BenQ EW600 Android Tabanlı Kablosuz WXGA Projeksiyon

Fiyat:
22.335,17 TL
Havale / EFT:
21.441,76 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
21.665,11 TL
3.722,53 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

 

EW600 İşletmeler için Kablosuz Android Tabanlı Smart Projektör | 3600 lümen, WXGAİşletmeler için Kablosuz Android Tabanlı Smart Projektör | 3600 lümen, WXGA
  • Kablosuz bağlantılar, dahili iş uygulamaları ve kablosuz üretici yazılımı güncellemeleri ile kullanımda kolaylık
  • Basit ve kolay sunumlar için çeşitli platformlarda (Mac/iOS, Android veya Bilgisayar) kablosuz projeksiyon ve yansıtma özellikleri.
  • Toplantılar sırasında fikirlerinizi kolayca göstermek için internet bağlantılı kablosuz yansıtma ve USB okuma.Akıllı İşletmeler için Smart Projektör


Akıllı İşletme, Daha Akıllı Projektörleri TanırUzaktan Toplantılara Hızlıca Başlayın ve Dizüstü Bilgisayarsız Bir Çözümü Benimseyin

EW600, herhangi bir alanı bir servete mal olmadan anında bir video konferans odasına dönüştürebilir
 


Çalışanların toplantı materyalleri için kişisel bulut depolama alanlarına erişimini sağlar ve dizüstü bilgisayarlar olmadan toplantılara hazırlanmalarına ve toplantı yapmalarına imkan verir
 


Seçkin sürücüsüz kablosuz yansıtma. Hatta herhangi bir cihazla uyumludur, kullanıcıların anında bağlanmasını ve kullanmaya başlamasını sağlar.
 


EW600’ün patentli yayın sistemi, yöneticilerin toplantılar arasında sorunsuz geçişleri kolaylaştırmak için toplantı süresinin neredeyse bittiğini belirten kibar bir bildirim gibi özelleştirilmiş mesajlar göndermesini sağlar
 

Smart Projektörlerin
Toplantılarınıza Nasıl Yarar Sağladığını Görün

 

Dahili video konferans uygulaması


Uzak toplantıları hemen başlatmak için yazılım / donanım entegrasyonu


EW600'de, uzak toplantıları basit ve hesaplı bir hale getiren tümleşik TeamViewer Meeting video konferans yazılımı bulunur. Kullanıcılar, bir kamera mevcut olduğu sürece tüm katılımcıların ve toplantı materyallerinin açık bir şekilde görülmesine imkan veren geniş ekrandaki uzak toplantıların keyfini çıkarabilir – başka hiçbir cihazın sunamayacağı bir deneyim.
 


 

Bulut hizmeti, dizüstü bilgisayar olmadan kişisel dosya erişimine olanak sağlar


AMS, en popüler bulut hizmetlerini (Google Drive, OneDrive ve Dropbox) kullanışlı tek bir arayüzde birleştirir.


AMS (Hesap Yönetimi Hizmeti) Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi popüler bulut depolama hizmetleriyle senkronize olabilir. Tek bir AMS hesabıyla, tüm verilerinizi ve materyallerinizi yönetebilirsiniz. AMS, EW600'de tümleşiktir ve bir dizüstü bilgisayara gerek duymadan buluta doğrudan erişim sunar. EW600'de, kullanıcıların Microsoft Office dosyalarını açmasına ve düzenlemesine olanak sağlayan WPS yazılımı da bulunur.
 

*Kablosuz fare ve klavye, daha iyi kullanıcı deneyimi sunabilir
 

Sezgisel sürücüsüz kablosuz yansıtmaSadece bağlayın ve yansıtın


BenQ kablosuz projektör, kullanıcıların projektörle aynı ağa bağlı cihazların ekranlarını yansıtmasına olanak tanıyarak, rakiplerine kıyasla benzersiz bir avantaj sunar. Bu özellik, birçok işletim sistemini ve cihaz tiplerini destekler. WPA2 standardını karşılayan mobil cihazları bağlamak için de uyumludur ve veri iletimi sırasında veri hırsızlığına karşı koruma sağlayarak, bilgi güvenliğini garanti altına alır.
 

Kesintiler olmadan anında duyurular için X-Sign BroadcastMerkezi olarak kontrol edilen özelleştirilebilir dijital mesaj yayını


X-Sign Broadcast dizüstü bilgisayarlardan, masaüstü bilgisayarlardan ve akıllı cihazlardan belirli bir projektöre özelleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve toplantıdaki tüm katılımcıların önemli hatırlatıcıları görebilmesini sağlar. X-Sign Broadcast, personelin mesajları gerektiğinde önceden planlamasına da imkan tanır.
 


EW600’ün Yenilikçi Uygulamaları

Sınırsız. Uzak çalışanlarla toplantıları özgürce başlatın ve fikirleri tüm ofis içinde kolayca paylaşın


Video konferans ve Kablosuz yansıtma


Geleneksel toplantı odası sınırları kaldırılarak, tartışmalar herhangi bir alanda yapılabilir. Katılımcılar ayrıca, video konferanslar sırasında doğrudan kendi cihazlarından dosya paylaşabilirler.
 
Mühendisler için akıllı telefon uygulamalarında sorun giderirken sınırlama yok.

Herhangi Bir Cihazla Kablosuz Yansıtma

Kablosuz yansıtma teknolojisi, durumsal uyarlama özelliğini en üst düzeye çıkararak BYOD (kendi cihazını getir) çağını mükemmel bir şekilde tamamlar. Çalışanlar, kendi cihazlarını getirebilir ve hızlı ve rahat bir şekilde verimli tartışmaya katılabilir.
 

Tek bir yerden bir grupla birlikte çevrimiçi web seminerine katılın


Dahili Web Tarayıcısı


Artık sadece görüntü yansıtma için kullanılmayan projektörler, şimdi toplantı odasındaki bilgisayarların yerini alabilir. Uluslararası web seminerine veya çevrimiçi eğitim etkinliğine katılmak, artık her zamankinden daha kolay.


Take notes on the spot for agile group brainstorming

Becerikli gruba yönelik beyin fırtınası için yerinizde notlar alın


AMS ve WPS


Bulutlaştırma, şirketlerin toplantı materyallerini bulutta depolamasına olanak sağlar ve kullanıcıların tümleşik WPS özelliklerini kullanarak, MS Office dosyalarını doğrudan projektörde açmasına imkan tanır.No laptop, no problem. Just like a computer, EH600 can access files freely from the cloud.

Dizüstü bilgisayar yok, sorun yok. EW600, tıpkı bir bilgisayar gibi dosyalara buluttan özgürce erişebilir.


Bulut Hizmeti ve Yayın Sistemi


Yayın sistemleri, katılımcılara toplantı bitiş zamanlarını veya gündemde bulunan bir sonraki etkinliği hatırlatmak için kibar bildirimler göndermenize olanak tanır ve etkinliklerin gecikmeler veya kesintiler olmadan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bir sonraki grup buluttan özel projektör ayarlarını ve toplantı materyallerini hızlı bir şekilde indirebilir ve gecikme olmadan başlayabilir.EW800ST BenQ Smart Control

Cep telefonunuzdan projektörde gezinmenin yeni bir yolu


BenQ Smart Control


Yenilikçi uygulama, projektör ve dahili iş uygulamaları arasında daha iyi gezinme için akıllı telefonunuzu bir tuş takımına ve dokunmatik fareye dönüştürür.

 

Fark DetaylardadırAkıllı Hizmetler ve Bağlantı


WPS Office


WPS Office uygulaması Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını USB aracılığıyla veya akıllı projektörün dahili depolama alanını kullanarak açmanıza olanak sağlar.
Sorunsuz Web Erişimi için Dahili Firefox


Artık sadece yansıtma için kullanılmayan BenQ projektörler, bilgisayarların yerini almaya hazır. Dahili Firefox tarayıcısı, kullanıcıların toplantılar sırasında internetin gücünden yararlanmasına olanak sağlar. Tarayıcı, çalışanların işe alımla ilgili web seminerleri ve diğer görevler için de kullanılabilir.
Sadece USB ile Düzenli ve Çevik Olun


JPEG, PDF, Microsoft belgeleri ve diğer dosyalar da dahil olmak üzere çok çeşitli dosya biçimlerini destekleyen BenQ Smart Projektörlerdeki A Tipi USB bağlantı noktası, görüntüleri veya belgeleri bilgisayar olmadan doğrudan kolayca yansıtmanıza imkan verirVeri ve Cihaz Koruması

BenQ, BenQ Suggests'teki McAfee® birinci sınıf koruma uygulaması ile kötü amaçlı yazılımlara karşı cihaz güvenliği sunar. Bu ödüllü antivirüs uygulaması, virüs bulaşmasını önlemek için USB flash disk gibi bağlı HID cihazlarını otomatik olarak tarar ve optimum ağ koruması ile güvenli olmayan tüm web sitelerine erişimi engeller.

* BenQ, 2 yıllık McAfee® ücretsiz birinci sınıf koruma sunar. Kullanıcılar, aynı hizmeti uygulama üzerinden tekrar satın alarak, aboneliği yenileyebilirler.


Görüntüleme Performansı

Tamamen Cam Lensler


BenQ, renk sapmasını en aza indirmek ve uzun süreli göz alıcı netlikte görüntü kalitesi sunmak için sadece en yüksek kaliteli cam lensler kullanır.
BenQ’ya Özgü İnfografik Modu


BenQ Smart Projektörlerindeki İnfografik Modu, yüksek parlaklığa ve üst seviye renk tonlamasına sahip detaylı grafikler ve metinler sergiler.
Sıfır Renk Bozulması için

DLP Yansıtma

BenQ Smart Projektörler, renk bozulmasına karşı dirençli DLP teknolojisini kullanır ve bu teknoloji uzun yıllar boyunca canlı ve göz alıcı görüntüleri garanti eder.
Yüksek Parlaklık ve WXGA Çözünürlük


3600 lümen parlaklık ve WXGA çözünürlük sunan BenQ Smart Projektörler, ince detayları iyileştirir ve ultra keskin okunabilirlik sunar.


Hızlı Ayar
Rahat Kurulum için Ayar Ayakları


Geri çekilebilir ayak dahil olmak üzere iki ayarlanabilir ayak, BenQ Smart Projektörleri son derece esnek bir hale getirir ve farklı tipteki toplantı odalarında kuruluma olanak sağlar.
Mükemmel Hizalama için Dikey Keystone


Dikey keystone fonksiyonu, görüntüyü dikey olarak yeniden konumlandırır ve yansıtma için birden fazla açıdan mükemmel hizalama elde etmeyi kolaylaştırır.
Duvar Rengi

Düzeltme

Duvar Rengi Düzeltme, BenQ Smart Projektörlerin beyaz olmayan yüzeylere uyum sağlamasına olanak sağlar ve yansıtılan görüntülerin ideal renge sahip olmayan duvarlarda görüntülendiğinde bile uygun tonu ve rengi elde etmesine yardımcı olur.
Esnek Yansıtma Boyutları


EW600, 4 metre mesafeden 100” ve 5 metre mesafeden 150” arasında değişen esnek yansıtma boyutu sunar ve çoğu toplantı veya küçük toplantı odası için mükemmeldir.


Benzersiz Tasarım ve Özellikler

Toz Toplama Sensörü


BenQ’nun seçkin toz toplama sensörü, dayanıklılığı artırmak ve genel bakım maliyetlerini düşürmek için toz birikimini engeller.
Bağlantı


2 adet A Tipi USB bağlantı noktasına, 1 adet Mini B Tipi USB bağlantı noktasına ve 1 adet HDMI 1.4 bağlantı noktasına sahip BenQ Smart Projektörler, rakipsiz bağlantı ve uyumluluk sunar.
Sezgisel Tasarım


BenQ Smart Projektörlerdeki gezinme düğmeleri sezgiseldir ve kullanımı kolaydır.
Zarif Doku


BenQ Smart Projektörler, tipik küçük toplantı odası tarzına mükemmel bir şekilde uyan profesyonel görünüme ve parmak izine dayanıklı dokuya sahip dış muhafazalarla donatılmıştır.

 

Teknik Özellikler
Çözünürlük1280 * 800 WXGA
Işık gücü3.000 - 3.999 Ansi Lumen
Kontrast10.000 - 19.999
Kullanım amacıGenel amaçlı
Projeksiyon mesafesiOrta mesafe
TeknolojiDLP
Diğer Özellikler
Stok KoduBenQ-EW600
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718755079870

Bu ürünlere de ihtiyacınız olabilir

 
Projeksiyon Markaları Perdeler Müşteri Hizmetleri  
ViewSonic Storlu Perdeler Site kullanımı Hakkımızda
BenQ  Motorlu Perdeler 3D Güvenlik Referanslarımız
Sony Portatif Perdeler Gizlilik Politikamız Banka Hesaplarımız
Acer Yapışan Folyo Perde İade koşulları İletişim Formu
Hitachi   Sipariş / Teslimat Adres - Harita
Epson Ters Projeksiyon    
       
Mesafe Hesaplayıcı    
 
 
SunuMMarkeT.com Turkuaz Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Sedat Simavi Sokak No:60/3 Çankaya ANKARA

0 312 223 22 55 - 0 312 213 33 27  Faks : 0 312 223 27 68

 WhatsAPP 0 533 196 86 24       sunummarket 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.