BenQ LK935 5500 Ansi Lumen 4K 3840*2160 Lazer Projeksiyon

Fiyat:
149.850,00 TL
Havale / EFT:
143.556,30 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
146.103,75 TL
14.173,31 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

 

 

LK935 5500 Lümen 4K Lazer Konferans Odası Projektörü


Doğru Renklerle Yeniliklerinizin Parıldamasına İzin Verin
  • 4K UHD çözünürlük, insanları, grafikleri ve verileri gösterirken olağanüstü ayrıntı sunar
  • Optimum video konferans ekranı için 21:9 en boy oranı ve ön sıra düzeni
  • Çok yönlü kurulum seçenekleri: geniş lens kaydırma, 1,6x yakınlaştırma ve 3B trapezoid düzeltme
  • Sağlam IP5X koruması ve 20.000 saatlik lazer ışık kaynağı ömrü, lamba değişimini ortadan kaldırır

Gerçekten Etkileyici Bir Toplantı Deneyimi Yaratın

BenQ LK935 4K lazer projektör, 5500 lümen parlaklık ve yüksek 4K çözünürlükle hibrit toplantılarda, insanların ve sunum içeriğinin yer aldığı birden çok bölünmüş ekranın olduğu video konferans toplantılarında bile mükemmel performans sunar. 
4K UHD High Resolution: offers superior image quality compared to WUXGA

4K UHD Yüksek Çözünürlük: WUXGA'ya kıyasla üstün görüntü kalitesi sunar


5500 Lumen High Brightness renders presentations with clarity even under bright ambient lighting conditions

5500 Lümen Yüksek Parlaklık, parlak ortam aydınlatması koşullarında bile sunumları net bir şekilde gerçekleştirir


21:9 aspect ratio provides an optimal display for video conferences

21:9 en boy oranı, video konferanslar için en uygun görüntüyü sağlar


Video Conference Mode automatically optimizes the accuracy of skin tone depiction for a more immersive meeting experience

Video Konferans Modu, daha sürükleyici bir toplantı deneyimi için cilt tonu tasvirinin doğruluğunu otomatik olarak optimize eder


Wide 1.36-2.18 throw ratio allows for up to 200-inch display from 6 meters

Geniş 1,36-2,18 yansıtma açısı oranı, 6 metreden 200 inç ekrana kadar izin verir


Large lens shift and big 1.6X zoom make installation more flexible

Büyük lens kaydırma ve büyük 1,6X yakınlaştırma, kurulumu daha esnek hale getirir

Profesyonel Toplantılar İçin Net Sunumlar Yapın

4K UHD Çözünürlükle Video Konferansları Yükseltin

Daha net, sorunsuz sanal toplantılar için LK935 4K UHD projektörle görüntülü konferansınızı geliştirin. FHD'nin dört katı çözünürlüğe sahip 4K UHD, aynı anda birden çok ekranı görüntülerken bile netliği korumak için daha keskin, daha ayrıntılı görüntüler sunar. Bulanık görüntülü aramalara elveda ve 4K UHD çözünürlükle yeni bir video konferans mükemmellik düzeyine merhaba deyin.


Enhance your video conferencing with LK935 for clearer, smoother virtual meetings with sharper, more detailed images.

Yüksek Kontrastlı DLP ile Net ve Keskin Sunun

DLP teknolojisi, 3LCD projektörlere kıyasla hem açık hem de koyu arka planlarda daha net ayrıntılar sağlayarak üstün kontrast sunar.


DLP technology delivers superior contrast and clearer detail against both light and dark backgrounds.

Aydınlık Ortamlarda Net Görüntüler

Sunumlarınıza, parlak ortamlarda bile, oda ışıkları nedeniyle solmadan parlak ve net görünecek parlaklık verin. BenQ LK935'in 5500 lümen ve lazerle çalışan yüksek parlaklığı ile sunumlarınız parlak ortam aydınlatma koşullarında bile net ve görünür kalır.


LK935\\\'s 5500 lumens and laser-driven high brightness make your presentation look bold and clear even in bright environments.

Hassas Renklerle Sanal Toplantıları Geliştirin

BenQ iş projektörleri, toplantı deneyimlerini optimize etmek için tasarlanmış renk modlarıyla gelir. LK935, doğal ve sürükleyici sunum için cilt tonlarını ayarlayarak video görüşmeleri sırasında soluk veya doğal olmayan görünen cilt tonlarını ortadan kaldıran, video konferans için özel olarak tasarlanmış bir resim moduna sahiptir: Video Konferans Modu 

 

Daha büyük. Daha geniş.


21:9 en boy oranı ve doğru cilt tonları, daha önce hiç olmadığı kadar işbirliği yapmanıza ve bağlantı kurmanıza yardımcı olur

İlgili Tüm Bilgileri Aynı Anda Görüntüleyin

BenQ LK935'in geniş atış oranından yararlanın. Yalnızca 6 metreden 200” genişliğe kadar bir ekrandan yararlanın, böylece ihtiyacınız olan tüm bilgiler aynı anda görüntülenir ve net bir şekilde öne çıkar. LK935, hedef kitlenizin katılımını ve odaklanmasını sağlamak için net ve her şeyi kapsayan ekran sunduğundan, işbirliğini ve iletişimi her zamankinden daha verimli ve hem uzaktan ekip toplantıları hem de çoklu görev için harika hale getirin.


LK935\\\'s wide throw ratio creates a screen up to 200" wide from just 6 meters, suitable for remote team meetings and multi-tasking.

21:9 En Boy Oranı ile Doğal Etkileşimi Deneyimleyin

21:9 geniş ekranla sanal toplantıları zenginleştirin ve yüz yüze iletişimi geniş ekranda hayata geçirin. Microsoft Teams Ön Sıra düzeni desteğiyle, daha fazla üretkenlik ve katılım için daha önce hiç olmadığı kadar sürükleyici ve etkileşimli video konferansların keyfini çıkarırsınız.


Augment virtual meetings with a 21:9 wide screen display, bringing face-to-face communication to life on a wide screen with Microsoft Teams Front Row layout support.

Rahatınız İçin Tasarlanmış Esnek Kurulum

Montaj Esnekliği için Dikey/Yatay Lens Kaydırma

LK935, projektörü fiziksel olarak hareket ettirmeden tam olarak istediğiniz yere eksen dışı montaj için görüntüyü ekran yüksekliğinin %60'ına kadar yukarı ve aşağı hareket ettirmek ve yatay konumu %23 oranında ayarlamak için dikey/yatay lens kaydırma özelliğine sahiptir.


LK935 has vertical/horizontal lens shift to move the image to exactly where you want without physically moving the projector.

Kolay Yükseltme ve Kurulum için 1,6x Yakınlaştırma

Büyük 1,6x yakınlaştırma ile, mevcut tavan montajlarını yeniden konumlandırmadan eski projektörleri değiştirebilir ve yeni LK935 projektörünüzü neredeyse her alana kolayca sığdırabilirsiniz. LK935'i ekrandan 3,5 ila 5,6 metre mesafeye monte edebilir ve 120 inç yansıtabilirsiniz, böylece masraflı yenileme veya kurulum aksama sürelerinden kaçınmış olursunuz.


With big 1.6x zoom, mount LK935 anywhere from 3.5 to 5.6 meters from the screen and project 120" without costly renovation or installation downtime.

360° Döndürerek Yansıtma

LK935, tavanlara, duvarlara, zeminlere veya açılı tabelalara yansıtmak için herhangi bir açıda dikey olarak eğilebilir ve her büyüklükteki kurumsal mekanda sunumları mümkün kılar.


Tilt LK935 vertically to any angle for projection on ceilings, walls, floors, or angled signage, making presentations possible in corporate venues of any size.
Tilt LK935 vertically to any angle for projection on ceilings, walls, floors, or angled signage, making presentations possible in corporate venues of any size.

İdeal Projeksiyon Hizalaması için 3D Keystone

To counteract the trapezoid effect that occurs when a projector is installed off-center, the BenQ LK935 offers a three dimensional keystone correction range of up to ±40° on both the horizontal and vertical axes, which rotates the projected image clockwise or counterclockwise.


LK935 offers a 3D keystone correction to correct image distortions out of off-center projection along all three axes.

2D Keystone


LK935 offers a 3D keystone correction to correct image distortions out of off-center projection along all three axes.

Rotation

Yüksek Sistem Entegrasyonu ve Uyumluluğu

Sıkıştırılmamış İletim ve Kontrol için HDBaseT

HDBaseT bağlantısı, PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, belge kameraları ve DVD/Blu-ray oynatıcılar gibi birden çok kaynaktan gelen video, ses, RS-232 ve LAN kontrol sinyallerini tek bir RJ-45 kablosunda birleştirerek 100 metreye kadar kesintisiz iletim sağlar uzak.


HDBaseT connectivity combines video, audio, RS-232, and LAN control signals from multiple source devices on a single RJ-45 cable for seamless transmission.
BenQ DMS Local is a device information and management platform with Windows that remotely

Üçüncü Taraf Ağ / Web Kontrolü

Kurumsal ağ altyapılarına uygun sistem entegrasyonu için Extron, Crestron ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle uyumlu olan LK935, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafe kurulumları için RS-232'yi de destekler.

BenQ DMS Local

BenQ DMS Local, LAN yoluyla tüm ekranlarınızı uzaktan kontrol eden, Windows ile kullanıma yönelik bir cihaz bilgisi ve yönetim platformudur. DMS Local, Ajan Modunu da destekleyerek DMS Local ayarlarınızı DMS Cloud ile entegre etmenize olanak tanır.


BenQ DMS Local is a device information and management platform with Windows that remotely

Düşük Bakım ile Yüksek Güvenilirlik

20.000 Saatlik Uzun Ömürlü Performans

BenQ LK935 lazer projektör, lazer ışık kaynağı sayesinde düşük bakım maliyeti avantajıyla birlikte 20.000 saate kadar olağanüstü görüntü kalitesi ve performans sunar. Güvenilir ve sorunsuz LK935 projektörle, uzun süreli kullanım sırasında ve birden çok projeksiyon konumunda bile içiniz rahat olsun.


LK935 delivers outstanding image quality and performance for up to 20,000 hours.

Zorlu Koşullar için DustGuard™ Teknolojisi

Optik bileşenleri korumak için kapalı lazer modülleri ve kapalı ışık motorları ile DustGuard™ teknolojisine sahip BenQ LK935 projektör, renk tekerleği sensör arızasını ve birikinti nedeniyle görünür görüntü lekelerini ortadan kaldırarak servis maliyetlerini ve arıza süresini azaltan IP5X toz odası test standardını da geçti.


With DustGuard™ technology and IP5X protection, LK935 operates smoothly under severe conditions.
With DustGuard™ technology and IP5X protection, LK935 operates smoothly under severe conditions.

Sealed Laser Light Source

Kalıcı Canlı Renkler için Filtresiz DLP Teknolojisi

BenQ LK935 lazer projektör, tek çipli bir DLP tasarımına sahiptir. Bu çip, 20.000 saatlik kullanım ömrüyle dayanıklıdır ve bozulmamış canlı renkler ve net metin sağlar. Bu, toplam sahip olma maliyetini düşürür ve zaman alan filtre bakımı ihtiyacını ortadan kaldırır.


LK935 features a single-chip DLP design, which is durable with undegraded vivid colors and clear text.

Ekran
Parlaklık (ANSI lümen)
5500
Doğal Çözünürlük
4K UHD (3840×2160)
Doğal En/Boy Oranı
16:9
Kontrast Oranı (FOFO)
3000000:1
Ekran Rengi
30-(1,07 milyar renk)
Işık Kaynağı
Lazer
Işık Kaynağı Ömrü
a. Normal 20000 saat
Optik
Atım Oranı
1.36~2.18
Yakınlaştırma Oranı
1,6x
Lens
F/# =1.809 f= 8.6 ~ 9.4
Yansıtma Ofseti (Tam Yükseklik)
0%
Keystone Ayarı
3D, Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Rotation ± 30 degrees
Dikey Lens Kaydırma
-60%~ +60%
Yatay Lens Kaydırma
-23%~ +23%
Resim
DCI-P3 Kapsamı
Yok
Rec.709 Kapsamı
92%
Resim Modları
3D, Parlak, DICOM SIM, Golf, İnfografik, Sunum, sRGB, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Video, Görüntülü Görüşme
Uyumluluk
Giriş Gecikmesi
33.4 ms (1080p@60Hz)
Çözünürlük Desteği
VGA (640 x 480) ila 4K UHD (3840 x 2160)
Yatay Frekans
15K~135KHz
Dikey Tarama Hızı
23~240Hz
G/Ç Arayüzü
PC girişi (D-sub 15pin)
Yok
Monitör çıkışı (D-sub 15pin)
Yok
Kompozit Video girişi (RCA)
Yok
S-Video girişi (Mini DIN 4pin)
Yok
Bileşen Video girişi (3RCA)
Yok
HDMI girişi
(x2), HDMI-1 (2.0b/HDCP2.2), HDMI-2 (2.0b/HDCP2.2)
Monitör çıkışı (HDMI)
Yok
Display Port
(x1)
LAN (RJ45)
(x1)
HDBaseT (RJ45)
(x1), Video/Ses
3G-SDI girişi
Yok
3D Sync girişi
(x1), VESA
3D Sync çıkışı
(x1), VESA
USB Type A
(x1), USB Type A-1 (2.0/Güç Kaynağı2.0A)
USB Type B
Yok
USB Type Mini B
Yok
USB Type C
Yok
RS232 girişi (DB-9pin)
(x1)
RS232 çıkışı (DB-9pin)
Yok
Kablolu Uzaktan Kumanda Girişi (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
Kablolu Uzaktan Kumanda Çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
DC 12V Tetikleyici (3,5 mm Jak)
(x1)
Ses
Hoparlör
(x1), 10 W
Ses girişi (3,5 mm Mini Jak)
Yok
Ses çıkışı (3,5 mm Mini Jak)
(x1)
HDMI Ses Dönüşü
Yes, ARC, 5.1 channel
S/PDIF
Çoklu Kanal, RAW
Microphone girişi (Mini Jack)
Yok
Çevre
Çalışma Sıcaklığı
0~40?
Güç Kaynağı
AC 100 ila 240 V, 50/60 Hz
Tipik Güç Tüketimi (110V)
440W
Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<0,5W
Ağ Bekleme Durumunda Güç Tüketimi
<2W
Akustik Gürültü (Tip./Eko.)(dB)
40/33
Aksesuarlar
Kablosuz USB donanım kilidi
Yok
Android TV dongle
Yok
Pil ile Uzaktan Kumanda
RCA011
Güç Kablosu (bölgeye göre)
(Standart), x1 (1.8M)
VGA (D-sub 15pin) Kablosu
Yok
HDMI kablosu
Yok
Kullanım Kılavuzu CD'si
Yok
3D Gözlük
(Opsiyonel), DGD5
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Yok
Kurulum Kılavuzu
Evet
Garanti Belgesi (bölgeye göre)
Evet
Objektif kapağı
Yok
Toz Önleyici Filtre
Yok
Pil
Yok
Evrensel Tavana Montaj
(Opsiyonel), CMG3
Duvar Montajı
Yok
Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (GxYxD) (mm)
416x166x351
Net Ağırlık (kg)
7.0

Projeksiyon Sistemi
DLP

 
Teknik Özellikler
Çözünürlük3840 * 2160 4K
Işık gücü5.000 - 5.999 Ansi Lumen
Kontrast50.000 -
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-LK935
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
840046048891

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.