BenQ EW800ST Kısa Mesafe Android Tabanlı Kablosuz WXGA Projeksiyon

Fiyat:
37.227,37 TL
Havale / EFT:
35.663,82 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
36.296,69 TL
3.521,09 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

EW800ST İşletmeler için Kablosuz Android Tabanlı

Smart Projektör | 3300 lümen, WXGAİşletmeler için Kablosuz Android Tabanlı Smart Projektör | 3300 lümen, WXGA
  • Kablosuz bağlantılar, dahili iş uygulamaları ve kablosuz üretici yazılımı güncellemeleri ile kullanımda kolaylık.
  • Toplantılar sırasında fikirlerinizi kolayca göstermek için internet bağlantılı kablosuz yansıtma ve USB okuma.
 

Akıllı İşletme, Daha Akıllı Projektörleri Tanır


Uzak Toplantıları Hızlıca Başlatın ve Dizüstü Bilgisayarsız Bir Çözümü Benimseyin

EW800ST, herhangi bir alanı bir servete mal olmadan anında bir video konferans odasına dönüştürebilir


Çalışanların toplantı materyalleri için kişisel bulut depolama alanlarına erişimini sağlar ve dizüstü bilgisayarlar olmadan toplantılara hazırlanmalarına ve toplantı yapmalarına imkan verir


Seçkin sürücüsüz kablosuz yansıtma. Hatta herhangi bir cihazla uyumludur, kullanıcıların anında bağlanmasını ve kullanmaya başlamasını sağlar


EW800ST’ün patentli yayın sistemi, yöneticilerin toplantılar arasında sorunsuz geçişleri kolaylaştırmak için toplantı süresinin neredeyse bittiğini belirten kibar bir bildirim gibi özelleştirilmiş mesajlar göndermesini sağlar


Smart Projektörlerin Toplantılarınıza Nasıl Yarar Sağladığını Görün

 

Dahili video konferans uygulaması


Uzak toplantıları hemen başlatmak için yazılım / donanım entegrasyonu

BenQ EX800ST smart projector for business enables software and hardware integration for starting remote meetings immediately.


EW800ST'de, uzak toplantıları basit ve hesaplı bir hale getiren tümleşik TeamViewer Meeting video konferans yazılımı bulunur. Kullanıcılar, bir kamera mevcut olduğu sürece tüm katılımcıların ve toplantı materyallerinin açık bir şekilde görülmesine imkan veren geniş ekrandaki uzak toplantıların keyfini çıkarabilir – başka hiçbir cihazın sunamayacağı bir deneyim.
 

*Kablosuz fare ve klavye, daha iyi kullanıcı deneyimi sunabilir.


Bulut hizmeti, dizüstü bilgisayar olmadan kişisel dosya erişimine olanak sağlarAMS, en popüler bulut hizmetlerini (Google Drive, OneDrive ve Dropbox) kullanışlı tek bir arayüzde birleştirir
Cloud service available on BenQ EX800ST smart projector for business enables personal file access without a laptop.


AMS (Hesap Yönetimi Hizmeti) Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi popüler bulut depolama hizmetleriyle senkronize olabilir. Tek bir AMS hesabıyla, tüm verilerinizi ve materyallerinizi yönetebilirsiniz. AMS, EW800ST'de tümleşiktir ve bir dizüstü bilgisayara gerek duymadan buluta doğrudan erişim sunar. EX800ST'de, kullanıcıların Microsoft Office dosyalarını açmasına ve düzenlemesine olanak sağlayan WPS yazılımı da bulunur.


Sezgisel sürücüsüz kablosuz yansıtma


Sadece bağlayın ve yansıtın
BenQ EX800ST smart projector for business enables intuitive driver-free wireless projection.


BenQ kablosuz projektör, kullanıcıların projektörle aynı ağa bağlı cihazların ekranlarını yansıtmasına olanak tanıyarak, rakiplerine kıyasla benzersiz bir avantaj sunar. Bu özellik, birçok işletim sistemini ve cihaz tiplerini destekler. WPA2 standardını karşılayan mobil cihazları bağlamak için de uyumludur ve veri iletimi sırasında veri hırsızlığına karşı koruma sağlayarak, bilgi güvenliğini garanti altına alır.
 

Kesintiler olmadan anında duyurular için X-Sign Broadcast


Merkezi olarak kontrol edilen özelleştirilebilir dijital mesaj yayını

BenQ EX800ST smart projector for business supports customizable centrally controlled digital message broadcasting.X-Sign Broadcast dizüstü bilgisayarlardan, masaüstü bilgisayarlardan ve akıllı cihazlardan belirli bir projektöre özelleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve toplantıdaki tüm katılımcıların önemli hatırlatıcıları görebilmesini sağlar. X-Sign Broadcast, personelin mesajları gerektiğinde önceden planlamasına da imkan tanır.
 


EW800ST’ün Yenilikçi UygulamalarıBenQ EX800ST smart projector for business enables you to start meetings with remote employees freely and share ideas across the office easily.

Sınırsız. Uzak çalışanlarla toplantıları özgürce başlatın ve fikirleri tüm ofis içinde kolayca paylaşın


Video konferans ve Kablosuz yansıtma

Geleneksel toplantı odası sınırları kaldırılarak, tartışmalar herhangi bir alanda yapılabilir. Katılımcılar ayrıca, video konferanslar sırasında doğrudan kendi cihazlarından dosya paylaşabilirler.
 


Employees can use their own devices to project their content through BenQ EX800ST smart projector for business.

Mühendisler için akıllı telefon uygulamalarında sorun giderirken sınırlama yok.

Herhangi Bir Cihazla Kablosuz Yansıtma

Kablosuz yansıtma teknolojisi, durumsal uyarlama özelliğini en üst düzeye çıkararak BYOD (kendi cihazını getir) çağını mükemmel bir şekilde tamamlar. Çalışanlar, kendi cihazlarını getirebilir ve hızlı ve rahat bir şekilde verimli tartışmaya katılabilir.
 BenQ EX800ST smart projector for business is built with web browser which enables online webinars with a group.

Tek bir yerden bir grupla birlikte çevrimiçi web seminerine katılın

Dahili Web Tarayıcısı

Artık sadece görüntü yansıtma için kullanılmayan projektörler, şimdi toplantı odasındaki bilgisayarların yerini alabilir. Uluslararası web seminerine veya çevrimiçi eğitim etkinliğine katılmak, artık her zamankinden daha kolay.BenQ EX800ST smart projector for business enables you to take notes on the spot for agile group brainstorming.

Gruba yönelik beyin fırtınası için yerinizde notlar alın


AMS ve WPS

Bulutlaştırma, şirketlerin toplantı materyallerini bulutta depolamasına olanak sağlar ve kullanıcıların tümleşik WPS özelliklerini kullanarak, MS Office dosyalarını doğrudan projektörde açmasına imkan tanır
 


BenQ EX800ST smart projector for business can access files freely from the cloud.

Bulutlaştırma, şirketlerin toplantı materyallerini bulutta depolamasına olanak sağlar ve kullanıcıların tümleşik WPS özelliklerini kullanarak, MS Office dosyalarını doğrudan projektörde açmasına imkan tanır


Bulut Hizmeti + Yayın Sistemi


Yayın sistemleri, katılımcılara toplantı bitiş zamanlarını veya gündemde bulunan bir sonraki etkinliği hatırlatmak için büyük ekrana bildirimler göndermenize olanak tanır ve etkinliklerin gecikmeler veya kesintiler olmadan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bir sonraki grup buluttan özel projektör ayarlarını ve toplantı materyallerini hızlı bir şekilde indirebilir ve anında başlayabilir.BenQ EX800ST smart projector for business provides you a new way to navigate the projector from your mobile phone.
Cep telefonunuzdan projektörde gezinmenin yeni bir yolu


BenQ Smart Control

Yenilikçi uygulama, projektör ve dahili iş uygulamaları arasında daha iyi gezinme için akıllı telefonunuzu bir tuş takımına ve dokunmatik fareye dönüştürür.

 

Fark Detaylardadır

Akıllı Hizmetler ve Bağlantı


EH600 Smart Services and Connectivity
WPS Office

WPS Office uygulaması Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını USB aracılığıyla veya akıllı projektörün dahili depolama alanını kullanarak açmanıza olanak sağlar.


EH600 Smart Services and Connectivity
Sorunsuz Web Erişimi için Dahili Firefox

Artık sadece yansıtma için kullanılmayan BenQ projektörler, bilgisayarların yerini almaya hazır. Dahili Firefox tarayıcısı, kullanıcıların toplantılar sırasında internetin gücünden yararlanmasına olanak sağlar. Tarayıcı, çalışanların işe alımla ilgili web seminerleri ve diğer görevler için de kullanılabilir.


EH600 Smart Services and Connectivity
Sadece USB ile Düzenli ve Çevik Olun

JPEG, PDF, Microsoft belgeleri ve diğer dosyalar da dahil olmak üzere çok çeşitli dosya biçimlerini destekleyen BenQ Akıllı Projektörlerdeki A Tipi USB bağlantı noktası, görüntüleri veya belgeleri bilgisayar olmadan doğrudan kolayca yansıtmanıza imkan verir.


Built-in McAfee Antivirus App to Protect Your Device
Veri ve Cihaz Koruması

BenQ, BenQ Suggests'teki McAfee® birinci sınıf koruma uygulaması ile kötü amaçlı yazılımlara karşı cihaz güvenliği sunar. Bu ödüllü antivirüs uygulaması, virüs bulaşmasını önlemek için USB flash disk gibi bağlı HID cihazlarını otomatik olarak tarar ve optimum ağ koruması ile güvenli olmayan tüm web sitelerine erişimi engeller.

* BenQ, 2 yıllık McAfee® ücretsiz birinci sınıf koruma sunar. Kullanıcılar, aynı hizmeti uygulama üzerinden tekrar satın alarak, aboneliği yenileyebilirler.

Display Performance


EH600 Display Performance
Görüntüleme Performansı

BenQ, renk sapmasını en aza indirmek ve uzun süreli göz alıcı netlikte görüntü kalitesi sunmak için sadece en yüksek kaliteli cam lensler kullanır.


EH600 Smart Services and Connectivity
BenQ’ya Özgü İnfografik Modu

BenQ Smart Projektörlerindeki İnfografik Modu, yüksek parlaklığa ve üst seviye renk tonlamasına sahip detaylı grafikler ve metinler sergiler.


EH600 Display Performance
Sıfır Renk Bozulması için DLP Yansıtma

BenQ Smart Projektörler, renk bozulmasına karşı dirençli DLP teknolojisini kullanır ve bu teknoloji uzun yıllar boyunca canlı ve göz alıcı görüntüleri garanti eder.


EH600 Display Performance
Yüksek Parlaklık ve XGA Çözünürlük

3300 lümen parlaklık ve XGA çözünürlük sunan BenQ Smart Projektörler, ince detayları iyileştirir ve ultra keskin okunabilirlik sunar.

Hızlı Ayar


EH600 Quick Setup
Rahat Kurulum için Ayarlanabilir Ayaklar

Geri çekilebilir ayak dahil olmak üzere iki ayarlanabilir ayak, BenQ Smart Projektörleri son derece esnek bir hale getirir ve farklı tipteki toplantı odalarında kuruluma olanak sağlar.


EH600 Quick Setup
Mükemmel Hizalama için Dikey Keystone

Dikey Keystone fonksiyonu, görüntüyü dikey olarak yeniden konumlandırır ve yansıtma için birden fazla açıdan mükemmel hizalama elde etmeyi kolaylaştırır.


 EH600 Quick Setup
Duvar Rengi Düzeltme

Duvar Rengi Düzeltme, BenQ Smart Projektörlerin beyaz olmayan yüzeylere uyum sağlamasına olanak sağlar ve yansıtılan görüntülerin ideal renge sahip olmayan duvarlarda görüntülendiğinde bile uygun tonu ve rengi elde etmesine yardımcı olur.Esnek Yansıtma Boyutları

Kısa atım model, çoğu toplantı odası veya küçük toplantı odası için mükemmel olan 70 ila 120 inç arasında değişen esnek yansıtma boyutu sunar. 120" görüntüyü 125 cm uzaklıktan yansıtmak kolaydır.

Benzersiz Tasarım ve Özellikler


Unique Design and Features
Toz Toplama Sensörü

BenQ’nun seçkin toz toplama sensörü, dayanıklılığı artırmak ve genel bakım maliyetlerini düşürmek için toz birikimini engeller.


Unique Design and Features
Bağlantı

2 adet A Tipi USB bağlantı noktasına, 1 adet Mini B Tipi USB bağlantı noktasına ve 1 adet HDMI bağlantı noktasına sahip BenQ Akıllı Projektörler, rakipsiz bağlantı ve uyumluluk sunar.


Unique Design and Features
Sezgisel Tasarım

BenQ Smart Projektörlerdeki gezinme düğmeleri sezgiseldir ve kullanımı kolaydır.


Unique Design and Features
Zarif Doku

BenQ Smart Projektörler, tipik küçük toplantı odası tarzına mükemmel bir şekilde uyan profesyonel görünüme ve parmak izine dayanıklı dokuya sahip dış muhafazalarla donatılmıştır.

Teknik Özellikler
Çözünürlük1280 * 800 WXGA
Işık gücü3.000 - 3.999 Ansi Lumen
Kontrast10.000 - 19.999
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiKısa mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-EW800ST
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718755079924

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.