ATEN VE882 HDMI - Fiber Mesafe Uzatma Cihazı, LC Singlemode 600 metre

ATEN VE882 HDMI - Fiber Mesafe Uzatma Cihazı, LC Singlemode 600 metre
Görsel 1
Fiyat:
921,00 USD + KDV
KDV Dahil:
8.301,80 TL
Havale / EFT:
7.969,73 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
8.052,75 TL
8301.80 www.sunummarket.com
1.411,31 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava
 
  • Transmitter ve Receiver olmak üzere iki parçadan oluşur. HDMI görüntü ve ses, IR ve RS-232 sinyallerini Transmitter ve Receiver arasında döşenen tek bir fiber optik kablo kanalıyla 600 metreye taşınmasını sağlar.
  • HDMI (3D, Deep Color), HDCP uyumlu – sinyal oranı maksimum 3.125 Gbits
  • Üstün görüntü kalitesi – maksimum 1080p@60Hz 24-bit
  • Tam frekans IR sinyali 30KHz - 60KHz destekler.
  • Lokal ve uzak ünite arasına tek bir fiber optik kablo döşenir. OM3 single-mode fiber optik kablo kullanılmalıdır.
  • Geniş ekran formatlarını destekler.
  • Ani voltaj yükselmelerine karşı koruma sağlar. 8KV/15KV ESD
  • RS-232 seri port kanalıyla dokunmatik ekran, barkod tarayıcıyla bağlantı kurmak mümkün. RS-232 sinyal iletim hızı maksimum 115kbps
  • IR uzaktan kumanda haberleşmesi çift yönlü yapılabilir. Aynı anda yapılamaz. Her seferinde tek yönlü yapılabilir.
  • Kabinete monte edilebilir.
  • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.

 

Ambalaj İçeriği

  • 1 x ATEN-VE882T
  • 1 x ATEN-VE882R
  • 1 x IR Transmitter
  • 1 x IR Receiver
  • 1 x Montaj Kit'i
  • 2 x Güç Adaptörleri
  • 1 x Kullanım Kılavuzu
     

 

 

 

 

Cihazlar ATEN-VE882T ATEN-VE882R
Konnektörler HDMI Giriş 1 x HDMI Tip A Dişi (Siyah Renk) Yok
HDMI Çıkış Yok 1 x HDMI Tip A Dişi (Siyah Renk)
Optik Giriş/Çıkış 1 x LC Simplex Konnektör (SFP) (Çift yönlü) *
RS-232 1 x Terminal Block, 3 pole
IR 1 x mini stereo jack (Siyah Renk)
Güç 1 x DC Jack (Siyah Renk)
Fiber Optik Bağlantılar Çalışma Mesafesi 600 metre  single mode (SM) fiber
Dalgaboyu 1310/1550 nm SM için
Veri oranı Single fiber: 1080p/60Hz (24-bits, 3.125G bps )
LED Işıkları Güç/Bağlantı 1 (Yeşil Renk)
Güç Tüketimi DC5.3V, 5.6W DC5.3V, 5.1W
Çevresel Özellikler Çalışma Sıcaklığı 0–50°C
Depolandığı Alanın Isısı -20–60°C
Nem Oranı 0–80% RH, Non-condensing
Fiziksel Özellikler Şasi Metal
Ağırlık 0.42 kg 0.42 kg
Boyutlar (G x Y x D) 14.69 x 10.30 x 3.00 cm 14.69 x 10.30 x 3.00 cm





 
Teknik Özellikler
İşleviHDMI Mesafe uzatıcı
BağlantıHDMI giriş - HDMI çıkış
Çözünürlük DesteğiFull HD
Diğer Özellikler
Stok KoduATEN-VE882
MarkaATEN
Stok DurumuVar
 
Projeksiyon Markaları Perdeler Müşteri Hizmetleri  
ViewSonic Storlu Perdeler Site kullanımı Hakkımızda
BenQ  Motorlu Perdeler 3D Güvenlik Referanslarımız
Sony Portatif Perdeler Gizlilik Politikamız Banka Hesaplarımız
Acer Yapışan Folyo Perde İade koşulları İletişim Formu
Hitachi   Sipariş / Teslimat Adres - Harita
Epson Ters Projeksiyon    
       
Mesafe Hesaplayıcı    
 
SunuMMarkeT.com Turkuaz Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Kuzgun Sk. No: 84/4 A.Ayrancı 06540 Çankaya ANKARA

0 312 223 22 55 - 0 312 213 33 27  Faks : 0 312 223 27 68
WhatsApp 0 533 196 86 24

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.