Port
Yok
HDBaseT (RJ45)
(x1), Kontrol/Video/Ses
3G-SDI girişi
Yok
3D Sync girişi
Yok
3D Sync çıkışı
Yok
USB Type A
(x1), USB Type A-1 (2.0/Güç Kaynağı2.0A)
USB Type B
Yok
USB Type Mini B
(x1), USB Type Mini B-1(servis)
RS232 girişi (DB-9pin)
(x1)
Kablolu Uzaktan Kumanda Girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
Kablolu Uzaktan Kumanda Çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
Yok
DC 12V Tetikleyici (3,5 mm Jak)
(x1)
Ses
Hoparlör
(x1), 10 W
Ses girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1), 1
Ses çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
(x1), 1
Microphone girişi (Mini Jack)
Yok
Çevre
Çalışma Sıcaklığı
0~40?
Güç Kaynağı
AC 100 ila 240 V, 50/60 Hz
Tipik Güç Tüketimi (110V)
450W
Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<0,5W
Ağ Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<2W
Aksesuarlar
Kablosuz USB donanım kilidi
Yok
Pil ile Uzaktan Kumanda
RCA011
Güç Kablosu (bölgeye göre)
x1 (1.8M)
VGA (D-sub 15pin) Kablosu
Yok
Kullanım Kılavuzu CD'si
Yok
3D Gözlük
Yok
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Yok
Kurulum Kılavuzu
1 (8L)
Garanti Belgesi (bölgeye göre)
Evet
Objektif kapağı
Evet
Toz Önleyici Filtre
(Standart), Yes
Pil
Yok
Evrensel Tavana Montaj
Yes, CMG3
Duvar Montajı
Yok
Akıllı
Dahili İşletim Sistemi
Yok
Bluetooth
Yok
Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (GxYxD) (mm)
490 x159 x380
Net Ağırlık (kg)
9.1
Projeksiyon Sistemi
Projeksiyon Sistemi
DLP
Optical
Throw Ratio
1.36 ~ 2.18
Zoom Ratio
1.6x
Lens Control
Manual Zoom and Focus
Lens Shift
Manual lens shfit,
V: ±60 %; H: ±23 %
Keystone Correction
1D keystone,
V: ±30 degree
Projection Size
30" ~ 300"
Display
Projection System
DLP Single 0.47" XPR 4K
DMD type
DC3 DMD Chip
Resolution
4K UHD (3840 x 2160)
Brightness
5000 ANSI Lumens
Contrast Ratio*
3,000,000:1
Display Color
30 Bits (1.07 billion colors)
Aspect Ratio
Native 16:9 (5 aspect ratio selectable)
Light Source
Laser
Light Source Life*
20,000 hrs
Audio
Built-in Speaker
10W
Special Feature
Security(anti-theft)
Security Bar
Feature
Feature
4K UHD, HDR, Projector/ Remote Control ID Setting, Auto High Altitude Mode, HDBaseT, LAN Control, 360?Projection, Dust-Proof Filter
Connectivity
I/O Port
Wired Remote In x1
RS232 In (D-sub 9pin, male) x1
USB Mini-B(Service) x1
USB TypeA(5V/2A power) x1
LAN Port(RJ45 for Network control) x1
HDBaseT x1
HDMI In (HDCP2.2) x1
HDMI In x2
HDMI Out x1
PC In x1
Monitor out (D-sub 15pin,Female) x1
Audio in(mini jack) x1
Audio out (mini jack) x1
12V Trigger x1
IR Receiver(Front) x1
IR Receiver(Rear) x1
Kensington anti-theft lock slot x1
Compatibility
Resolution Support
Up to 3840x2160p
Horizontal Frequency
15K ~135KHz
Vertical Scan Rate
24~120Hz
HDTV Compatibility
SDTV(480i/576i), EDTV (480p/576p), HDTV (720p, 1080i 60/50, 1080P 50/60/30/25/24, 3840x2160p 60/50/30/25/24)
Power
Standby Power Consumption
Normal < 0.5W, Network <2W
Power Consumption(Max/Normal/Eco)
Max 585W/ Normal 520W/ Eco 390W
Dimension and Weight
Product Dimensions (WxHxD)
490.0x159.0 x 380.0mm
Product Weight
10.1 kg
Operation Condition
Operating Temperature
0 ~ 40oC
Noise Level (Normal/Eco)
40/38 dBA
Accessories
Accessories (Standard)
Power Cord
Remote control (RCA011)
Lens cover
AAA Batteryx2
Installation Guide/Regulatory Statement(Combined)
Warranty card(by sku)
Anti-dust Filter
Accessories (Optional)
Ceiling mount (CMG3)
OSD
On Screen Display Language
Arabic/ Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian /Persian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/ Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese/ Vietnam (30 languages)
InstaShow Host
Power Supply
100 ~ 240V AC


  
Teknik Özellikler
Çözünürlük3840 * 2160 4K
Işık gücü5.000 - 5.999 Ansi Lumen
Kontrast50.000 -
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-LK952
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
840046040437

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.